reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Wciąż z nimi walczę. :/

Mole to cholerstwo. Od kiedy nadziałam się na mole to wsio trzymam w zamykanych pojemnikach a i tak można przynieść jużze sklepu :/
cb7wugpju04jz4q8.png

Ja większość trzymam w pojemnikach, ale zapasy nie, chociaż staram się ich za dużo nie mieć bo już miałam przygodę z molami kilka razy:/ Na nieszczęście niedawno zrobiłam większe zakupy w Tesco z mąkami właśnie.
 
reklama
A jak Wam w ogóle idzie pakowanie? :) Macie już gotowe walizki? Czy dopiero pierzecie i prasujecie ciuszki i macie jedynie w planach szykowanie szpitalnych toreb?
Czy któraś z Was jest jeszcze (tak jak ja) daleko w polu? ;)
Kochana ja zaopatrztlam się na razie w 200 pampersów i 16 paczek chusteczek nawilzanych 64 sztuki. Mam butelkę, mleko mm nr 1 i dwa smoczki. Trzy nowe tetry i szczotkę do butelek.
Walizka nie spakowana, ubranka nie poprane, nic nie wypracowane.
Więc tak, jestem daleko w polu :D
 
Chłopaki śpią a mnie bezsenność bierze.
Tak panikuje że niedługo poród a ja jeszcze się nie ocknelam.
Chyba się boję, czy dam radę z 2 dzieci bez pomocy....
Porodu się nie boję, ale perspektywy, że podczas karmienia mój 2 letni syn zrobi sobie krzywdę podczas zabawy.....
 
Chłopaki śpią a mnie bezsenność bierze.
Tak panikuje że niedługo poród a ja jeszcze się nie ocknelam.
Chyba się boję, czy dam radę z 2 dzieci bez pomocy....
Porodu się nie boję, ale perspektywy, że podczas karmienia mój 2 letni syn zrobi sobie krzywdę podczas zabawy.....
Plan kochana. Planuj już teraz w głowie jak to będzie wyglądać. Mój wtedy trzylatek bawił się przy mnie podczas gdy my się karmiłyśmy.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Powiem Ci szczerze ze ja od paru dni mam ciagle twardy brzuch i ciągłe bóle brzucha :( juz sie chyba do tego przyzwyczailam.. przyjelam zasade ze dopoki nie plamie, nie odchodzi mi czop ani wody, i nie mam regularnych skurczy, to sie tym nie przejmuje bo bym chyba osiwiala.. tak naprawde brzuch mi twardnieje jak chce mi sie siusiu, jak wstaje, jak chodze, jak mały kopie, jak sie schyle, jak postoje, itd

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie lekarz przestrzegal, ze jak bedzie taka sytuacja to mam brac nospe 2-3 dni z rzedu po 1-2 tabl
Umotywowal to tym, ze dziecko nie dostaje wtedy tlenu tyle co powinno i wiecie co cos w tym jedt wczoraj mala prawie sie nie ruszala przesuwala tylko a jak wzielam nospe i minelo z 20min to zaczela kopac brzuch sie zrobil miekki wieczorem tez wzielam jeszcze jedna dawke bo mnie znow zaczal pobolewac

A tak w ogole to dzien dobry
Witam sie poniedzialkowo obudzilam sie przed 6 i juz spac nie moglam mala tez dawala znaki, ze wstala chyba organizm mi sie przestawia na wstawanie do dziecka ;) nawet sie wyspalam najwyzej w dzien sie zdrzemne, brzuch juz dzisiaj miekki jest zobacze jak sie bedzie sytuacja rozwijac pozniej ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Oj elifit oby to było takie łatwe i fajne.

Ja się z wami miałam przywitać już ponad godzinę temu. Oczy jak sowa, spać nie mogę, mąż 30 minut temu do pracy pojechał....
Dzisiaj może przyjdzie położna, a tak nie mam planów na dziś. A wy?
 
Oj elifit oby to było takie łatwe i fajne.

Ja się z wami miałam przywitać już ponad godzinę temu. Oczy jak sowa, spać nie mogę, mąż 30 minut temu do pracy pojechał....
Dzisiaj może przyjdzie położna, a tak nie mam planów na dziś. A wy?
Ja musze prace ogarnac ... Luby wroci z pracy to bedziemy decydowac czy pokoj jeszcze raz malujemy czy nie (tzn on bedzie malowal ja sie nie tykam tego), farba wyschnie to w dzien bedzie ladnie widac no i musimy meble poprzestawiac zeby lozeczko sie zmiescilo najpierw chcialam je ustawic w innym miejscu ale pozniej pomyslalam, ze postawie na scianie na przeciwko lozka bo bedzie mi wygodniej obok spokojnie wtedy zmiesci sie komoda a tak samo lozeczko by stalo wiec tez bez sensu dodatkowy plus jest taki, ze bedzie blizej do lozka o dwa kroki haha cokolwiek to znaczy ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Mnie lekarz przestrzegal, ze jak bedzie taka sytuacja to mam brac nospe 2-3 dni z rzedu po 1-2 tabl
Umotywowal to tym, ze dziecko nie dostaje wtedy tlenu tyle co powinno i wiecie co cos w tym jedt wczoraj mala prawie sie nie ruszala przesuwala tylko a jak wzielam nospe i minelo z 20min to zaczela kopac brzuch sie zrobil miekki wieczorem tez wzielam jeszcze jedna dawke bo mnie znow zaczal pobolewac

A tak w ogole to dzien dobry
Witam sie poniedzialkowo obudzilam sie przed 6 i juz spac nie moglam mala tez dawala znaki, ze wstala chyba organizm mi sie przestawia na wstawanie do dziecka ;) nawet sie wyspalam najwyzej w dzien sie zdrzemne, brzuch juz dzisiaj miekki jest zobacze jak sie bedzie sytuacja rozwijac pozniej ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
Mój to o 2 w nocy tk szalam że cała obolała jestem :( W pierwszej ciąży tak nie miałam a tutaj? Syn chciał się przebić przez skórę .....

Zjadłam teraz dwue kanapki, tak mnie w żołądku ssalo że szok. Idę spać może jeszcze przysne.

Słuchajcie ja głównie śpię na prawym boku od początku ciąży. Z małym wszystko dobrze, problemów nie ma. Jak leżę na lewym boku to mam skurcze i ból. Ehhhhh niby zalecają spać na lewym. Ja już nie wiem, młody jest dotleniony
 
Mój to o 2 w nocy tk szalam że cała obolała jestem :( W pierwszej ciąży tak nie miałam a tutaj? Syn chciał się przebić przez skórę .....

Zjadłam teraz dwue kanapki, tak mnie w żołądku ssalo że szok. Idę spać może jeszcze przysne.

Słuchajcie ja głównie śpię na prawym boku od początku ciąży. Z małym wszystko dobrze, problemów nie ma. Jak leżę na lewym boku to mam skurcze i ból. Ehhhhh niby zalecają spać na lewym. Ja już nie wiem, młody jest dotleniony
ja tez czesto spie na prawym albo na wznak nie przejmuj sie ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Do góry