reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas jak co to mozemy jakos pomóc u nas sa i wcale nie takie az drogie..:).tylko kurcze rozmiar nie równy drugiemu....lepiej byłoby przymierzyć,....
Ja Mari pamiętam takie kupiłam do biegania w domku,a potem miała na dwórek jako sandałki,bo ślicznie wyglądały jak buciki....:)

Kajaczku, Tygrysku zdróweczka kochane...mam nadzieje,ze z dnia na dzien będzie lepiej!!!!

Madziu to Ci dobrze!!!! o mnie co jakis czas sobie przypominają :)ale alkoholu jeszcze nie dostałam:(

Witamy tak w ogóle:)
Mari ogladała baje, bo znowu nam odblokowali DisneyPlayhouse :)
A później mini mini i Mari od rana nie ma:)

My juz po sniadanku i poznije pewnie spacerek.....:)bo słoneczko serdecznie zaprasza az szkoda nie skorzystac:)
Popołudniu mamy w planach jechac złozyc te wnioski o paszporty,musimy byc wszyscy razem.....bo o wydanie dla małej musimy podopisywać osobiście przy tej babeczce itd.
A poza tym znowu czwartek.....

O i musze jeszcze oddac ksiazeczke do biblioteki...Mari ja tak pogryzdała,ale na szczęscie udało nam się dostac identyczna,za nie duze pieniążki i teraz bede sie tłumaczyła:)
Za małą chyba jest na takie rzeczy:)
oki spadówkam buziole z rana!!!!!
 
reklama
Jejku Agatkas ja nie pamiętam....a juz dawno mamy je wyrzucone bo tak je zniszczyła przez lato,ze nie było sensu trzymac....wiesz jak dzisiaj bede przechodzic koło tego sklepu to zajde i zobacze:) oni zawsze maja fajny asotryment.... tylko to nie sa zadne firmowe....ani Bartka,ani nic w tym stylu....
Mari nie ma płaskostopia tak mysle,bo jak teraz biega w tych kapcio skarpetach to widac jak sie brudza:p hahaha
 
hejka kochane!!
wiecie co, wiosna przyszla na biegun, 10 stopni, snieg topnieje jak szalony, juz widac chodnik pod domem:szok:...
ale czad!
moje dziecko wstalo dzis o 6 rano....otworzyla mi oczy paluchem i mowi tak: wstajesz juz:szok::-D..
zwariowalam..
 
A gdzie Tygrys dzisiaj????
od rana w kuchni smaży pączki i faworki???

Jak tam dziewczęta pączusie już zjedzone..kto jeszcze nie dotarł do cukierni to proszę



U nas pogoda rewelacyjna....może 10stopni nie mamy ale 4 na plusie to i tak dobrze:-D:-D:-D

Anoli Ty może jesteś na wątku marcówek???czytałaś co się tam stało....:sorry2::sorry2::sorry2:moja koleżanka tam jest i dzisiaj mi napisała...aż mi ciarki przeszły...
 
A gdzie Tygrys dzisiaj????
od rana w kuchni smaży pączki i faworki???

Jak tam dziewczęta pączusie już zjedzone..kto jeszcze nie dotarł do cukierni to proszę



U nas pogoda rewelacyjna....może 10stopni nie mamy ale 4 na plusie to i tak dobrze:-D:-D:-D

Anoli Ty może jesteś na wątku marcówek???czytałaś co się tam stało....:sorry2::sorry2::sorry2:moja koleżanka tam jest i dzisiaj mi napisała...aż mi ciarki przeszły...
A co sie tam stalo:unsure:?
 
Madziu wiem wiem.....ale bardzo dziękuję za przypomnienie:)
i jak mozesz napisz nam o co chodzi???? moze wiesz gdzie:)

My juz po paczuciach, Mari spi, kochane taaaaka cudowna pogoda, śnieg topnieje, pełno słoneczka, cieplutko!!!!!!!!!!! życ się chce!

Tygrysku żyjesz?
 
reklama
Do góry