reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

A co to ja tu sama jestem??
No to zadam pytanie....jakies opinie o firmie solar...?`Chodzi mi o sklepy ze szmatkami...:blink:
I Madzienko,cudny ten kalendarz,po prostu wziasc i zjesc..:tak:

Witaj Kochana...pisalam smska wczoraj do ciebie ale nie wiem czy dostalas...bo cos mi raporty zfiksowaly z tego zimna:-D:-D:-D:-D:-D

Firma Solar...ciuszki super, troche drogie, ale czasami uda sie cos fajnego i taniego upolowac....

A za opinie o kalendarzu dziekuję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


A my pospalismy do 10.10:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:byly nocne pobudki ale od 4.00 dzien spal zemna...i tak nam zlecialo do tej godzinki.Gdzie takie rzeczy mozna zapisac?????????????????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D

Witajcie mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brawo zięciunio!!!!!!!

Witajcie u nas zimy ciąg dalszy wiec dalej siedzimy w domu:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
Witam poniedziałkowo.
U nas, podobnie jak w całej Polsce, atak zimy, sypie wieje i wogóle tragedia:szok:.
Dziewczyny, poleccie jakieś fajne miejsca, żeby pojechac na narty, dziadkowie zabieraja chłopaków, ale musze cos poszukac

Kaja, fajnie ze wróciłaś.

Pyciołku, zaznacz tą datę w kalendarzu na czerwono:-D
 
Ja sie poddałam z tym spaniem Majki z nami i zostawiam sprawę tak jak jest. Szczególnie, że teraz przez te zęby ciągle się budzi i płacze, a jak jest z nami to przynajmniej szybko ją pogłaszcze i zasypia. Dzisiaj w nocy tak się rozpłakala, że już sama nie wiedzialam co mam robić bo nic jej nie pasowało :-(.
Kaja milo Cie znów widzieć.
 
Witaj Kochana...pisalam smska wczoraj do ciebie ale nie wiem czy dostalas...bo cos mi raporty zfiksowaly z tego zimna:-D:-D:-D:-D:-D

Firma Solar...ciuszki super, troche drogie, ale czasami uda sie cos fajnego i taniego upolowac....

A za opinie o kalendarzu dziekuję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:






Brawo zięciunio!!!!!!!

Witajcie u nas zimy ciąg dalszy wiec dalej siedzimy w domu:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
Kochana,ja juz zmienilam karte w sobote,takze jesli pisalas na polska to juz czeka w portfelu do wakacji w Pl:-D
 
A co to ja tu sama jestem??
No to zadam pytanie....jakies opinie o firmie solar...?`Chodzi mi o sklepy ze szmatkami...:blink:
I Madzienko,cudny ten kalendarz,po prostu wziasc i zjesc..:tak:
KAJACZKU JA MIAŁAM SUKIENKĘ DO ŚLUBU naszego z solara......i mi sie bardzooo podobała....w ogole ciuszki mają tam śliczne,ale dogie jak już pisały dziewczyny.....ja trafiłam na promocjon :tak::tak::tak::tak:
Poza tym super Cię widzieć z powrotem:-)
jak kcesz wrzóce foto tylko daj cynka:)

Nio własnie Madziu kalendarz super mega wystrzałowy......my chyba wtym roku zabawimy sie w kubeczki:)

Witam mamuski;*

Słuchajcie laski moje dziecie spało wczoraj w ciagu dnia 3 godzinki ponad,i w nocy ani razu sie nie obudziła.....no rewelacja...zauwazylam,ze zawze jak długo spi w ciągu dnia to potem rewelacyjnie w nocy.....:baffled::sorry2: cud miód:p hahhaha

Teraz też padała,a ja zabieram się w biegu za porzadki i muszę zapłacic rachuneczki.....więc necie do dzieła......będę na bierząco i obiecuje nadrobić co trzeba:*


A jeszcze co do pogody ...u nas sypie i sypie i sypie i jest mega dużo białego puchu,,,,,uwielbiam dla mnie może tak byc cały czas:) tylko jeszcze troszku słoneczka i mniej wiaterku:)
 
Ostatnia edycja:
KAJACZKU JA MIAŁAM SUKIENKĘ DO ŚLUBU naszego z solara......i mi sie bardzooo podobała....w ogole ciuszki mają tam śliczne,ale dogie jak już pisały dziewczyny.....ja trafiłam na promocjon :tak::tak::tak::tak:
Poza tym super Cię widzieć z powrotem:-)
jak kcesz wrzóce foto tylko daj cynka:)

Nio własnie Madziu kalendarz super mega wystrzałowy......my chyba wtym roku zabawimy sie w kubeczki:)

Witam laski nasze;*

Słuchajcie laski moje dziecie spało wczoraj w ciagu dnia 3 godzinki ponad,i w nocy ani razu sie nie obudziła.....no rewelacja...zauwazylam,ze zawze jak długo spi w ciągu dnia to potem rewelacyjnie w nocy.....:baffled::sorry2: cud miód:p hahhaha

Teraz też padała,a ja zabieram się w biegu za porzadki i muszę zapłacic rachuneczki.....więc necie do dzieła......będę na bierząco i obiecuje nadrobić co trzeba:*


A jeszcze co do pogody ...u nas sypie i sypie i sypie i jest mega dużo białego puchu,,,,,uwielbiam dla mnie może tak byc cały czas:) tylko jeszcze troszku słoneczka i mniej wiaterku:)


oooo moja kochana Lalinka:-):-)wrzucaj:blink::blink::blink:
 
oooo moja kochana Lalinka:-):-)wrzucaj:blink::blink::blink:
Oh mój kochany Kajaczku proszę:) kurcze mam tylko takie zdjątak,bo resztę już usunęłam z kompa na pen-drive, który zniknął...więc przepraszam,ale tylko takie posiadam....:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • marika 001.jpg
    marika 001.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 28
  • marika 005.jpg
    marika 005.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 27
  • Obraz 052.jpg
    Obraz 052.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 115.jpg
    Obraz 115.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Oh mój kochany Kajaczku proszę:) kurcze mam tylko takie zdjątak,bo resztę już usunęłam z kompa na pen-drive, który zniknął...więc przepraszam,ale tylko takie posiadam....:zawstydzona/y:



Cudenko,wlasnie pamietalam,ze cudenko,ale nie moglam tak zobrazowac dokladnie we lebie..:-D:-D...
Ja sobie kurtalke kupilam...Na promo oczywiscie:-D:-D...
A w :ninja2:,c...brzuszki i n buzki jeszcze cieply fryz...:-D:-D...
Ach jak ja kocham ta nasza Polske;-):-D:-D!!
 

Załączniki

  • 5479ed74002bf0434ac51b54.jpg
    5479ed74002bf0434ac51b54.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 28
Do góry