reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny!!!!! ja zartowałam z tą ciążą!!!!!!!! to wszystko przez pyciola i agacie!!!!!!!!!!

Agacia ja wciaz czekam na zdjecia:) i czekam i czekam.....

blizniaczku milo cie widziec:) ja wiedzialam ze to nie ty w tej ciazy jestes hehe:) i gratulacje dla siostry!!

ide po kawke
 
reklama
Dziewczyny!!!!! ja zartowałam z tą ciążą!!!!!!!! to wszystko przez pyciola i agacie!!!!!!!!!!

Agacia ja wciaz czekam na zdjecia:) i czekam i czekam.....

blizniaczku milo cie widziec:) ja wiedzialam ze to nie ty w tej ciazy jestes hehe:) i gratulacje dla siostry!!

ide po kawke
Tygrysku wiem , przepraszam, ale tak na prawdę nie ma co pokazywać, bo tylko kolory ścian mam inne :zawstydzona/y:
Dzisiaj wkleję coś.


A tak w ogole witajcie.

U nas była dzisiaj wiosna :-D, piekny dzień.
 
Dobry wieczór :)

Kana jesteś okropna. Jak możesz trzymać nas w takiej niepewności...

Agatkas mam znajomą która wynajmuje domek, ale z 2 sypialniami i salonem, więc chyba trochę mały na Twoje potrzeby.

Marzycielko gratuluję pracy!

Zdrówka dla choruszków
 
Niestety ja nie pomogę :(
Już planujecie wakacje ?


Myszko dobrze, że już wróciłyśmy z Tunezji :szok:, widziałaś co się dzieje ?

Widziałam! Jak my byliśmy i rozmawialismy z miejscowymi to chwalili tego prezydenta. A tu takie cuda. Widzielsimy w faktach materiał na którym tłumy ludzi się tłukły na placu przed Mauzoleum w Monastyrze na którym byliśmy. No szok co można z krajem w parę dni zrobic. Trudno będzie im to odbudowac, zaufanie turystów. Oj trudno!

Mi się dziś śniło że byłam w ciąży. Ale lojalnie uprzedzam - to niemozliwe :-D
I miałam taki przezroczysty brzuch i wszystko było widac. I miał by drugi synek bardzo podobny do Jasia. :-)
Oj trzeba przestac palic świnstwa przed snem :-D:-D:-D

A może to Landryna jest w ciązy?
 
Niestety ja nie pomogę :(
Już planujecie wakacje ?


Myszko dobrze, że już wróciłyśmy z Tunezji :szok:, widziałaś co się dzieje ?

No wybraź sobie Agaciu że co drugi domek do którego dzwonię jest już zajęty:( Myślałam, ze mamy jeszcze czas....ale wygląda na to że nie.


Dobry wieczór :)

Kana jesteś okropna. Jak możesz trzymać nas w takiej niepewności...

Agatkas mam znajomą która wynajmuje domek, ale z 2 sypialniami i salonem, więc chyba trochę mały na Twoje potrzeby.

Marzycielko gratuluję pracy!

Zdrówka dla choruszków

Dzięki Zapominajko, ale jedziemy w trzy rodziny i każda z dzieckiem więc raczej musimy mieć trzy sypialnie plus salon, żeby spokojnie sobie wieczorem posiedzieć....

Powiem Wam że wcale nie jest łatwo taki domek znaleźć. Na Mazurach jest ogromny wybór, na Kaszubach też....a nad morzem ...ile kot napłakał...

A ja w ogóle nie mam nastroju do szukania domku...jakiś taki bezsens mnie ogarnął....kasy nie ma...pracy nie ma...zresztą nie mam jak działać z Zuzką... Zuzia zamiast samodzielna robi sie córusia mamusi....ehhh jakoś tak mnie wszystko mierzi...
Niech już będzie wiosna!

Aaaa pocieszające jest to że załatwiłam sobie pracę przy Spisie Powszechnym od kwietnia do czerwca...
 
No wybraź sobie Agaciu że co drugi domek do którego dzwonię jest już zajęty:( Myślałam, ze mamy jeszcze czas....ale wygląda na to że nie.




Dzięki Zapominajko, ale jedziemy w trzy rodziny i każda z dzieckiem więc raczej musimy mieć trzy sypialnie plus salon, żeby spokojnie sobie wieczorem posiedzieć....

Powiem Wam że wcale nie jest łatwo taki domek znaleźć. Na Mazurach jest ogromny wybór, na Kaszubach też....a nad morzem ...ile kot napłakał...

A ja w ogóle nie mam nastroju do szukania domku...jakiś taki bezsens mnie ogarnął....kasy nie ma...pracy nie ma...zresztą nie mam jak działać z Zuzką... Zuzia zamiast samodzielna robi sie córusia mamusi....ehhh jakoś tak mnie wszystko mierzi...
Niech już będzie wiosna!

Aaaa pocieszające jest to że załatwiłam sobie pracę przy Spisie Powszechnym od kwietnia do czerwca...

Agatkas bo większość rodzin zaklepuje sobie już kończąc wakacje.
My w taki sposób jedziemy na początku lipca do Mielna. Znajomy mojego M jedzie z rodziną i zaproponował nam bo z kolei ich znajomi się w tym roku wykruszyli bo im się dzidziuś urodził. A domek zaklepany właśnie od lipca bo podobno miejscówka super że i do morza i do monopolu bliziutko.
 
reklama
witam z kawą:)
Filipek zaprowadzony do dzieci cisza spokoj:)
Agaciu dziekuje za fotki!! widze ze eksperymentujesz z kolorkami!! kurde fajne jest to mieszanie kolorkow na scianach chyba tez pomysle nad przemalowaniem jednej sciany dla kontrastu:)

wczoraj u nas bylo fajknie wiosennie a dzis juz ponuro brrrrrrr

widze ze wakacje juz planujecie? ja jeszcze nie wiem co bede robila jutro wiec o wakacjach nie mysle nawet....chociaz sloneczko i sie marzy :)
 
Do góry