reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Znajoma której dziecko też spało z nimi, powiedziała że jej bez problemu udało się oduczyć spania z rodzicami jak jej córka miała 2 lata. Po prostu kupili jej nowe łóżeczko, nową pościel, pokazali że teraz Izunia śpi w nowym łóżeczku, pokazali gdzie śpią rodzice i poszło bezproblemowo.
Jak narazie mi też nie przeszkadza śpiący z nami Bartek, no chyba że ma "wiercącą noc" :-p
 
Witajcie, ale u nas pogoda śniezyca i na dodatek śnieg taki ostry pada że aż boli jak w buzie sypie, my zrobilsmy juz zakupy...trwaly troszeczke dluzej bo musielismy podporzadkowac sie:-D:-D:-D:-DJuli spacerkom po galerii, za żadne skarby nie chciala iśc w ta stronę co my....

Kaneczko zaglądaj bo tęsknimy...i trzymam kciuki żeby z K wszystko poukladalo sie

A ciekawe jak nasz Kajaczek???u teściów sprawuje się....napisze jej smska

No niestety:-(I doszliśmy do wniosku że trochę za drogo by to nas wyniosło bo trzeba kupic dwa. I ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś takiego

!! Zegar ze zdjęciem dziecka !! Najtaniej !! (870009466) - Aukcje internetowe Allegro

Super ten zegar:tak::tak::tak::tak:

Agacia Ty to dobra jestes dla mężowego...

Ja już psychicznie nastawiam sie na samotny tydzień, moj P idzie do szpitala na operacje kolana:szok::szok::szok::szok:ale dopiero za tydzien
 
Wiatm i ja;
próbuję coś napisać od dłuższego czasu, ale bez przerwy coś mnie od komputera odrywa.
My już po obiadku, serduszka mamy i teraz wygrzewamy się w domu:-D.
 
Dzień dobry :tak:

Dziewczyny, nawet nie wiecie, jak mi się lżej na serduszku zrobiło że nie tylko ja jestem taka miękka mamcia która pozwala dziecku spać z rodzicami :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A propo spania to minioną noc spokojnie mogę uznać za jakiś koszmar :no::no::baffled: pobudka co 15-20 min :szok: i tak od północy do rana :szok::baffled::baffled: około 3 już się popłakałam, tak byłam wykończona :-:)-:)-:)-( nie wiem o co mogło chodzić, przypuszczam że idą mu któreś ząbki, ale jak narazie nic nowego w buzi wypatrzeć nie mogę.


Agacia, dobrze ma Twój K z Tobą, może mi oddasz też jedną niedzielę? ;-) Jaką macie biedronkę na kiju??
Współczuje nocki.
No taka biedronka - cos podobnego co Tygrys kupił chyba kaczuszka :sorry2:- tylko, że jest z plastiku , jak jeździła to machała skrzydełkami i w środku latało coś. Teraz biedronka nie ma skrzydełka, w srodku już nic nie lata, w ogole gdzieś zniknęło, i kijek jest złamany :zawstydzona/y:

Madzienko zakupy sie udały?
 
reklama
Witam niedzielnie.
My prawie na amen zasypani :baffled: W dodatku pada taki mokry śnieg z deszczem, więc ciężko to nawet odśnieżać, mężowy się dzisiaj uharował przy tym. Hania od trzech dni zmierzła, jedna dwójka się już przebiła, z drugą ciągle walczy. No, ale jakoś przeżyliśmy niedzielę:tak:

Co do spania dziecia w łóżku, to jest to jedyna rzecz, w której jestem bezwzględnie nieprzejednana, zarówno wobec Jasia, jak był mały, jak i wobec Hanki. Moje łóżko to mój bastion prywatności, ostatni zresztą, haha;-):-D i od początku mocno pilnowałam, żeby się żadne nie przyzywczaiło do spania z nami. Efekt jest taki, że oboje bez problemu śpią w swoich pokojach i swoich łóżeczkach, a ja mam w nocy mężula tylko dla siebie :-D
 
Do góry