reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Dziewczyny super że macie takie cudowne wieści:-) cóż może być teraz wspanialszego jak pomyślna wizyta u gina:tak:
czekamy na foteczki!!!
jeszcze czekamy dzis na wieści mamolki:tak:

ja to jestem już taka wytęskniona i też pełna obaw bo to będzie dopiero druga moja wizyta i też kupa mysli kłębi mi się w głowie, aaach niech już będzie ten poniedziałek....:blink:

ewwe a dlaczego nie wolno Ci witamin brać?
 
dziś też jeszcze nasza missiiss ma wizytę:)

:) wolno mi witaminy, jak nam wszystkim i biorę je co 3 dzień, tylko lekarz powiedział mi zeby odstawić bo pierwszy trymestr nie wymaga witamin, jedynie zebym brala kwas foliowy i omega 3.to biore sobie i kwas foliowy, i omege i witaminki co 3 dni, jak już kupiłam to wybiorę:)

Sarka weekend przed tobą, zleci migusiem i będzie już upragniony i wyczekiwany poniedziałek:)
 
ewwe acha:-D no już myslałam że są jakieś szczególne przeciwskazania co do brania witamin:-D a o tym tez wiem dlatego na razie nie biorę bo i nadmiar nie jest dobry wiadomo....a z tego co wiem to są też takie witaminki dla mam majace już w składnie omega3:tak:ale nie pamietam nazwy.
No oby week zleciał migusiem i oby mnie nie zalało:no:
 
dzieki dziewczyny mamnadzieje ze bedzie tak jak pisalyscie ide cos zjesc bo glodna sie robie moze kisiel cos ewwe powiedziala slowo kisiel i mi sie lampka juz zapalila hehe :) wiec ide po kisiel :)
 
hmmm smaki sobie robimy.... :-) ja wczoraj miałam ochote na spaghetti, ale robota z mielonym mięsem mnie zniechęciła :huh::no2:
teraz właśnie zjadłam rogalika z czekoladą i zapiłam sokiem z czarnej porzeczki, ale coś bym jeszcze przekąsiła :unsure:.....kisiel mówicie? lecę sprawdzić jaki i czy w ogóle ktoś kupił kisiel...




 
ja mam dziś rosołek, gotowałam wieczorem, miałam strasznąąą ochotę, kisielek nie powiem... tez bym zjadła, i rogalika też,kakao bym wypiła, kupę rzeczy:)chyba w końcu zaczynją mi się smaki i apetyt, bo do tej pory tego nie było:) .. albo po prostu zbliża się pora obiadu:)
 
hej dziewczynki, ja już po usg. WSZYSTKO W PORZĄDKU :) uuuuuuuf ..Więcej napiszę później bo mały mi już w wózku się wierci bo wychodzimy dalej na spacer!

jestem przeeeeszczęśliwa - tatuś też , a mały jęczał całe usg bo mu coś z mamusią pan doktor robił :/

Buzialki!!!!
 
reklama
Ewwe ja mam smaki na różne rzeczy, ale jak już mam to przed sobą to już nie chcę.... tak mam od miesiąca, ostatnie tygodnie są dla mnie męczarnią z panem sedesem, ciągle latam z siatami nawet na sam zapach - straszne! jak już coś zjem to mam takie wiatry :szok: (górne) że hej!
chciałabym żeby już ten trymestr sie skończył i te siaty też....mój M. sie strasznie martwi jak mnie widzi z niewyraźną miną lecącą do kibla, ale wspiera mnie, że już niedługo to się zmieni :-D

wiecie co, najbardzej zaczyna mnie drażnić teściowa, fajna i spoko babka, ale wyręcza mnie prawie we wszystkim, nalewa zupe na talerz, przy śniadaniu pyta się co ma zrobić na OBIAD a ja nawet nie mam smaków na śniadanie.....a tu mam już o obiedzie myśleć.....to jest strasznie denerwujące - nic tylko jedzenie! ja wiem, że ona się martwi i chce mi pomóc, ale bez przesady - nie teraz jak ja sama nie wiem na co mam ochote, ja mam 2 ręce i umiem sobie coś do jedzenia zrobić jak mi się zachce na już....


 
Do góry