reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Oj Zapominajko głowka do góry,,,,,
A nie ma u Was wiecej przedszkoli???
A jakies punkty przedszkolne...wiem ,ze sa droższe,ale zawsze to jakies zaplecze....

przytulam:*:*:* nie smuc sie:*
 
reklama
Kochane u nas SŁONECZKO......rozsyłam wszystkim zachmurzonym ciepłe promyczki:))))

U nas juz jeden spacerek zaliczony....po drzemce następny....potem odwiedzinki na cmentarzu u Babci mojej....

i rozmowa z bacią Niusią- jak mówi Mari.....
oj ściskam niedzielnie;)
 
Dla fanów ciuszków z H&M dzisiaj promocja na hasło:-D:-D:-DMy skorzystaliśmy naprawdę działa:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:a jakie miny mieli ludzie w kolejce jak usłyszeli nasze hasło:-p

WEEKEND Z HASŁEM W H&M!

Termin
19 marca o 09:00 - 20 marca o 20:00
Lokalizacja
Wszystkie sklepy H&M w Polsce
Weekend z hasłem w H&M!

Masz już plany na weekend? Jeszcze nie? To wpadnij do H&M i upoluj coś nowego na wiosnę! Na zachętę mamy dla Ciebie propozycję…

Kup dowolną bluzkę, koszulę lub top, podaj przy kasie hasło, a dostaniesz 50% rabatu na wybrane spodnie!

Hasło na ten weekend to: Żyrafy wchodzą do szafy.

Nie zapomnij o uśmiechu!
Miłego weekendowego buszowania!

Twój H&M!
 
Super.... jak cosik takiego bedzie za tydz to moze ja tez skorzystam:)))
Jedziemy na przed wyjazdowe zakupki....:)
chcemy kupic Mari jakies spodenki dresowe....a dla mnie jakies bluzeczki, koszulki cos takiego....

Madziu a to tylko na ciuszki dla dorosłych????
ciesze sie,ze cos "upolowałaś" :)
 
Mężowy leci do Stanów w maju i ja już mu szykuje listę zakupów :-)

A my dzis bylismy całą rodzinką na dużym basenie i jestem w szoku jak Janek świetnie sobie radzi z pływaniem, normalnie zapitala rękoma i nogami i płynie. Co prawda po 30 cm ale zawsze ;-)Ćwiczenie czyni mistrza :-D

Kupiliśmy Jaśkowi do pokoju lampkę -zółwia z projektorem gwiazd. We wtorek pewnie dojdzie, to opowiem czy fajne :-)
Bo chyba jeszcze nie pisałam że mój dorosły syn od dwóch tygodni śpi w swoim nowym "dorosłym" łóżku. Co wieczór jest pół godziny ganiania bo wstaje, podchodzi do drzwi, woła mnie a jak słyszy że idę to krzyczy:ucikam i zwiewa spowrotem na łóżko i udaje że śpi :-D
 
reklama
Do góry