reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

on delikatnie jej zasugerowal, ze sorki, ale my chcemy zeby przyjezdzala tylko mama i ja bede po nia przyjezdzal, Edyta zrobila krzywa mine i mowi yhm i poszla...ja sie boje, ze ona nie poslucha i sie zjawi a ja ją wyrzuce za drzwi, bo powiedziala mi, ze nie obchodzi jej nasze dziecko wiec moge sie jej spytac to po co przyjechalas i pokazac klamke..
Skoro tak powiedziała, to bym nie miała skrupułów.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgadzam się, w moim przypadku to nie pomyłka tylko słaba pamięć w ciąży. Intelektualnie o pięterko zeszłam w dół ;)

Też się czuję odmóżdżona...:(

Lux odnośnie szwagierki - a nie warto odpuścić na chwilę.. szkoda życia na sączenie jadu. Jak by nie było to najbliższa rodzina ojca Twojego dziecka. Przyjedzie wypije kawę i z głowy. Inna sytuacja kiedy byłaby siódmą wodą po kisielu ale co by się nie działo nią nie jest.
 
Też się czuję odmóżdżona...:(

Lux odnośnie szwagierki - a nie warto odpuścić na chwilę.. szkoda życia na sączenie jadu. Jak by nie było to najbliższa rodzina ojca Twojego dziecka. Przyjedzie wypije kawę i z głowy. Inna sytuacja kiedy byłaby siódmą wodą po kisielu ale co by się nie działo nią nie jest.
Ja też wolę ignorować ludzi, którzy mi nie podchodzą zamiast toczyć z nimi wojny ;) z doświadczenia wiem, że wszystkim to wychodzi na dobre ;) ja się nie przejmuję tym czym nie warto, a ludzie, którzy czerpią przyjemność z denerwowania innych widzą,że to nie działa i w końcu dają spokój.
 
Też się czuję odmóżdżona...:(

Lux odnośnie szwagierki - a nie warto odpuścić na chwilę.. szkoda życia na sączenie jadu. Jak by nie było to najbliższa rodzina ojca Twojego dziecka. Przyjedzie wypije kawę i z głowy. Inna sytuacja kiedy byłaby siódmą wodą po kisielu ale co by się nie działo nią nie jest.
nie znasz calej historii zwiazanej z nia, ona se przypomina o nas wtedy gdy cos potrzebuje, przeciez teraz nas nie odwiedza!!! a jak tam pojedziemy to sie zamyka w swoim pokoju! w markecie potrafi tak obejsc polki zebysmy jej nie widzieli, byla niedawno, weszla na 15 minut, nawet kawy nie chciala i mowi mama kazala mi przyjechac zeby nie bylo ze nie przjezdzamy!!! no ja pikole laski mi nie robi
 
Zmieniając troche temat na bardziej ciążowy [emoji12] od kilku dni mam straszny apetyt! Do tej pory jadłam normalnie, raczej niezbyt duzo, w ogole nie miałam ochoty na słodycze, a od jakichś dwóch dni to po prostu masakra! Mogę zjeść wszystko co wpadnie mi w ręce....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wolę ignorować ludzi, którzy mi nie podchodzą zamiast toczyć z nimi wojny ;) z doświadczenia wiem, że wszystkim to wychodzi na dobre ;) ja się nie przejmuję tym czym nie warto, a ludzie, którzy czerpią przyjemność z denerwowania innych widzą,że to nie działa i w końcu dają spokój.
ja z ta kretynka wojny nie tocze bo nie mam kiedy.. ignoruje ja tak jak ona mnie, nie chce z nia na sile tworzyc rodziny bo jak chcialam to ona sie od nas odwrocila :( a po tym jak ja odebralismy z tego pociagu to tesciowa zaczelasie drzec, ze powinna byla tam zostac a my nie mielismy obowiazku po nia jechac skoro ona ma nas gdzies i sie nie odzywa jak przyjezdzamy
 
Zmieniając troche temat na bardziej ciążowy [emoji12] od kilku dni mam straszny apetyt! Do tej pory jadłam normalnie, raczej niezbyt duzo, w ogole nie miałam ochoty na słodycze, a od jakichś dwóch dni to po prostu masakra! Mogę zjeść wszystko co wpadnie mi w ręce....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
a ja mam odwrotnie!!! wmuszam zarcie, jem bo musze
 
reklama
Zmieniając troche temat na bardziej ciążowy [emoji12] od kilku dni mam straszny apetyt! Do tej pory jadłam normalnie, raczej niezbyt duzo, w ogole nie miałam ochoty na słodycze, a od jakichś dwóch dni to po prostu masakra! Mogę zjeść wszystko co wpadnie mi w ręce....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to samo... wczoraj się nawet śmiałam do męża, że chyba córa nam zaczęła rosnąć gwałtownie, że mam takie zapotrzebowanie na kalorie ;) z trudem się powstrzymuję, by nie wstawać w nocy z łóżka i nie biec do lodówki.
 
Do góry