reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

U nas tez piekne słoneczko, nawet pranie mi wyschło na dworze.

Tygrysku zazdroszczę wypadu do kina.

Renia życzę szybkiego pozbycia się choroby.


aaaaa Tygrys jakie szpilkeczki myszki ? Ja nic nie widzę.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za gratulacje

U nas wszystko wporzadku, tylko hania zrobiła sie nam nieznosna. Po prostu jej nie poznaje. Za wszelka cene chce zwrocic na siebie uwage i przechodzi samą siebie. Maz jest w domu i tesciowa tez jeszcze jest u nas i nie dajemy jej rady.
Mam nadzieje ze za kilka dni sie oswoi z nowa sytuacja i wszystko wróci do normy.
Ściskam Was mocno...
Zajrze niedługo jak mi czas pozwoli

Kana lotu nie masz sie co bac,fajne przezycie.
 
Anoli kochana super,ze masz wsparcie....mysle,ze Hanulka jak się przyzwyczai i oswoi, tak jak piszesz z nowa sytuacja to bedzie dobrze:)
zdrówka dla Was no i czekamy na kolejne nowości:) i zdjateczka słoneczka,a nawet dwóch:)

Mamuśki wyobraźcie sobie,ze u mnie na termometrze jest 8 stopni....szok....WIOSNA WIOSNA WIOSNA:)

nawet JAK BYŁYŚMY Z mARI NA POPOLUDNIOWYM SPACERKU TO DAŁO SIĘ ODCZUC RÓŻNICE....rano wiał wiatr taki zimny,a popoluniu cieplutenki,az miło sie spacerowało:)
oby było juz tylko cieplej:)

usciski i spokojnej nocki:)
 
Pierwsza????

Dzien dobry:)
co jest laseczki???? gdzie sie wszystkie podziałyscie z rana:) już spacerki?:p

my po sniadanku, teraz czas na sprzatkanko, a potem hustaweczki:)

ściskamy i zapraszam chętnych na zieloną herbatkę;)
 
hej kobitki:)
madziu slyszałąm o tych 20 stopniach dlatego chcemy wyjechac na kilka dni na wies aby sie nie kisic w mieście w te upały hahha:)

jakos sil mi brak dzis ..nie moglam sie rozbudzic rano ...teraz jakas ospala chodze ech....
 
reklama
hej hej !!!!!
oj już nie mogę doczekać się tych 20 stopni:-):-) chociaż za oknem i tak jest ładnie....:-)
a u nas dzisiaj szał Alexowy od rana bo nakleiliśmy mu wielką naklejkę zygzaka w pokoiku na ścianie i lata podniecony na maxa:-D:-D:-D:-D:-D
tak niewiele dziecku do szczęścia potrzeba :-D:-D:-D
pozatym zaraz wychodzimy z domku bo musimy iść do urzedu miasta i do przedszkola złożyć kartę:tak:.
jeszcze kawki dzisiaj nie piłam :szok::-D
 
Do góry