reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Czesc, jesli mi ktoras napisze, ze miala cudowna nocke, jest wyspana i wypoczeta to przysiegam, ze zniewidze :D u mnie TRAGEDIA!!!!! chlop polegl kolo 21-30 a ja wiercilam sie do polnocy, a mlody stwierdzil, ze solidaryzuje sie z matka i tez spac nie bedzie, dowalil kopniakami, po czym stwierdzil, ze idzie spac a ja nadal nic i gapilam sie w sufit. Jak juz zasneam to Tomek zrzuci z ławy koldra moja salaterke po lodach i obudzilam sie wystraszona, i dostalam takiej zgagi, ze chcialam se podciac gardlo by nie czuc :( a jak usnelam to snilo mi sie, ze urodzilam malego duzo za wczesnie we wlasnym lozku...no swietnie :(
Lux ja się solidaryzuje z Tobą. Nocka nie najlepsza. Najpierw nie mogłam sobie znaleźć miejsca, później miałam zatkany nos przez co budziłam się kilka razy.
I hit tej nocy: nie wiem jak i czemu, ale pół nocy spałam z głową w nogach[emoji23] i pewnie dotrwałabym tak do rana, ale wystraszyłam się jak mój ruszył lub uderzył nogą. Obudziłam się wystraszona, bo nie wiedziałam gdzie jestem. Męża też przy okazji wystraszyłam, bo myslał, że mi coś zrobił. Tylko młody spał grzecznie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lux ja się solidaryzuje z Tobą. Nocka nie najlepsza. Najpierw nie mogłam sobie znaleźć miejsca, później miałam zatkany nos przez co budziłam się kilka razy.
I hit tej nocy: nie wiem jak i czemu, ale pół nocy spałam z głową w nogach[emoji23] i pewnie dotrwałabym tak do rana, ale wystraszyłam się jak mój ruszył lub uderzył nogą. Obudziłam się wystraszona, bo nie wiedziałam gdzie jestem. Męża też przy okazji wystraszyłam, bo myslał, że mi coś zrobił. Tylko młody spał grzecznie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
katar tez mam, nos zawalony ostro no i siku chodzilam ciagle, bo mlody stwierdzil, ze poskacze po moim pecherzu :D a pozycje mialas swietna :D
 
Niestety nie mogę tak zrobić bo jestem tu z facetem sama i z synem 6lat . Teściowa jedzie az 300 parę km żeby nam później pomoc. Dam radę muszę ja mam tydzień przed terminem
 
Niestety nie mogę tak zrobić bo jestem tu z facetem sama i z synem 6lat . Teściowa jedzie az 300 parę km żeby nam później pomoc. Dam radę muszę ja mam tydzień przed terminem
Będzie dobrze! [emoji254]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dzień dobry. U mnie nocka w miarę, spało mi się dobrze, ale M nie mógł spać i całą noc się kręcił, tv włączone do rana, także się przez niego budziłam i nie czuję się wcale wyspana..

Też mnie coś brzuch pobolewa od rana..

Miłego dzionka wszystkim
 
Dzień dobry. U mnie nocka w miarę, spało mi się dobrze, ale M nie mógł spać i całą noc się kręcił, tv włączone do rana, także się przez niego budziłam i nie czuję się wcale wyspana..

Też mnie coś brzuch pobolewa od rana..

Miłego dzionka wszystkim
moj o dziwo wylaczyl tv zanim usnal a czesto jest tak, ze gra i gra poki sam sie nie wylaczy
 
reklama
Dzień dobry
Mam znajomego, który to zrobił i wbrew pozorom bardzo to na niego wpłynęło... faceci tez maja hormony, inne niż kobiety, ale rownież maja. Bardzo wzrosła u niego drażliwość i agresja.

