reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Gosia 3 mam kciuki za szybki i bezbolesny finisz, ja dziś byłam na ktg i cisza jak makiem zasiał, jeszcze mam 13 dni ale już świruję, na dodatek zapowiedziała się cała rodzinka na święta a ja chciałam skromną imprezę wigilijną żeby nie robić szumu i mieć święty spokój bo ostatnio nerwus ze mnie okropny i teraz mnie to stresuje, pogoda też cudowna a ja na wieś się przeprowadziłam i do szpitala muszę się przebijać przez śniegi.... wybaczcie mi maruda jestem straszna.
 
reklama
Gosia - to i ja trzymam kciuki za rozwoj akcji :)

asia - moja Ninka mi dzis dla odmiany powiedziala, ze chodze jak slon ;)

cwietka - ja tez bym dziecko do szpitala nie ciagnela. albo zostaw w domu z tata albo w samochodzie.

ja dzis znowu pracowity dzien, bo posprzatalam na blysk lazienke i pokoj Niny. jeszcze tylko mi zostal duzy pokoj i bedzie czysciutko. przed samymi swietami tylko kurze zetre, podlogi sie umyje i bedzie elegancko. potem pojechalismy na balet - z czego na balecie bylismy ponad godzine, a w samochodzie ponad dwie ://// masakra zta zima - u nas caly czas pada snieg ...
 
Badałam szyjkę i mogę wsadzić na luzie palca. Odchodzi mi śluz z pasemkami krwi, a brzuch ciągle boli. Jednak siedzę i czekam na regularne skurcze.

ja tam badać sama sobie nic nie mam zamiaru :-D no i myślę, że jednak u ciebie już szykuje się poród. u mnie poza tą wydzieliną to nadal nic nie boli. ale już bym chciała. chociaż nie ukrywam, że ogarnęło mnie przerażenie i strach czy w odpowiednim momencie pojadę do szpitala. jak patrzę za okno to wiem, że z godzinę tam niestety pojedziemy. no nic - siedzę i czekam na jakiś rozwój akcji. oby to już było to...
 
Ja zaraz zadzwonię do położnej z klinik i zapytam. Tak czy siak mam cały dzień twardnienie brzucha i ćmi jak na @. Wczoraj była biegunka cały dzień.
Z tego co wiem jak odchodzi śluz z pasmami krwi to poród odbędzie sie w ciągu max 24 h.
Ale jestem podniecona hehe... Kręcę tyłkiem na piłce,
 
Ha-NN-aH powodzenia!! już ci wcześniej mówiłyśmy, że jak cię tak czyści to coś się szykuje, teraz te pasma krwi to może jutro będzie kolejne grudniowe dzieciątko :-)

a mój mały zaczął się właśnie bardzo intensywnie ruszać. tak więc zaczynam myśleć, ze chyba jednak trochę poczekam na rozwój akcji. chciałabym ewidentnie zauważyć pasma krwi jak Ha-NN-aH, a nie takie zabarwienie bo nie wiem co myśleć. dlaczego mnie nic nie boli :crazy: ech z wrażenia to chyba nie zasnę. no chyba, że ze strachu przed wielkim wysiłkiem jednak padnę - kto wie :-D
 
no ładnie zaglądam a tu co....cieplutko sie robi:-p

Hannah oby się szybko potoczyło, 15 to b.ładna data:-) a na klinikach masz jakąś położna z polecenia czy jak?
Daj znać jakbys miała jechać;-) powodzonka!!!!!!!

Gosia skoro jakieś zabarwienie to cos miało tz że coś się dzieje, tzn na pewno skraca sie szyjka:tak: możliwe że też jutro będzie Twój dzień;-)

kurka Wy tu o objawach a ja nie wiem o czym piszecie, moje dziecko się na mnie wypieło i robi mnie w balona hehe

kategor trzymam kciuki za jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Hannah oby się szybko potoczyło, 15 to b.ładna data:-) a na klinikach masz jakąś położna z polecenia czy jak?
Daj znać jakbys miała jechać;-) powodzonka!!!!!!!

)
Dzwoniłam do położnej z Klinik własnie z polecenia i mówię co i jak, a ona do mnei że nie da rady, bo taki sajgon po zamknięciu kamińskiego jest na Chałbińskiego że nie da rady.
Poleciła inne dwie położne że się mną w razie czego zajmą. Ale mam czekać na regularne skurcze.
Ja mówię że jutro spotykam się z Blokiem o 16:00, może dotrwam to mi powie jaki jest stan.
Narazie nigdzie się nie ruszam bo pogoda nie sprzyja, a mówiła że mogę jechać w celu sprawdzenia jeśli jestem ciekawa.
 
Do góry