reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ollcia ja też nie wiem jak to możliwe:no: Ja przez całą ciążę przytyłam 26,a to i tak bardzo dużo.Nie mam pojęcia jak ta dziewczyna to zrobiła:szok: Naprawdę nigdy w życiu nie widziałam tak obrzydliwych brzuchów...Katastrofa:szok:

Łaaaaa a ja jeszcze tylko jutro obudzę się sama,a pojutrze już z Mariuszem:tak: Jak ja się cieszę:-) Baaaaaaardzo:-) Jestem podekscytowana jak przed pierwszą randką:-p
 
No sama jeste ciekawa, ale jutro nie obejrze bo jedziemy z małym do lekarz, a kiedy są powtórki?

nie wiem czy są w ogóle powtórki, bo w programie nie ma :no:

Ollcia ja też nie wiem jak to możliwe:no: Ja przez całą ciążę przytyłam 26,a to i tak bardzo dużo.Nie mam pojęcia jak ta dziewczyna to zrobiła:szok: Naprawdę nigdy w życiu nie widziałam tak obrzydliwych brzuchów...Katastrofa:szok:

ja też 26 kilo przytyłam przez całą ciążę...:dry:
a tu jest ten brzuch pokazany rozmowywtoku.onet.pl

Łaaaaa a ja jeszcze tylko jutro obudzę się sama,a pojutrze już z Mariuszem:tak: Jak ja się cieszę:-) Baaaaaaardzo:-) Jestem podekscytowana jak przed pierwszą randką:-p

:-D
 
Ten brzuch to totalna masakra:szok:

A ja siedzę jak na szpilkach:-) Głupia no:-p Normalnie aż mnie nosi z radości i nie wiem co ze sobą zrobić:-p
 
Agaciu no przynajmniej:-p Trzeba nadrobić 3 tygodnie zaległości i jeszcze być w tym czasie na bieżąco także wiesz:-p

Czytałam różne artykuły o miłości i oczywiscie tak po lekarsku to piszą,ze to chemia i ze nie trwa to zazwyczaj dłużej niż 2 lata i wiadomo hormony się uwalniają,działają na mózg i takie tam...I że nie mogłoby to trwać dłuzej,bo organizm po prostu nie dałby rady.Może ja dla tego taka wykończona się czuję???Z tej miłości???:-D
 
reklama
Czytałam różne artykuły o miłości i oczywiscie tak po lekarsku to piszą,ze to chemia i ze nie trwa to zazwyczaj dłużej niż 2 lata i wiadomo hormony się uwalniają,działają na mózg i takie tam...I że nie mogłoby to trwać dłuzej,bo organizm po prostu nie dałby rady.Może ja dla tego taka wykończona się czuję???Z tej miłości???:-D
No a po tych dwóch latach to co ? :dry:
A ja bym chciała zeby ten mój mąż tak mnie kochał jak Ty Mariusza :tak:
 
Do góry