reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kanus, wlasnie ogladam ten Twoj ostry dyzur...to jakas masakra jest, krwi wiecej niz w egzorcyscie:szok::-D..

Oj Kajaczku
.....uwielbiam ten film,chociaż był okres,ze nie mogłam go oglądać,bo miałam normalnie zawroty głowy...:)a teraz....już chyba trzeci raz oglądam te odcinki:p i zawsze tak samo mi sie podobają:) hahhaha

Madziu doczytałam......masakra:(
 
czesc laseczki moje jedyne:)

zyje zyje kochane tylko łeb mi peka ale jkuz w skroniach wiec to jakies migrensko czy cholera wie co ale zazylam sobie ibupromek moj kochany i mam nadzieje ze zaraz minie:)

Madziu no wlasnie ja dzis mam dola bo dopiero wczoraj wieczorem tesciowa nam przypomniala ze dzis tlusty czwartek i sie nie przygotowalam w skladniki:( i paczki dzis kupne:( buuuuuuuuuuuuu masakra:) ale nadrobie nadrobie hahha:)

Filipek u dzieci wiec mam troche spokoju dla siebie :)

wy o ostrym dyzuze a jak zaczelam ostatnio ogladac dextera hahah tam tez sie dzieje ze hohooh jakbym miala jakas zbrodnie popelnic to teoretycznie chyba jestem juz przygotowana hahha zartuje oczywiscie :)

lece czytac o marcowkach:)
 
Witam serdecznie, mam mam na imię Magda i urodziłam moje Cudo w grudniu 2008 :-)

Witamy bardzo serdecznie:)))) dokładnie czekamy na jakieś nowinki o nowej mamuśce i córeczce oczywiście;)

My po przedszkolu...jak zwykle zadowolone...ale z dobrych wieści to
MAM PRZEDSZKOLAKA - JULCIA DOSTAŁA SIĘ!!!!!!!

Madziu kochana!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!:tak::tak::tak:
super wieści:)

Amy po składaniu wniosków, mój Kamilek musi jeszcze raz jechac w poniedziałek,bo nie czytało jego lini papilarnych takie ma zajechane:p hahha
no i ma przez weekend zadbać o dłonie i spróbuje w poniedziałek:)

A poza tym to chyba ok:)
 
My po przedszkolu...jak zwykle zadowolone...ale z dobrych wieści to
MAM PRZEDSZKOLAKA - JULCIA DOSTAŁA SIĘ!!!!!!!

No i pieknie!! Buziole dla Was:*

Witamy bardzo serdecznie:)))) dokładnie czekamy na jakieś nowinki o nowej mamuśce i córeczce oczywiście;)



Madziu kochana!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!:tak::tak::tak:
super wieści:)

Amy po składaniu wniosków, mój Kamilek musi jeszcze raz jechac w poniedziałek,bo nie czytało jego lini papilarnych takie ma zajechane:p hahha
no i ma przez weekend zadbać o dłonie i spróbuje w poniedziałek:)

A poza tym to chyba ok:)

:-D:-D pierwszy raz taka historie slysze:-D..Kanus, nie obraz sie ale sie usmialam...
 
reklama
Do góry