reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008


Kanus
ja zamęczyłabym ich mailami i wiadomościami na gg:tak::tak::tak::tak:bo nr telefonu nie widzialam

a obiadem mniam mniam....my dzisiaj jemy fryteczki, mięsko gyrosowe i salatke colleslaw:tak:
nio to tez mniami :tak::tak::tak:uwielbiamy tą sałatke.....jak nie macheweczka to colleslam jest u nas na obiedzie:p hahhaah

Nio jutro bede dzwonic..znalazłam numer tel.....narazie były maile i gg.....ja nie popuszcze nie ma opcji..... ide na kawusie...póxniej bede chyba mma nadzieje jeszcze:*
 
reklama
Madzienka a co to za sałatka?

no właśnie co to za sałatka ?

Ja znalazłam taki przepis na tą sałatkę :tak: i wygląda super, napewno jest pyyyszna ;-):tak:
Wielkie Żarcie - Przepis - Pyszna sałatka colesław - zupełnie jak w kfc

ja robie z bialej kapusty poszatkowanej; marchewki startej
cebulę kroję w drobną kostkę, majonez mieszam ze śmietaną, solą, odrobiną cukru, octu i pieprzu, wszsystko mieszam i juz gotowe.....
 
ja tez uwilbiam colleslaw, a ja dzis zrobilam na obiadek ryz z klopsikami i salatke z marchewki,. czosnku, orzeczkow i majonezu, moj M uwielbia ja:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane....u nas jako tako...pogoda do bani,nici ze spacerkow...dzisiaj caly dzien sypał śnieg z deszczem:-:)eek: bylismy z Alexem w poniedziałek u alergologa bo zas jakies paskudztwo ma na skorce...testy wyszly ujemne wiec niby uczulen nie ma...jak na oko pani alergolog to to zadna alergia tylko np,grzybica:eek::szok::szok::szok:tylko skat i jak to ja nie wiem:-:)-(jutro rano zanosimy mocz do badania i zdamy krewke rowniez.a na 14.00 do dermatologa..ponoc bardzo dobra...zobaczymy...tak sie boje:-:)-(juz mam dosc tych jego problemow skornych i przez ten swiad malutki ma problemy w nocy i w ogole taki rozdrazniony:-:)-(ok spipczam bo nie chce wam zamulac....

100 lat dla słodkich solenizantów;-)
 
reklama
heheh My wrocilismy ze spacerku, wybralismy sie do mojejj kolezanki na kawusie , na dworze bylo mrozno ale fajnie a jak teraz wracalismy to snieg z deszczem brrrrrrrrrrrrr dobrze ze folie zabralam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:
co do salatek , czy tam surówek ja uwielbiam taka z kapusty pekinskiej , marchewki, pora, papryki czerwonej,
jabluszka i do tego gotowy sos na bazie oliwy albo sama oliwa z oliwek sol pieprz i odrobinka vegety:tak::tak:pychaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A na obiadek mam kotleciki mielone gdyż wczoraj narobilam kotletow ze chyba przez tydzień będziemy je jeść:-D:-D noooooooooooooo tylko jutro zrobie przerwę gdyz obchodzimy z mężem 5 rocznice bycia ze sobą :zawstydzona/y::zawstydzona/y: i robię znów Lazanie:tak::tak::tak:
 
Do góry