reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Witaj Skadi oby mdlosci ustaly mnie meczy brak sil totalnie Agucha w jakim wieku masz córkę? Rodzice zawsze sie martwią ale to nasze życie i nasze wybory Antiope ex bym nic nie mowila jak się uda to nawet do porodu
 
reklama
Agucha to duza dziewczynka. To na "nowo " poczujesz niemowlaka w domu. Ja jeszcze pamiętam jak takie msle rządzi i wszystkich ustawia a każdy skacze hehe no maluch rządzi
 
kindzia dokładnie tak. Trochę już traciłam nadzieję, że kiedyś znowu będę mieć dziecko :) właściwie wszystko się układało, tylko nie te sprawy ;-) Ale widocznie tak miało być - najpierw podkład pod powiększenie rodziny a na koniec dziecko :) Ja ledwo co przeprowadziłam się do nowego domu. Wszystko pięknie się toczy tak, jak powinno :)
 
Skadi była mojego D pewnie nastawiałaby dziecko przeciwko nam, ale wie, że jej się to nie opłaca. Jej córka bardzo często jest u nas, z czego dużą część czasu to ja się nią zajmuję, bo mój D jest np. w pracy. Ona ma raczej złe kontakty ze swoją matką i w sytuacjach awaryjnych może tak naprawdę liczyć tylko na naszą pomoc, bo jej mama nawet nie chciała się zająć wnuczką, kiedy była D musiała iść na kilka dni do szpitala. Zresztą młoda nie ma specjalnie dobrych kontaktów z matką, pomimo, że ma dopiero 7,5 lat. Ona wiele razy mówiła, że chciałaby na stałe z nami mieszkać, a nie z mamą. No a z Bazylim bardzo się kochają i ona się cieszy, że ma młodszego brata. Myślę, że ucieszy się i z kolejnego rodzeństwa, zwłaszcza, że już nie raz mówiła: „A jak urodzisz kolejne dziecko to…” druga część zawsze coś pozytywnego.

Agucha może ona termin wyznaczyła po okresie, a na usg ze względu na wymiary wyszło inaczej. Może już teraz mogą być takie rozbieżności. A który tydzień masz napisany przy ostatniej wizycie w karcie ciąży?
 
Antiope lekarka mi napisała 6t1d a potem jak usiadła przy karcie ciąży, to sprawdziła najpierw termin porodu, potem jeszcze zerknęła na OM i stwierdziła, że wszystko się zgadza.

W sumie chyba mi już wszystko jedno, tylko nie chce mi się suwaczka zmieniać, hahah :)
 
Nas chłopaki podsłuchali jak rozmawialiśmy o ciąży :-) i jeden pow mamie a drugi tacie. I o ile mój ex był koszmarnym mężem okazał sie fajnym ex - wspiera i mówi ze fajnie że Kuba będzie miał prawdziwe rodzeństwo... tak ex mojego P jak sie dowiedziała zadzwoniła do teścia jak on na to może pozwalać - no cyrki.. ale mam nadzieję że jej przejdą nerwy a jejj syn to madry chłopiec i wszystko wróci do normy :-)
 
reklama
Do góry