To nie jest samookaleczenie i można to legalnie normalnie zrobić. Pod wawa sa nawet tablice z reklama kliniki, która sie tym zajmuje u mężczyzn.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze wiedzieć

widze, że temat kontrowersyjny poruszylam ;) a w sumie to nie ja a Luby hihi
mi po tabletach wyszedl mięśniak więc odpadają niestety i podejrzewam, że tak będzie z wszystkimi hormonami w moim przypadku
opcja numer 2 jest taka, że pójdę prywatnie do gina który u nas w mieście specjalizuje się w doborze hormonów przebada mnie wzdłuż i wszerz i coś dobierze sensownego a nie "na oko" ...
No u mnie po tabletkach pojawił się problem z PCO. Absolutnie nie chcę już żadnych hormonów. Myślałam o wkładce niehormonalnej, ale ponoć przy niej bardziej obfite okresy i bardziej bolesne. Moje już i tak były wysarczająco bolesne i obfite, więc odpada. Może ewentualnie wkładka hormonalna, bo tu przynajmniej nie działa się na cały organizm, tylko bardziej miejscowo. Doszłam do wniosku, że po porodzie pogadam z moją gin i się jej poradzę.

To tak samo jak z moim M. Codziennie przed wyjściem z pracy pyta czy Zosia śpi i w momencie, gdy odpowiadam, że obie śpimy Mała zaczyna wyginać śmiało ciało... a wtedy już kaplica. Mój szanowny Pan Małżonek musi z córką porozmawiać, a ja o spaniu mogę zapomnieć.

Dzisiaj jednak wyjątkowo spać nie mogłam. Na pewno przez deszcz, który naprawdę upierdliwie napierdzielał mi w okno w sypialni, ale poniekąd ze stresu przed dzisiejszą wizytą. Za godzinę będę się powoli szykowała do wejścia do gabinetu, wrrr. Trzymajcie kciuki, wszelkie duchowe wsparcie będzie mile widziane, bo naprawdę już mam najczarniejsze scenariusze w głowie i wizję pakowania się do szpitala.
Kciuki zaciśnięte.

też macie teraz tyle śluzu ? bo zauważyłam, że teraz jest on raczej bezbarwny, rzadszy i jest go mega dużo wkładkę czasami zmieniam 4 razy dziennie ...
Nie. Ze starszym tak miałam.

Czesc, jesli mi ktoras napisze, ze miala cudowna nocke, jest wyspana i wypoczeta to przysiegam, ze znienawidze :D u mnie TRAGEDIA!!!!! chlop polegl kolo 21-30 a ja wiercilam sie do polnocy, a mlody stwierdzil, ze solidaryzuje sie z matka i tez spac nie bedzie, dowalil kopniakami, po czym stwierdzil, ze idzie spac a ja nadal nic i gapilam sie w sufit. Jak juz zasneam to Tomek zrzuci z ławy koldra moja salaterke po lodach i obudzilam sie wystraszona, i dostalam takiej zgagi, ze chcialam se podciac gardlo by nie czuc :( a jak usnelam to snilo mi sie, ze urodzilam malego duzo za wczesnie we wlasnym lozku...no swietnie :(
Mój młody przeziębiony i w nocy trochę się budził, ale generalnie nocka i tak lepsza od wczorajszej. Nie nienawidź mnie, bo gdybym się jeszcze dzisiejszej nocy nie wyspała tak jak wczoraj, to nie dałabym rady funkcjonować. A Ty po prostu odeśpij sobie w ciągu dnia i już. :happy:

Co do podwiazania.
Ja musze to znaczy mam zalecenia gdyz 4 ciaza to dla mnie narazenie zycia pozatym ciaza napewno nie byla by donoszona [emoji52]
A wciaz nie podjelam decyzji [emoji21]
Wciaz sie Wacham. Niewiem czemu. Czwartego dziecka juz nie chcemy.
Nie dosc ze cc to jeszcze podwiazanie jajowodow. Kuzwa bede do chodzic do siebie dlugoo.
Nie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No czasami są sytuacje, że trzeba wybrać mniejsze zło. Twój przypadek jak najbardziej rozumiem. Rozumiem też Twoje wahanie. Ciężka sprawa.

Mój młody ma mega katar, ale poszedł do przedszkola. Zrobiłam mu tylko rano nebulizację. Poszedł do przedszkola, bo ja nawet nie miałabym mu co dziś na obiad dać, a on miał dobry humor i żadnej gorączki, więc poszedł.
 
Do góry