reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
mama.zuzi witamy, napisz coś więcej o sobie i małej!!!!

Dzięki dziewczyny, nawet nie wiecie jak mi ulżyło jak zobaczyłam Julę na liście:tak::tak::tak::tak:
 
No i pieknie!! Buziole dla Was:*



:-D:-D pierwszy raz taka historie slysze:-D..Kanus, nie obraz sie ale sie usmialam...
Kajaczku spoko...ja tam na miejscu sikałam prawie....:p robol mój kochany:p
babeczka fajna sympatyczna do tego zna moja mame jak sie okazało:p powiedziała nam ,ze jak faktycznie nic nie pomoze to taka adnotacje dołączy,ze z powodu wykonywanej pracy fizycznej itp nie ma mozlliwosci pobrania lini....:p szał ciał:p
 
Kajaczku spoko...ja tam na miejscu sikałam prawie....:p robol mój kochany:p
babeczka fajna sympatyczna do tego zna moja mame jak sie okazało:p powiedziała nam ,ze jak faktycznie nic nie pomoze to taka adnotacje dołączy,ze z powodu wykonywanej pracy fizycznej itp nie ma mozlliwosci pobrania lini....:p szał ciał:p

Kaja, Kana w Polsce to już normalka....Kamil to młody chłopak i jego skóra regeneruje się ale mega problemy są ze starszymi panami którzy pracują fizycznie rekami...
 
Kajaczku spoko...ja tam na miejscu sikałam prawie....:p robol mój kochany:p
babeczka fajna sympatyczna do tego zna moja mame jak sie okazało:p powiedziała nam ,ze jak faktycznie nic nie pomoze to taka adnotacje dołączy,ze z powodu wykonywanej pracy fizycznej itp nie ma mozlliwosci pobrania lini....:p szał ciał:p
zwariowalam:-D
 
witamy, napisz coś więcej o sobie i małej!!!!

Ja mama 30+++ siedzę sobie na wychowawczym z moja córcią Zuzią na którą czekałam ponad 10 lat , urodziła się 17.12.2008 w dniu urodzin mojej mamy ( która niestety nie doczekała się wnuczki ).
Obecnie jestem na etapie starania się o przedszkole ( niestety szanse mamy marniutkie ), więc każde kciuki sie przydadzą:)

pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję częściej tu gościć
 
Madziu Gratuluję przedszkolaka.
Ja wyniki naboru poznam za miesiąc pewnie...


Mama.zuzi a skąd jesteś?
Widzę, że też ci robal po sygnaturce łazi :D
 
reklama
czesc dziewczynki:)

znow zapowiada sie ładny dzionek ach ta wiosna hahha:)

jemy sniadanko ..pijemy kawke tzn ja pije kawke:)i jakos tak mi milej ze dzis piatek i weekend:)

kajka jak tam Twoj nos i glowa????:)
ja wrocilam do zywych hahaha:)
 
Do góry