reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudniowe mamy 2016

U mnie też początkowo były zawirowania z wagą przez wymioty, ale na chwile obecna waga tez zaczęła iść w górę. 21tc, a u mnie 4kg do przodu - chyba wymarzone 11kg na plusie powoli odchodzi w zapomnienie ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No u mnie 18 tygodni bez przybierania i teraz w miesiąc chyba z 4 kilo![emoji33][emoji33] zaczybam się bać... A było tak łatwo, sielankowo na początku


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Ja dwa razy w tygodniu śmigam na zajęcia aktywna w ciąży, super sprawa zwłaszcza na kręgosłup, który daje mi sie we znaki [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety nie znalazłam zajęć, które nie kolidowałyby z moją pracą, więc zostają mi ćwiczenia na YouTube i spacery. Ostatnio wsiadłam na rower i niestety w moim przypadku się nie sprawdza. Za szybko się męczę.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kup sobie po prostu do domu piłkę, taśmę i ciężarki 1-2kg. Ja tak zrobiłam i czasami sama sobie ćwiczę w domu. Troche ręce podstawowe ćwiczenia, nogi (piłka do ściany, opierasz sie odcinkiem lędźwiowym o nią i robisz przysiady, tylko nie do ziemi [emoji6] od razu odcinek lędźwiowy sie masuje i potem nie boli [emoji4])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dwa razy w tygodniu śmigam na zajęcia aktywna w ciąży, super sprawa zwłaszcza na kręgosłup, który daje mi sie we znaki [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh tez miałam zamiar chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży, tym bardziej, że przed ciążą trochę chodziłam na siłownię, ale wymioty mnie odcięły od świata na 3 miesiące, a teraz jakoś sił brak :(

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Oj ja z wymiotami miałam tak, ze w szpitalu w koncu wylądowałam. Po 10 razy dziennie, po każdej próbie zjedzenia czegoś, nawet na zwykła wodę nie byłam w stanie patrzeć... Leżałam tylko w pokoju z pozaslanianymi oknami i ani ręka ani noga ruszyć nie mogłam. Czasami dla odmiany z kocykiem w łazience przed toaleta... I tak przez 3 miesiace...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry