reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kanusia, taki już los tych naszych mężowych, że czasem im się obrywa:zawstydzona/y:, ale i tak nas kochają:-)
Powodzonka na licytacji;-)

Ja też spadam, bo muszę ubrać Młodą i jechać chłopaków odebrać z tanców, a tak mi się nie chce przez tą pogodę
 
reklama

jak Wiki miał ok. 2 miesiące to wygrała xfactor Aleksandra burke z ta właśnie piosenką i leciała non stop w tv to Wiktor się przy niej uspokajał:tak:

hehhe u nas ostatnio Babe Lili króluje:-D:-D:-Dz Piratami:szok::eek:

YouTube - Bebe Lilly - Piraci

ja dzieki niej mogłam zjeść kolacje:tak::-D
czy wasze dzieciaki jak widzą, że jecie tez tak pędem do was leca?
no mój to taki obżarciuch, że potrafi zjeśc swoje i do mnie jeszcze przychodzi poszamać:tak:a ja w takiej sytuacji nie mam za bardzo możliwości, żeby mu czegos nie dawać, bo jak nie dam spróbować to zarz ryk:tak::szok:


a my zaliczyliśmy popołudniowy spacerek, lodówka przy okazji uzupełniona;-)a Wiki się troche uspokoił, bo mieliśmy dziś wypadek, upadł niefortunnie i przebił sobie warge wewnątrz ząbkiem, krewki troche było, że aż się wystraszyłam, ale już dobrze, tylko chyba go bolało, bo strasznie długo marudził, na szczęście spacerek go uspokoił

a ja dziś pierwszy raz od miesiąca skusiłam się na bułeczkę na kolacje:tak:ciemną, ale jednak pieczywo, bo do tej pory to tylko wasa, ale to było pyszne, mniam:-p
 
U nas z rana pogoda była beznadziejna,wiec stwierdziłam,że jeden dzionek posiedzimy w domu.A później wyszło takie śliczne słonko...Tylko,że mi już się nie chciało ruszać tyłka:zawstydzona/y: I zostaliśmy w domciu:-p

Beciaczku Fabian ostatnio wyrżnął całą buzią w podłogę:-( I na początku nic nie było widać,a po chwili spuchła mu cała górna warga,bo walnął się ząbkami...Na szczęście szybciutko zeszło.

A czytałaś moją odpowiedź na Twoją radę???

Masz naprawdę zarąbiste podejście do życia.A do sportu i zdrowia to już całkowicie:tak: Niestety ja tak nie potrafię...:dry: I o związku też fajnie myślisz:tak: Może i ja kiedyś do tego dorosnę,kto wie;-)
 
Aniu a po co masz się uczyć jak może byc bez Mariusza, jest i będzie i tam musisz myśleć. jesteście jednością i tak Wam dobrze.
 
Agaciu chodziło mi o to żeby nie być tak uzależnionym,o takie zdrowe,rozsądne podejście.Moje wydaje się nie którym dziecinne i niedojrzałe.Ja cała żyje Mariuszem i tym,ze on jest.Tak jest mi dobrze.Nie chce się nauczyć tego jak byłoby bez Mariusza,bo wiem,że żyłabym dalej.Ale myślę,że może takie zdrowsze podejście,bez uzależnienia nie byłoby złe.Na razie tego nie chcę i nie potrzebuję,bo tak mi dobrze.
 
Dziewczyny a wyprawiacie roczek maluchom w dzien w który przypada czy np. przesuwacie na sobote czy niedziele? Np. jak wypada w środe to robicie w środe czy w sobote?
 
Agacia u nas wypada w niedzielę,więc tak robimy,ale gdyby wypadało w tygodniu to byśmy przesunęli na weekend.

Widziałyście zapowiedź jutrzejszych Rozmów w toku???Będą kobiety z rozstępami...O matko:szok: Ja w życiu nie widziałam czegoś takiego:szok:
 
Agacia u nas wypada w niedzielę,więc tak robimy,ale gdyby wypadało w tygodniu to byśmy przesunęli na weekend.

Widziałyście zapowiedź jutrzejszych Rozmów w toku???Będą kobiety z rozstępami...O matko:szok: Ja w życiu nie widziałam czegoś takiego:szok:
Widzialam urywki rozmów w toku , jedna dziewczyna przytyła w dwa tygodnie 25 kg :szok:
 
reklama
Dziewczyny a wyprawiacie roczek maluchom w dzien w który przypada czy np. przesuwacie na sobote czy niedziele? Np. jak wypada w środe to robicie w środe czy w sobote?

Agaciu, u nas roczek wypada w poniedziałek, więc robimy dzień wcześniej - w niedzielę :tak:

Widziałyście zapowiedź jutrzejszych Rozmów w toku???Będą kobiety z rozstępami...O matko:szok: Ja w życiu nie widziałam czegoś takiego:szok:

nie widziałam, ale brzmi interesująco... jak nie zapomnę to obejrzę.
 
Do góry