reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

też tak miałam i wzięłam w ten dzień
Ja w końcu też wziłąm i dobrze, bo w nocy @ sie rozkreciła, więc wczoraj był początek. Mam nadzieję że bedą mi slużyły te piguły

przed chwila dostalam wkoncu decyzje o zasilek rodzinny no i przyznali nam na rok:tak::tak: takze mam dzis super ekstra dobry dzien:-D
Gratulacje

Aguś, jeśli nie masz pewności czy dobry dzień to bierz kiedy uważasz, tylko pierwsze 7dni nie ma ochrony, a potem jest juz ok, mnie tak pani dr powiedziała, że można wziąć w każdym dniu cyklu i wtedy 7dni trzeba uważać, a jak bierzesz w dniu @ to ochrona jest od razu:tak:
Dzięki kochana, nie wiedziałam. Myślałam ze trezeba koniecznie w pierwszy dzionek @ wziąc, a na ochronie od pierwszego dnia to tak bardzo mi nie zależy, bo przecież jak mam @ to i tak nic z tego:zawstydzona/y:

napisalam smsa do zapominajki i sa z Igorkem znowu w szpitalu:-(
Kurcze takie miałam przeczucie:zawstydzona/y::-(.
Zapominajko, życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla Igiego, biedny maluszek, tyle się nacierpi:-(

Kana nie wyspana = Kana zła.....i tak sie zaczła dzien milutko.....w ogole mała broi za 4.....nie ogarniam juz jej.....
O kurcze a ja naiwna myślałam, ze Kana jest zawsze w super humorze:zawstydzona/y::-D

hehe:-D:-D:-D
no ja się tak doczekac nie mogłam, kiedy mój zacznie raczkować, a teraz go szukam po całym mieszkaniu:-D:tak: dziś mi zamknął drzwi do sypialni przede mna i sobie tam po cihutku broił, i w efekcie lampke mi popsuł:dry:
A to brojniś:szok:

ja tez uwilbiam colleslaw, a ja dzis zrobilam na obiadek ryz z klopsikami i salatke z marchewki,. czosnku, orzeczkow i majonezu, moj M uwielbia ja:tak::tak::tak:
ja ryż i pulpeciki ugotowalam na jutro, tylko surówki żadnej do tego nie mam

bylismy z Alexem w poniedziałek u alergologa bo zas jakies paskudztwo ma na skorce...testy wyszly ujemne wiec niby uczulen nie ma...jak na oko pani alergolog to to zadna alergia tylko np,grzybica:eek::szok::szok::szok:tylko skat i jak to ja nie wiem:-:)-(jutro rano zanosimy mocz do badania i zdamy krewke rowniez.a na 14.00 do dermatologa..ponoc bardzo dobra...zobaczymy...tak sie boje:-:)-(juz mam dosc tych jego problemow skornych i przez ten swiad malutki ma problemy w nocy i w ogole taki rozdrazniony:-:)-(ok spipczam bo nie chce wam zamulac....
Trzymam kciuki, zeby była diagnoza, bo moze wtedy Młody będzie spał spokojniej i nie będzie sie męczył a Wy razem z nim

A u nas sypie śnieg z deszczem.
Wkurzyłam sie bo jakiś gówniarz w szkole uderzył mojego Krzyśka w twarz, tak sobie za nic. dzowniłam do naszej wychowawczyni i zawiadomiła już wychowawczynię tamtego chłopaka i wezwali matkę. Mam tylko nadzieję ze nie odbije sie to znów na moim.
 
reklama
Tygrysek a dawałaś przepis na lazanię??Jak nie to dawaj na kulinarny:tak: Ja muszę w końcu zrobić,ale jakoś nie mogę się zebrać:-p
 
Dzięki kochana, nie wiedziałam. Myślałam ze trezeba koniecznie w pierwszy dzionek @ wziąc, a na ochronie od pierwszego dnia to tak bardzo mi nie zależy, bo przecież jak mam @ to i tak nic z tego:zawstydzona/y:
.

no dokładnie:tak:

Pyciolku, z tą grzybicą to w szoku jestem:szok:no ale nawet gdyby to było, to przeciez to się da wyleczyć, są leki...a przynajmniej przyczynę byście znali, trzymam kciukasy

temat obiadów?hmmm...u nas dziś najzwyklejsza pomidorówka:tak:
a jutro mięsko mielone z kaszą i surówką marchewka z jabłkiem
 
Tygrysek a dawałaś przepis na lazanię??Jak nie to dawaj na kulinarny:tak: Ja muszę w końcu zrobić,ale jakoś nie mogę się zebrać:-p
Aniu przepis wstawila na kulinarnym Madzienka:tak::tak:jest na 5 stronie:-Dja troszke go zmodyfikowalam i na kazdą warstwe miesna wylewam sos beszamelowy i na sam wierzch rowniez polewam obfiie sosem:tak::tak::tak::tak:
 
A co to za mięsko mielone z kaszą?
kotlety i do tego kasza czy jakiś wynazlazek?

hmmm...jak to nazwać...to jakby taka potrawka, mięsko mielone się smaży, z warzywkami, z papryką, pieczarkami, doprawia, i podaje się z kasza jęczmienna i surówką, i jeszcze sie tak ładnie na talerzu w takie paski podaje, co elegancko wygląda, no i pychotka jest:-p
 
[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM"]YouTube - HALLELUJAH , (shrek song)[/nomedia]

Mati to słucha jak zaczarowany :-D

a oceana - cry cry to juz w ogole ... uwielbia ją :-D
 
reklama
Bliźniaczku prawie zawsze Kanusia ma humorek :tak::tak::tak::tak: ale czasem jak sie nawarstwia niewyspanie to wybucham:p hahhaha wtedy podobno jestem niedobra dla mojego mężusia...no cóz....:-p:zawstydzona/y:

A tak to zmykam....no chyba,ze jeszcze mnie bracki na kompa wpusci....zanim nie padne na naem:p haha

ŚciakAm kochaniutkie bardzo mocko:*
Fajniuchne buciki licytuje dla Mari,ale takie jeszcze nie do chodzenia ocieplane....bo zanim Mari zacznie sama biegac to ohoho.....
Buziaczki:*
 
Do góry