reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witam sie i ja w ten paskudny dzien:baffled:
usypiam na stojaco normalnie:baffled:
a my dzis znowu bylismy u lekarza...w zeszly piatek bylismy z grypa jelitowa a teraz z kaszlem...niby wszystko osluchowo jest ok ale kaszle jak szalony...sama nie wiem:confused: a nie bylismy u naszej pediatry bo jest chora:-(
wczoraj zamowilam inhalator i dzisiaj ma juz byc:tak:
Madzienko to super ze mala sie tak pieknie rozwija;-)
Agaciu, Marzycielko a jak u was?
 
reklama
Pyciołku u nas Jula tez przez pewnie czas kaszlała i pomogl(chyba)nam syrop Malia...kupuje sie go bez recepty i flegamina
zdroweczka dla Was

No właśnie Agacia, Marzycielka jak Wasze sedruszka???
 
My już po bilansie...Jula ma 92cm i waży 13kg, poza tym wszystko jak najbardziej prawidłowo:tak::tak::tak::tak:


A ja mam dzisiaj jakiś przypływ energii i umyłam już okna w Julci pokoju i w kuchni...jeszcze umyję od środka w salonie i odpoczywam...tylko gotować mi się nie chce:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:


Pospacerowałyśmy też troszeczkę ale wszędzie te psie gówna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

My też na 12 byłyśmy na bilansie:) Zuza ma 91cm wazy 15,3kg (pani zaznaczyła że nadwaga hm....) i niestety troszkę koślawimy piętki....Ale nie dała nam skierowania do ortopedy tylko kazała takie specjalne ćwiczenia wykonywać na razie.... a poza tym rozwój zaznaczyła jako ponad przeciętny (cokolwiek to miało znaczyć;) ) Myślę że zaskoczyła ja Zuzka tym że rozpoznaje cyfry, bo się cwaniara nauczyła jak cyferki wyglądają i teraz jak widzi 5, 7 albo 10 to zaraz mówi:) Akurat byłyśmy w pokoju nr 10 więc Pani była bardzo zadziwiona;) Poza tym ładnie powiedziała "dziękuję pani dotor" "dzień dobry pani dotor" i "dowidzenia pani dotor" , a jak jej się kazała rozebrać to latała i krzyczała "Nusia (Zuzia) na bolasa (golasa)" :):-D:-D:-D Uśmiałam się na maksa:)

Pyciol ja obstawiam Dunię:)
 
No widzisz już drugi lekarz to stwierdza...bo wzrostem jest na 90 centylu, a wagą na 97 centylu...Ja się tym nie przejmuję za bardzo, bo jest wysoka i też każde dziecko ma inną budowę, inne kości itp..... No ale jest zalecona kontrola wagi i wzrostu i tyle.
 
nie wiem ile mierzy moje dziecie bo jeszcze nie odbebnilismy bilansu...ale wazy 14 200.
i napewno jest nizszy od Zuzi ... wiec tez powinien miec nadwage a nikt nam tego ie mowil;-)
fakt,nie jest szczypiorkiem ... dla mnie jest w sam raz:-D
 
Hej

Z serduszkiem wszystko ok, to są szmery związane ze wzrostem. Mati przestraszony pani doktor i aparatury. Płakał przez całe badanie :-(. Po wszystkim jak juz zaczęłam go ubierać to powiedział do pani doktor :" Już idziemy, już , dowidzenia !!!" I zaczął wychodzić :-D,a był jeszcze w rajstopkach :-D


Tygrysku ten kollor w salonie w rzeczywistości jest ciemniejszy. W salonie mam dwie ściany koloru chili, a dwie żółte słoneczne. A w sypialni dwie zielone (chyba groszek) a jedna żółta, na jednej całej jest komandor, więc mam tylko 3 ściany do malowania :-D


No i która jest w ciąży ?
 
Agatkas... un nas Mari ma tylko 84cmi jest na 25 centylu(ale nie ma za kim być wysoka, ja 158cm, maz 170 pare) a waga ma 13,600 i jest na 70centylu i tez Pani tak na nia spojrzała isie smieje,ze to taki paczuszek raczej,ale obie z pielegniarka bylys zdzwione,ze tylko 13,600 wyszło.....ale ja tez sie nie martwie....ja zawsze kochalam te jej kilogramki i fałdeczki:)

Ja tam u Zuzi nie widze nadwagi zadnej...jest wysoka....i tyle....

Witam tak poza tym:)
U nas wszystko dobrze.....z kasa strasznie krucho,ale nie dobiamy sie tym faktem....
czas ruszyc dupsko swe i zabrac sie serio za robote,bo ....
Mari wariat nas mały ma takie pomysły,ze nawet ja bym na to nie wpadła....wczoraj chyba wyrzuciła klucze babci do smieci i rano pojechały ze smieciarzami na wysypisko....;/
no cóż:p

buziCZKUJEMY:*
 
reklama
Do góry