reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

olciano to wiesz o czym pisze... ja tez mam wesele 26 czerwca brata swojego i mialam byc swiadkiem ale odmowilam bo powiedzialam ze nie wiem czy w szpitalu nie bede albo cus i teraz pod koniec czerwca mam miec szew i cholera wie kiedy to bedzie . z reszta npewno nie mam zamiaru siedziec na weselu niewiadomo ile. a paznokci tez mi sie nie chce robic i nawert malowac jak na chwile nas pacer ide bo po co ... mam to samo :/

slomi no to jest najgorsze dlatego ja bym wolala nie wiedziec a tym bardziej jak on mojemu dzidziowi sie tak przygladal tym komorom w glowce tak mnie zaniepokoil ze koszmar jakis i teraz jak mysle co napisalas to siejeszcze bardziejboje :( ze cos nie tak jest... ja nie wiem czy bym dala rad enie zwariowac do konca ciazy jakby cos sie dzialo z moim dzidziem :( napewno bym nie podjela sie aborcji bo bym pewnie do konca zycia zalowala z reszt a nie no nie moglabym ale zyc do konca ciazy ze swiadomoscia ze dzidzia sie urodzi chora ?? koszmar jakis ....

antos byl zdrowy ale antos nie byl wspomagany clo zeby byl, i w ogole kazda ciaza to osobne zdarzenie i strasznie sie boje co z jego glowka jest. niby lekarz powiedzial z enie ma norm co o tego tygodnia ale strasznie dlugo sie temu przygladal. ciekawe co wyjdzie na usg gen. chyba zwariuje do tego czerwca... a dzisiaj poprosze innnego gina tego zeby sie przyjzal glowce malego...

sarka/B] wiem ze sie zdarzaja :) bo przerabialam to juz w tamtej ciazy ale to meczace jest strasznie dla mojego chlopa pewnie bardziej :p z tymi kilogramami to ja tez cholera nie zaczelam najladniej no ale coz obym do setki nie dociagnelapod koniec grudnia :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie zaklad do paska placowego dołącza tzw RMUA - wszedzie z tym wchodze ;)
a z kolei na slasku gdzie mieszkalem zanim sie przeprowadzilem do Poznania (6 lat temu) mielismy karty czipowe - eksperymentalnie chyba z jeszcze jednym wojewodztwem - zamiast ksiazeczek zdrowia - wygladala jak karta bankomatowa. Tam byly wszystkie potrzebne informacje zapisane

Mysle ze w calym kraju wejdziesz na RMUA a pracodawca ma obowiazek cos takiego Ci wystawic
 
missiiss a może te plamienio brudzenia to masz po odstawieniu lutki?? brałaś jej do tej pory bardzo duzo i może nie powinnaś odstawiać? pogadaj koniecznie z lekarzem:) i nie zamartwiaj sie tymi komorami!!! :) pojdziesz dzis do lekarza i zobaczysz ze wszystko będzie super.twoj dzidzius napewno sporo urusł od ostatniego czasu:)i nie dołować mi się tutaj bo klapsów nastrzelam w dupsko i się skończy:)

Olcia, ja na samym początku miałam jakieś takie krosty na gębie co się strasznie długo goiły - moja broda wyglądała jak po ospie.ale teraz powiem szczerze i tfu tfu odpukać w niemalowane, jestem zadowolona, i włosy jakby mniej się przetłuszczają:)
 
ewwe moze to od lutki ehh juz sama nie wiem kurcze no mam nadzieje ze dzisiaj bedziejuz wszystko dobrze ze dzidzius podrosl i ma juz tyle co na pierwszym suwaczku fajnie by bylo jakby przyslpieszyl bo jak znow zwolnil to sie chyba zastrzele. no i ta glowke powiem mu zeby koniecznie sprawdzil ale za bardzonie chce mu mowic dlaczego zeby nei wyszlo ze chodze czesciej do innego lekarza bo to tak glupio chyba nie :/

kurcze mam ochote na talarki |:) mniam :)
 
