reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam i też lecę po kawkę bo niedospana jestem.
Ja wakacji nie planuję bo mam wtedy sezon i nie mam jak się ruszyc, ferii też nie planuje bo nie ma w tym roku aż tyle kasy, mam nadzieję ze za rok gdzieś sie uda wybrac, zeby chłopaki posmigali na nartach.
 
reklama
U nas dzisiaj wiosennie i słonecznie ale zimny wiatr wieje, więc pospacerowałyśmy troszeczkę....a od wczoraj w naszym regionie ferie, biedne dzieciaki śniegu nie ma wcale...choć podobno ma padać od czwartku

My wakacje zaplanowaliśmy i mam nadzieje ze nic nie pokrzyżuje nam planów....
 
Hello....

u nas tez szaro buro...;/
i jesczze na dodatek pietro wyzej nad nami sie ktos remontuje i halas niesamowity:-(
ale naszczescie alex sobie spi....

Madzienko a gdzie sie wybieracie?
 
czesc laseczki :)

ale nadrabiania, no szok.

mnie ostatnio nie bylo, bylismy na kilka dni w gorach u mojej babci, bylo swietnie :)



co do picia... Bartek pije z normalnej szklanki czy kubka, nic nie rozlewa.


A co do wakacji, to przyznam sie ze jestem troche przerazona gdyz w grudniu wykupilismy wczasy z oferty first minute do... no a jakze by inaczej ;/ do Tunezji, oczywiscie. Biuro odwolalo wszystkie wyloty do konca marca, my mamy rezerwacje na czerwiec, wiec mam nadzieje ze bedzie juz dobrze.
 
A co do wakacji, to przyznam sie ze jestem troche przerazona gdyz w grudniu wykupilismy wczasy z oferty first minute do... no a jakze by inaczej ;/ do Tunezji, oczywiscie. Biuro odwolalo wszystkie wyloty do konca marca, my mamy rezerwacje na czerwiec, wiec mam nadzieje ze bedzie juz dobrze.

Olcia a nie zaproponowało Wam biuro zmiany miejsca???
Ja chyba nie odważyłabym się w tym roku tam polecieć:sorry2::sorry2::sorry2:
ale mam nadzieje ze do Wakacji wszystko uspokoi się przecież ten kraj żyje z turystyki

Madzienko a gdzie sie wybieracie?

My ponownie wybraliśmy Turcję:tak::tak::tak:ale tym razem część egejską
 
Marzycielko gratuluje pracy, pochwal sie co to jest.
Agatkas zazdroszczę wyjazdu nad morze, ja jeszcze nigdy nad polskim nie byłam.
My w tym roku nigdzie się nie wybieramy, tzreba powoli myśleć o kredycie na dom więc każdy grosz się liczy. Troche mnie to przeraża. Ale na pewno na wakacjach wybierzemy sie do rodziców i będziemy leniuchowac ile się da.
Ta pogoda teraz tak się zmienia że już nie wiem jak mam się ubierać, zima, jesień, wiosna wszystko się miesza.
Naszło mnie dzisiaj na galaretkę drobiową, muszę się w tym tygodniu zmobilizować i zrobić.
 
Madzienko, biuro odwolalo wszystkie wycieczki do Tunezji do konca marca. Ludziom ktorzy mieli wczasy w tym terminie zaproponowali zwrot kasy lub inne wycieczki.

My mamy termin na czerwiec i bedzie podobnie - jesli sie nie uspokoi to bedzie na tej samej zasadzie. Jesli bedzie ok to wycieczka dochodzi do skutku.

Natomiast w tej chwili mozemy sami zmienic kraj i wycieczke za doplata ok 300zl, ale powiem szzczerze ze teraz w tej cenie nic innego nie znajde.
 
Hej Kobietki!
Wykończona jestem teraz po tej grypie jak by mnie przez maszynkę do mięsa przekręciło.

Agacia jak tam wizyta u kardiologa?
Marzycielka a u was? Kiedy macie wizytę z Oliwką?

Ciekawa jestem czy Ania już urodziła bo widziałam że na suwaczku to już 40 tydzień.

Kanuś zdradź nam kto to taki jest w ciąży albo lepiej by było jak by ta osóbka sam się ujawniła.
 
reklama
My już po bilansie...Jula ma 92cm i waży 13kg, poza tym wszystko jak najbardziej prawidłowo:tak::tak::tak::tak:


A ja mam dzisiaj jakiś przypływ energii i umyłam już okna w Julci pokoju i w kuchni...jeszcze umyję od środka w salonie i odpoczywam...tylko gotować mi się nie chce:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:


Pospacerowałyśmy też troszeczkę ale wszędzie te psie gówna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry