reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Dobry a nas obudził katar u juniora no i z niego kaszel...Nie wiemskad sie przyplątało :-(
Po oczyszczeniu nosaka, masci pod nosek i syropków duuuuzo lepiej tfu tfu ;-) No zobaczymy..Prosze o kciuki zeby przeszło...

Dla mnie lekarka mówiła, żeby zamaczać wacik w kobiecym mleku i tym wysmarować nosek, bo mleko ma przeciwciała.
 
reklama
jejku widze ze i Wasze pociechy szaleją na spacerach
u mnie podobnie. Jak wreszcie Ala zasnie to spi dopóki jade-jak sie nie daj Boże zatrzymam np. w sklepie to sie zaraz budzi to potem powrót do domu na rękach albo w płaczu....
ja nie wiem co jej sie porobiło. Wyszłam dzisiaj z nią w chuście i było ok ale spacer trwał ok 15 minut...
 
Yvona - u nas w chuście jest spoko. Idencja najpierw się rozgląda, a potem zasypia - lubi to moje dziecko spać w niewygodnych pozycjach. W wózku też początkowo trochę pospała, ale po 15 min drzemki obudziła się i był wrzask :baffled: Odechciewa się spacerów z takim potworem.
 
hej,
ale ładny dziś dzień był:-) Maciuś 2 x na spacerze. A Milena JESZCZE NIE ŚPI:szok::wściekła/y: no to po prostu zgroza, nie wiem, jak mam zmusić ją do zasypiania o normalnej porze.
 
Witam!
Pierwszy dzień pracy za mną;-) Było nawet sympatycznie, wszyscy się cieszyli, że wróciłam, tym bardziej, że zrobiłam pępkowy poczęstunek (ale bezalkoholowy) :-) Nawet dostałam prezent dla Cypriana. Było miło, a od jutro konkretna robota, oczywiście czekająca na mnie od września:dry: a dzisiaj 2 godz. odgruzowywałam swoje biurko, które pod moją nieobecność robiło za magazyn korespondencji :baffled:
I powiem Wam, że nagle czas zaczął płynąć jeszcze szybciej:szok:

Dzień dobry, kiedy dzieci zaczynaj spać dłużej niż do 6.15?
Nie wiem;-) Mój najpierw (jak miał 2-3 mies.) spał 23-8 potem, 21-6, obecnie 19-5 :dry: i nie da rady nic z tym zrobić...

Co do spacerów, to mój ewidentnie stworzony do nich - 3 sekundy po wyruszeniu zasypia i pozycja mu obojętna - więc my wciąż na płasko, chyba, że się obudzi, to podnoszę do półleżącej i sobie ogląda świat, bardzo spokojny, mimo że jedzie tyłem.


Zdrówka wszystkim chorowitkom!
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny:) mam do Was pytanie, nie wiem czy na odpowiednim watku, ale bardzo prosze o odpowiedz. moja Polka skonczyla 4 miesiace, a jak bylismy ostatnio u lekarki (wtedy miala skonczone 3), to przepisala nam cebion multi i witamine K. i ja sie tyle naczytalam, ze teraz w sumie nic jej nie podaje, bo zupelnie nie rozumiem, dlaczego przpisala wit K????w sumie z tego co czytam, to chyba zadna z Was nie podaje wit K, jesli juz to D, a aj nie podaje nic:( wkurza mnie to, bo caly czas laduje jakies leki w moje zdrowe dziecko, moim zdaniem zupelnie bez powodu!nie zrobila kupki 3 dni-kazala dawac debridad, ropialo oczko- dala antybityk w masci i kroplach, przpeisala jakies lacido baby-nie wiem na co, nasivin-choc moi zdaniem wystarczy sterimar...i wlasnie dlatego teraz nie podaje nic!!!doradzcie co ma podawac. aha...od 4 dni jestesmy na samej piersi, wczesniej duzo ja dokarmialam, ale teraz nie chce butli, tylko cyca i na szczescie mi tego mleczko starcza:)wiem, ze duzo sie spisalam, ale prosze tylko o odpowiedz w sprawie witamin:)
 
muszelka - ja podaje tylko wit. D. wit K. jest teraz zalecana do 3 m-ca zycia

cristalrose - no to gratuluje udanego powrotu do pracy :)))))

ja dzis jestem wsciekla, bo pojechalam z Alicja do warsztatu wymienic klocki i nic nie zlatawilam, bo nie mieli czasu!!! a jak dzwonilismy dzien wczesneij, to kazali przyjechac wszystko jedno o ktorej ... i znowu musze jechac w piatek. jeszcze do tego zab mnie boli i musze jechac jutro do dentysty z Alicja, bo nie mam jej z kim zostawic. na szczescie ci dentysci to znajome malzenstwo i jakby co, to mam nadzieje, ze kumpela mala troche na rekach ponosi. ale i tak mam mega stresa :(
 
gufi-dziekuje bardzo, gdzies czytalam, ze mozna kupic bez recepty, wiec pewnie kupie i bede podawac na wlasna reke...dziekuje bardzo jescze raz, a jesli ktorejs z Was lekarz polecil podawac wit K, to bardzo prosze o jakiegos posta, bo moze jest w tym jakis cel, zeby podawac ta wit K
 
reklama
hej dziewczyny:) mam do Was pytanie, nie wiem czy na odpowiednim watku, ale bardzo prosze o odpowiedz. moja Polka skonczyla 4 miesiace, a jak bylismy ostatnio u lekarki (wtedy miala skonczone 3), to przepisala nam cebion multi i witamine K. i ja sie tyle naczytalam, ze teraz w sumie nic jej nie podaje, bo zupelnie nie rozumiem, dlaczego przpisala wit K????w sumie z tego co czytam, to chyba zadna z Was nie podaje wit K, jesli juz to D, a aj nie podaje nic:( wkurza mnie to, bo caly czas laduje jakies leki w moje zdrowe dziecko, moim zdaniem zupelnie bez powodu!nie zrobila kupki 3 dni-kazala dawac debridad, ropialo oczko- dala antybityk w masci i kroplach, przpeisala jakies lacido baby-nie wiem na co, nasivin-choc moi zdaniem wystarczy sterimar...i wlasnie dlatego teraz nie podaje nic!!!doradzcie co ma podawac. aha...od 4 dni jestesmy na samej piersi, wczesniej duzo ja dokarmialam, ale teraz nie chce butli, tylko cyca i na szczescie mi tego mleczko starcza:)wiem, ze duzo sie spisalam, ale prosze tylko o odpowiedz w sprawie witamin:)

my łykamy cebion i vit D
 
Do góry