Ja już po lekarzu, w aptece wydałam ponad 100 zł :/ no ale cóz trzeba szybko sie wyleczyć z przeziębienia,a oprócz tego dużo wypoczywać, nie przemęczać sie i dużo pić. Wiec ja się nie przemęczam i obiadu dziś nie gotuje :) będą pierogi z paczki.
 
missiiss a łykasz witaminy dla ciezarnych w pierwszym trymestrze?? jak nie to kup sobie np feminatal, one sprawiaja ze dzieci szybciej rosną, tylko ze jak bierzesz przez całą ciąze to sie dzieci wielkie rodzą:)ja łykam co 3 dzien zamiast foliku :)
 
ewwe ja biore od poczatku ciazy falvit mama i tez juz foliku nie biore ... ja nie wiem jak on bedzie znow mniejszy niz jak powinien nawet na drugim suwaczku to ja nie wiem co zrobie... narazie postarams ie wysiedziec do tej 19 bo dopiero tak pozno ide bo maz chcial isc wiec musialam sie tak zapisac. jeszcze o 15 ide wyniki odebrac . mi witaminyni epomogly na przyrost dzidzia jak widac :( kurcze ciekawa jestem co powie na temat glowki stresa mam znow ...

ehh no nic musze byc dobrej mysli
 
u mnie zaklad do paska placowego dołącza tzw RMUA - wszedzie z tym wchodze ;)
a z kolei na slasku gdzie mieszkalem zanim sie przeprowadzilem do Poznania (6 lat temu) mielismy karty czipowe - eksperymentalnie chyba z jeszcze jednym wojewodztwem - zamiast ksiazeczek zdrowia - wygladala jak karta bankomatowa. Tam byly wszystkie potrzebne informacje zapisane

Mysle ze w calym kraju wejdziesz na RMUA a pracodawca ma obowiazek cos takiego Ci wystawic
Właśnie RMUA powinnam mieć ale nie mam... a mój świetny pracodawca stwierdził, że tego nie da rady załatwić teraz najwyżej w przyszłym tygodniu :/ Do tego firma jest zarejestrowana w innym województwie a przecież nie będę jechać 150 km, żeby się spotkać z księgową... Muszę wszystko załatwić "na piękne oczy" a jak nie wyjdzie to może chociaż karta ciąży mnie uratuje. A jak nie to jutro wydam 250 zł :/ Oby chociaż w szpitalu uwierzyli, że doniosę im ten cholerny świstek...
Mnie się bardzo podobają karty czipowe na Śląsku. Studiowałam w Częstochowie, oni się tam ciągle nimi posługują i nie ma najmniejszego problemu. Szkoda tylko, że ja mieszkam w zacofanym województwie. Wszystkie dane powinny być w komputerze przecież to XXI wiek!
Salomii wolałabym nie mieć takiego problemu, póki co nie dopuszczam takiej opcji do siebie. Mój mąż pracuje z niepełnosprawnymi i obawiam się, że nie znieślibyśmy tej myśli. Zwłaszcza, że są choroby gdzie dziecko żyje max 1 rok i cierpi strasznie. Jutro mam USG genetyczne i musi byc pozytywnie.
 
mnie to w opolski ciagle sie czepiaja o ksiazeczke rumowska a w dolnoslaskim tego nie ma i wytlumacz t lekarzowi ... wkurza sie ciagle ze musi ze swojej ksiazeczki brac kartki i wypisywac recepty :p ale ja leje na to nei chce cmu sie chodzic po urzedach zeby ja zalatwiac niech sie w nos pocaluje po to zarabia tyle wiec niechw ypisuje na swoich kartkach dziad
 
reklama
ja nawet nie wiem co to jest książeczka rumowska:) rum natomiast nie jest mi obcy hehe, choć teraz troche odległy:D:D
 
Do góry