reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Oj elifit oby to było takie łatwe i fajne.

Ja się z wami miałam przywitać już ponad godzinę temu. Oczy jak sowa, spać nie mogę, mąż 30 minut temu do pracy pojechał....
Dzisiaj może przyjdzie położna, a tak nie mam planów na dziś. A wy?
Lola łatwe to może i nie jest ale lepsze to niż nic. Wszystko siedzi ci w głowie a spokojna głowa to spokojna reszta.

Dzień dobry

Pół nocy nie spałam ehh
Pogoda się zrypała, siedzimy w domu, może dziś też ktoś do Aru przyjdzie. Torta zostało.

W proteście nie biorę udziału.
Miłego dnia

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Lola łatwe to może i nie jest ale lepsze to niż nic. Wszystko siedzi ci w głowie a spokojna głowa to spokojna reszta.

Dzień dobry

Pół nocy nie spałam ehh
Pogoda się zrypała, siedzimy w domu, może dziś też ktoś do Aru przyjdzie. Torta zostało.

W proteście nie biorę udziału.
Miłego dnia

cb7wugpju04jz4q8.png

Ja również nie biorę, ale głownie dlatego, ze wydaje mi sie on czysta manipulacja... w tym wszystkim określili tylko dwie strony - tych za i tych przeciw aborcji. Ja jestem za tym, zeby było jak do tej pory, w uzasadnionych przypadkach, takich jak gwałt, ciężka choroba dziecka (jeżeli rodzice tego chcą, bo to powinien byc ich wybór i to obojga, a nie tylko matki...). Czyli tak jak jest teraz...

Troche mnie raza te wszystkie hasła, ze jak matka nie bedzie mogła przeżyć to i tak ma urodzić... ludzie przecież to czysta bzdura... to regulują zupełnie inne przepisy. Podobnie jak z badaniami prenatalnymi - tez sa na to osobne przepisy... Mam wrażenie, ze większość ludzi nie wzięła nawet tej ustawy do ręki i powtarza zasłyszane ogłupiające hasła... to tylko 1,5 strony A4 można sobie samemu przeczytać, naprawde.

Tak jak powiedziałam, sama jestem za pozostawieniem tego jak było i tyle, bo mieliśmy do tej pory bardzo kompromisowe prawo pod tym względem... dawało wybór.

Szczerze mówiąc jako kobieta w naszym kraju tez nie czuje sie dyskryminowana w żaden sposób.. ani w pracy, ani w domu, ani w życiu społecznym czy mediach wiec nie widzę powodu do takiego strajku...






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również nie biorę, ale głownie dlatego, ze wydaje mi sie on czysta manipulacja... w tym wszystkim określili tylko dwie strony - tych za i tych przeciw aborcji. Ja jestem za tym, zeby było jak do tej pory, w uzasadnionych przypadkach, takich jak gwałt, ciężka choroba dziecka (jeżeli rodzice tego chcą, bo to powinien byc ich wybór i to obojga, a nie tylko matki...). Czyli tak jak jest teraz...

Troche mnie raza te wszystkie hasła, ze jak matka nie bedzie mogła przeżyć to i tak ma urodzić... ludzie przecież to czysta bzdura... to regulują zupełnie inne przepisy. Podobnie jak z badaniami prenatalnymi - tez sa na to osobne przepisy... Mam wrażenie, ze większość ludzi nie wzięła nawet tej ustawy do ręki i powtarza zasłyszane ogłupiające hasła... to tylko 1,5 strony A4 można sobie samemu przeczytać, naprawde.

Tak jak powiedziałam, sama jestem za pozostawieniem tego jak było i tyle, bo mieliśmy do tej pory bardzo kompromisowe prawo pod tym względem... dawało wybór.

Szczerze mówiąc jako kobieta w naszym kraju tez nie czuje sie dyskryminowana w żaden sposób.. ani w pracy, ani w domu, ani w życiu społecznym czy mediach wiec nie widzę powodu do takiego strajku...






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również z podobnych powodów nie biorę udziału.
Nie chodzi o moje poglądy bo te są ani czarne ani białe, 50 odcieni szsrosci to idealne określenie na to co myślę.

Chodzi prędzej o to że odmawiam udziału w spektaklu jaki fundują nam politycy i to zarówno rządzący jak i opozycja.
Caly spektakl został zaplanowany tak, aby lud spotkał się tu i w tym właśnie momencie na proteście i aby przez tygodnie mówiono o niczym innym. A tymczasem pod biurkiem się dzieje..

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Witam się po weselu i poprawinach. Uuuuu.... wybawiłam się, ale dziś ledwo co żyje. Nie wiem jak ja do 5-tej wytrzymałam. Obiadłam sie za wszystkie czasy[emoji4]Oczywiście nie obyło się bez kłótni z mężem. Jak on mnie ostatnio irytuje. Ehhh...

Lisia kciuki za wizytę.

Anetko mam nadzieje, ze z uchem już lepiej.

Pogoda już jesienna.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry