reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Kurcze mi gin powiedzial zeby kilka dni przed nie jesc slodkiego bo to moze zfalszowac wynik.a ze u mnie z Filipem cukier mialam podwyzszony nie chcemy powtorki.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No dlatego pójdę w piątek... od biedy powtórzę wyniki w przyszłym tygodniu chociaż fanką tego badania to ja nie jestem....

Lux jak by nie to, że męża nie ma a dziecko me jeszcze nie poczuwa się do spania to sama też bym się dziś położyła.. ciśnienie niskie chyba:(

Lenam dzięki za te kilka rybek bo lubię strasznie a się wybieramy na tydzień począwszy od przyszłego weekendu;)


Miała któraś fotelik Romera 0-13kg, córka ma teraz 9-18 kg, już wyrasta w sumie ale testy dobre i na samo użytkowanie też narzekać nie mogę, 0-13 mam doświadczenie tylko z recaro i tak sobie byłam zadowolona, szukam teraz małego a romer podszedłby mi do wózka bez adapterów nawet...
 
reklama
Antiope powodzenia jutro dla synka i mamy. Wstaw zdjęcie jutro dumnego przedszkolaka na zamkniety♥ moje tez juz wyszykowane na szkole&pikole.
Masakra jak szybko zleciały wakacje dopiero co koniec roku szkolnego byl
 
Lux, ja zazwyczaj o takiej właśnie porze kładę się do łóżka.. w lato trochę później ale tak w zimę itd to po 20 już jestem w wyrku :-) nie idę spać z kurami ale lubię sobie poleżeć, pooglądać tv, poczytać w łóżku i dopiero lulu ;-)

My też już gotowi na rozpoczęcie roku szkolnego :-) a wakacje zdecydowanie za szybko zleciały
 
Serio mówili wam by nie jeść słodkiego 3 dni przed krzywa cukrzycowa? Mi diabetolog powiedziała, że wystarczy 8 godzin by to zbić....czyli noc.
Ale ja w nocy soku się napilam tak bezwiednie i cukier 104.
Już nie wiem kto się myli.
Z resztą lekarz puki co nie wpisał mi cukrzycy bo diabetolog już by się doczepila nawet nie pytając czy coś w nocy pilam!/jadłam.
Ale dietke użyje boooooo
Mam 12 kg na plusie... Mega mega dużo.
W pierwszej ciąży w dniu porodu miałam plus 9 kg....

Wyglądam jak wieloryb, który ma za chwilę rodzić. Trudno... Trzeba jeść jeszcze mniej. Ze 1200 kal max dziennie.
 
Trytytka Romer dobra firma. Ja mam Britaxa brytyjską wersje Romera.

Ja tam jadłam normalnie przed krzywą ups ;)

Mam gości :)
Jutro pkole
Pomieściłam ubranka w komodzie jupi
cb7wugpju04jz4q8.png
 
Nie wuwn jak to z tym cukrem każdy lekarz inaczej. Ale wiecie lepiej uważać bo na co kolejna przychodnia itp. To racZej nic cudownego nie będzie. A jak tam u was z plecami i odczuciami dzidzi pod żeberkami?
 
Dziewczyny jak jesteście zdrowe to cukier zjedzony dzień wcześniej nie powinien mieć wpływu na wynik. I nie chodzi tu przecież tylko o słodycze ale wszystkie cukry proste. Na czczo oznacza ok 8 godzin czyli najlepiej zjeść sobie kolacje i juz do badania nic :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dobry, nie wspomne jakie sny mialam, bo wstyd, stwierdzam, ze dobrze, ze ide na l4 za kilka dni, bo wkurza mnie sam fakt, ze ludzie wchodza na sklep i slysze o nowy sklep, mowie nieeeee przeniesiony, aaa tak,ta sama pani...wrrrr, szkoda, ze od Tomka nie moge isc na l4, co najwyzej moge mende z domu wyrzucic, czyzby hormony hihi?
 
dobry, nie wspomne jakie sny mialam, bo wstyd, stwierdzam, ze dobrze, ze ide na l4 za kilka dni, bo wkurza mnie sam fakt, ze ludzie wchodza na sklep i slysze o nowy sklep, mowie nieeeee przeniesiony, aaa tak,ta sama pani...wrrrr, szkoda, ze od Tomka nie moge isc na l4, co najwyzej moge mende z domu wyrzucic, czyzby hormony hihi?


cos dla Ciebie :D:D
3ce090be4ec8c024b841aca25b37e804.jpg
 
reklama
Do góry