reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Napewno będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki i daj znać po wizycie!
Ja właśnie czekam na M bo poszedł mi po wyniki bety aż się boję...
I w ogóle taka piękna pogoda, tak słoneczko pięknie świeci a my musimy kisić się w domu bo córa chora i ja również przeziębiona :-(

Jak tam beta? Jest fajny kalkulator który oblicza czy przyrost bety jest prawidłowy :)

A co do płci, też będziemy chcieli wiedzieć jeśli tylko będzie chciało maleństwo pokazać, bo w pierwszej ciąży dopiero miesiąc przed terminem poznaliśmy płeć ;)
 
Jak tam beta? Jest fajny kalkulator który oblicza czy przyrost bety jest prawidłowy :)

A co do płci, też będziemy chcieli wiedzieć jeśli tylko będzie chciało maleństwo pokazać, bo w pierwszej ciąży dopiero miesiąc przed terminem poznaliśmy płeć ;)[/QUOT]

CHYBA zabardzo zaczynam panikować.... w 26dc beta wynosiła 13.95 mlU/ml po dwóch dniach czyli dzisiaj wynosi 49.76 mlU/ml więc chyba jest ok i dobry przyrost, z córka 4 lata teemu miałam w 44dc 1501 mlU/ml i wychodził 5tc, więc tutaj by się zgadzało koniec 3tc, no nic co ma być to będzie a MUSI BYĆ DOBRZE :-) tego się trzymam. Kolejna betę zrobię 12 kwietnia przed wizyta u gina a do tego czasu czekamy...
 
Ech! dziasiaj mam ciezki dzien. Rano dowiedzialam sie ze u córki w klasie kolega ma różyczkę. Starsznie sie boje zeby sie nie zarazic!
 
Cześć kobietki, przyjmiecie mnie jeszcze do Waszego grona ? u mnie 5 tydzień i 4 dzień. Termin na 7 grudnia. To oczywiście moje wyliczenia jak na razie bo do lekarze idę za tydzień bo chce juz zobaczyć serduszko. Mam juz 4,5 letniego synka i od stycznia się z mężem staramy i za trzecim razem się udało Na razie wie tylko mąż choć wiele najbliższych wie ze się staramy. Z objawów to lekkie bóle brzucha, zapachy czuje na kilometr i zmienione piersi pozdrawiam
 
Cześć kobietki, przyjmiecie mnie jeszcze do Waszego grona ? u mnie 5 tydzień i 4 dzień. Termin na 7 grudnia. To oczywiście moje wyliczenia jak na razie bo do lekarze idę za tydzień bo chce juz zobaczyć serduszko. Mam juz 4,5 letniego synka i od stycznia się z mężem staramy i za trzecim razem się udało Na razie wie tylko mąż choć wiele najbliższych wie ze się staramy. Z objawów to lekkie bóle brzucha, zapachy czuje na kilometr i zmienione piersi pozdrawiam

Witaj. Ja mam termin na 6 grudnia :-)
 
Cześć kobietki, przyjmiecie mnie jeszcze do Waszego grona ? u mnie 5 tydzień i 4 dzień. Termin na 7 grudnia. To oczywiście moje wyliczenia jak na razie bo do lekarze idę za tydzień bo chce juz zobaczyć serduszko. Mam juz 4,5 letniego synka i od stycznia się z mężem staramy i za trzecim razem się udało Na razie wie tylko mąż choć wiele najbliższych wie ze się staramy. Z objawów to lekkie bóle brzucha, zapachy czuje na kilometr i zmienione piersi pozdrawiam

Witamy :)
A dobrze policzylas termin? Bo mi pokazuje 4t6d i termin na 4 grudnia :) może każda aplikacja inaczej liczy :p byle do grudnia :D
 
Dziewczyny w ogole macie niezle tempo pisania :-)
U nas jeszcze nikt nie wie,oprocz nas oczywiscie(sprawców tego zamieszania)
Ja pracuje z dziećmi tzn jestem opiekunką dziecięcą. Teraz bede musiała powiedziec rodzicom, ze musza szukac nowej opiekunki.
 
reklama
Te aplikacje dziwne są każda liczy jak chce odezwę się do Was za tydzień jak juz będę miała czarno na białym ze jestem w ciąży jak wrócę od lekarza 3majcie się
 
Do góry