reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Luxuorius no niestety nie bardzo.. obok mnie mieszkają trzy starsze panie, a reszty sąsiadów nawet nie bardzo kojarzę, bo często się ostatnio zmieniają. Pomyślałam o koleżance stąd ale Ona też jest w ciąży i mój syn nie zna jej tak dobrze więc nie wiem jakby się u niej czuł.. Kolejna znajoma mówiła, że jak coś żeby dzwonić nawet w nocy to Ona podejdzie, może więc Ona jakby co choć nie jestem do niej zbytnio przekonana.. No nic zobaczymy.. w moim wypadku lepiej jak widać żeby zaczęło się w dzień;)

@klarolina skąd ja to znam:p mój jak w pierwszej ciąży w nocy wody mi się posączyły to najpierw stwierdził, że robię siku a potem żebym szła spać, zobaczymy rano co i jak:D to teraz chyba już jest bardziej wyczulony niż wtedy:D

@Daarikaa gratulacje kochana:)
 
Przepraszam, że tylko napiszę - @xXxIzuLQaxXx jesteś na zamkniętym od początku. Jest tu wątek jak znaleźć forum zamknięte i sobie subskrybować. Widocznie tego nie zrobiłaś.

Tyle razy próbowałam i w telefonie i na laptopie znaleźć ten wątek i mi go nie wyświetla w ogóle więc uznałam, że mnie tam nie ma

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bonusowa Znalazłam grupe grudniowki 2016 ale nie moge tego znalezc w apce i chyba nie chodzi o grupe, co ? Nie to mialam znalezc ?

Tyle mi pokazuje, nie ma tam żadnego tematu. Ani w apce, ani w przeglądarce :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Screenshot_2016-12-02-17-47-34.png


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-12-02-17-47-34.png
    Screenshot_2016-12-02-17-47-34.png
    43,9 KB · Wyświetleń: 322
Boze dziewczyny....leze z magnezem i brzuch boli :( wracalismy z zakupow, dojezdzalismy do ronda i nagle wybil sie z ronda facet autem, wjechal na nasz pas pod prad i w brame wjechal (sugeruje, ze tam mieszka) gdyby nie szybka reakcja Tomka to lewego boku bysmy nie mieli!!!
zaczelismy trabic i wyzywac go, ale jaki byl stary dziad oburzony!!!!!
@noemi87 licze, ze jednak ktos pomoze :) albo zebys naprawde zaczela rodzic w dzien :) zawsze to inaczej idzie zorganizowac, latwiej ;)
 
Lux, szczęście że się Wam nic nie stało i udało się uniknąć zderzenia.. współczuję przeżyć. Nas by ostatnio sprzątnął tir, zaczął rowerzyste wyprzedzać na trzeciego, wjechał by w nas, ale na szczęście mąż zjechał na pobocze, tyle że też nam się upiekło bo na poboczu drzewa i cudem nam się udało wjechać akurat tam gdzie była luka.. ktoś nad nami czuwał

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@xXxIzuLQaxXx proszę https://www.babyboom.pl/forum/fora/grudniowe-mamusie-2016.1150/

@Luxuorius no to mieliście szczęście w nieszczęściu, że nic się nie stało

A ja jestem załamana. Po kolejnej wizycie, tym razem u naszej zaufanej, prywatnej pediatry okazuje się, że mały ma lewostronne zapalenie płuc. Mam tylko ochotę płakać. Jeszcze na dodatek ja też kaszlę i boję się, że się zaraziłam od małego i że jak się młodszy urodzi, to też się zarazi. :sad::sad::sad:
 
Do góry