reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

mi kolezanka pisala niedawno, ze lateksowe niby lepsze, ja zamowie komplet lozeczko plus posciel i tam jest kokos-gryka wiec wyprobuje to i zobacze czy bede na lateks wymieniac
 
reklama
Dziewczyny, wrzucicie sugestie materacyków na wyprawkowy? Jeszcze pytanie do mam- jaki rożek najlepszy? Podeślecie na wyprawkowym? Prooosze. Usztywniany cze nie? Miłego dnia mamusie.
 
mi kolezanka pisala niedawno, ze lateksowe niby lepsze, ja zamowie komplet lozeczko plus posciel i tam jest kokos-gryka wiec wyprobuje to i zobacze czy bede na lateks wymieniac
do gryki się zraziłam po historii z robakami :p choć wiem, że to nie znaczy, że wszystkie mają.
Lateks dobry jest, ale nie dla alergików ponoć.
 
Mnie 2gi dzien meczy zgaga!!!!! Nosz jak piecze I sie cofa w przelyku oszalec idzie. Chyba jutro podskocze do apki po tabsy.
No ja też mam z tym problem, ale i tak mniejszy niż w pierwszej ciąży, bo teraz co parę dni, a z Bazylim miałam zgagę dzień w dzień od samego początku do samego końca.

dobry, Boze udusze moich sasiado, sasiad zwyzywal swoja zone w nocy od najgorszych, biegali po klatce i sie wyzywali...efekt? oczy mam na zapalki
Współczuję. A my mieliśmy szokującą pobudkę z wiertarą o 7.30. Młody się obudził z płaczem. Wzięłam dzieci do siebie do łóżka, bo wiercą cał czas po stronie ich pokoju i kuchni i tam się wytrzymać nie da. Teraz jemy śniadanie, też w pokoju, bo w kuchni się nie da siedzieć. Pocieszam się, że dziś powinien być ostatni dzień takich hałasów, przynajmniej na jakiś czas, bo styropian już położony i oni dziś wiercą dziury w które potem wbijają kołki. Zostanie jeszcze tylko otynkowanie tego i pomalowanie, a to już nie będzie głośne. Potem zabiorą się za drugą stronę bloku i pewnie zaczną po bokach bloku, tak jak tą stronę. A my mieszkamy mniej więcej pośrodku, więc zanim dotrą do nas to będzie trochę ulgi.

Hwj laski dawno mnie nie bylo ale to dlatego, ze ogarnaimy wyprawke do konca jezdzilismy wybierac lozeczko dwa dni nam zajelo myslenie efekt lozeczko firmy Piętrus które później ma zdejmowany i bok i szczebelki podobno dzieciom wtedy łatwiej zalapac spanie w duzym lozku bez rodzicow tak zapewnial nas pan w sklepie no coz zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie ;)
Mysle jeszcze nad materacem nie chce kokos gryka i teraz pytanie lepsze lateka kokos czy lateks z jysk ten termoelastyczny drozszy ... sama juz nie wiem i rodzicow jak mieszkalam mialam lateka termoelastyczny i wysypialam sie za wszystkie czasy doslownie nic mnie nie bolalo musze poczytac co lepsze...
Absolutnie nie kokos gryka. My mieliśmy taki pierwszy materacyk dla małego i najzwyczajniej w świecie spleśniał od strony gryki. Teraz mamy lateksowy i jest ok. Ponoć jest również dobry dla alergików.

Dziewczyny, wrzucicie sugestie materacyków na wyprawkowy? Jeszcze pytanie do mam- jaki rożek najlepszy? Podeślecie na wyprawkowym? Prooosze. Usztywniany cze nie? Miłego dnia mamusie.
Ja mam 2 usztywnione. Usztywnienie zawsze można wyjąć. :happy:

do gryki się zraziłam po historii z robakami :p choć wiem, że to nie znaczy, że wszystkie mają.
Lateks dobry jest, ale nie dla alergików ponoć.
No my mamy lateks i ponoć jest właśnie hypoalergiczny. A w gryce u nas się robaki nie zalęgły, za to spleśniała.
 
reklama
Do góry