reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

dziewczyny, ja sie nie nadaje na takie maratony po miescie, po 4-godzinnych zakupach z tesciowa teraz cierpie, boli mnie cale podbrzusze i kluje, leze, ruszyc sie nie moge :( Tomek powiedzial, ze ostatni raz z nia pojechalam...nastepnym razem on jedzie po pracy
 
reklama
dziewczyny, ja sie nie nadaje na takie maratony po miescie, po 4-godzinnych zakupach z tesciowa teraz cierpie, boli nie cale podbrzusze i kluje, leze, ruszyc sie nie moge :( Tomek powiedzial, ze ostatni raz z nia pojechalam...nastepnym razem on jedzie po pracy
To trochę dlugiw zakupy. Ja jak jade do sklepu to pochodze troche, potem odpoczywam, itd. Chodze powolutku i bez nerwow. Inaczej bym chyba urodzila na srodku sklepu [emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Izulka tez tak z tym czopem slyszalam. Ze jak krwisty to porod szybko. Ciekawe ktora z nas będzie następna. Ja jeszcze tydz min musze wytrzymac bo mam ta wizyte w szpitalu. No i juz bedzie skończony 35 tydz to tez inaczej.

Ja juz nie chodze ja sie tocze.


 
Izulka tez tak z tym czopem slyszalam. Ze jak krwisty to porod szybko. Ciekawe ktora z nas będzie następna. Ja jeszcze tydz min musze wytrzymac bo mam ta wizyte w szpitalu. No i juz bedzie skończony 35 tydz to tez inaczej.

Ja juz nie chodze ja sie tocze.


Mi z Ola troche czopa odeszlo miesiąc przed porodem, a w trakcie porodu reszta taka juz mocno krwista.

Z Olivka czop dopiero przy porodzie mi odchodzil.

A teraz to tak mysle ze po troszku bedzie, ale ze wytrzymam jeszcze :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, ja sie nie nadaje na takie maratony po miescie, po 4-godzinnych zakupach z tesciowa teraz cierpie, boli mnie cale podbrzusze i kluje, leze, ruszyc sie nie moge :( Tomek powiedzial, ze ostatni raz z nia pojechalam...nastepnym razem on jedzie po pracy
To kochana mamy to samo, mama wyciągnęła mnie do innego miasta, 5 godzin na nogach, kurde mówię jej że źle się czuje, że nic do jedzenia nie mam, a syn 2letni od wczoraj ma bunt i w wózku wariowal. No tak była zahipnotyzowana zakupami że szok. W końcu powiedział dosyć i wróciliśmy do domu i mnie przeprosiła.
Fakt kupiłam kilka rzeczy, ale taka długa przerwa w jedzeniu mnie wyczerpała, czuję się kiepsko, teraz na szczęście leżę.
A miałyśmy tylko na 1,5 godziny jechać....
 
reklama
Dziewczyny czy was też boli jak lekarz bada wam szyjke? Podczas seksu też na początku nie jest zbyt ekstra, czuje sie jak dziewica :) aż się boję jak ja ten porod przezyje.
 
Do góry