reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama

masakra :szok:

dostałam smsa od zapominajki

" mamy znowu infekcje jelitowa. narazie nawet powrot do domu nie jest bliski":-(

biedny Igorek :-(


U nas też pogoda beznadziejna, rano jak wstaliśmy to leżał śnieg, który później stopniał, a teraz leje :no:
Ale po 15 ma do mnie wpaść koleżanka ze swoją 3 letnią córeczką więc humorek będzie lepszy :tak:
 
a na ktorym kanale teraz leci Hause???????????

O 10 rano na AXN.

Marzycielko, a gdzie obiecane fotki?



Najpierw muszę zrobic ale mi się nie chce.:-p

dostałam smsa od zapominajki

" mamy znowu infekcje jelitowa. narazie nawet powrot do domu nie jest bliski":-(

Kurcze Zapominajko trzymajcie się dzielnie i szybko do Nas wracajcie.

A my o 12.20 wybrałyśmy się do PEPCO gdzie Młodej kupiłam body z dł. rękawem i takiego plastikowego na kółeczkach krokodylka z sorterem oraz 2 łyżeczki Canpola bo w domu mam za małe do zupek.
Sobie fundnęłam maskare brązową bo ruda powinna taką malować oczka;-)
No i wróciłyśmy przed 14.
Teraz Bzdziągwa usypia a ja czekam na M.
 


:-D no co ???
Wiesz jaka ona aparatka.
Staje na psim spaniu i się kołysze ja mówie do niej " Bzdziągwa usiądź bo upadniesz" a ona w śmiech no to do niej idę ( ledwie sama powstrzymuje smiech)
a ona wtedy pisk i klap na tyłek i oczy aniołka no nie BZDZIĄGWA??
Odwracam się a ona z nowu wstaje i się chichra ze mnie:-D:-D:-D


beciaczek kiedy będziecie w Skarżysku?
 
:-D no co ???
Wiesz jaka ona aparatka.
Staje na psim spaniu i się kołysze ja mówie do niej " Bzdziągwa usiądź bo upadniesz" a ona w śmiech no to do niej idę ( ledwie sama powstrzymuje smiech)
a ona wtedy pisk i klap na tyłek i oczy aniołka no nie BZDZIĄGWA??
Odwracam się a ona z nowu wstaje i się chichra ze mnie:-D:-D:-D


beciaczek kiedy będziecie w Skarżysku?

hehe:-D:-D:-D
no ja się tak doczekac nie mogłam, kiedy mój zacznie raczkować, a teraz go szukam po całym mieszkaniu:-D:tak: dziś mi zamknął drzwi do sypialni przede mna i sobie tam po cihutku broił, i w efekcie lampke mi popsuł:dry:

a w Sku będę juz za tydzień 11listopada w środę do 9 grudnia, także na pewno będziemy miały niejedna okazję, żeby się spotkać:tak:ale fajowo
 
dostałam smsa od zapominajki

" mamy znowu infekcje jelitowa. narazie nawet powrot do domu nie jest bliski":-(
Jejku Dagulla koniecznie ją pozdrów od nas i ucałuj....no i zyczymy zdrówka dla Igiego:*:*
pozdrów ich od nas też...

Kana
napisz do allegro, koniecznie, o swoje trzeba walczyć:tak::tak::tak:
nio wiem Madziu tylko niestety to nie jest przez allegro.....i kurcze kombinuje jakby to rozwiązac.....:-:)dry:
Kana pocieszę Cie że nie tylko Ty masz pecha do sprzedawców. My się od początku sierpnia ciągamy z facetem od chłodnicy. Na początku obiecywał że juz wysyła, potem przestał wogóle odbierac telefony. Dopiero jak oddaliśmy sprawę do allegro to się łaskawie odezwał że przelał pieniądze na konto. No ale od tygodnia tych pieniędzy nie ma. Miał przesłac potwierdzenie i też cisza. Marcin zamierza iśc z tym wkońcu na policję


No właśnie
widocznie z niektórymi osobami tak własnie trzeba....:tak::tak::tak:
madzienko kana chyba nie kupowala tego przez allegro:sorry2: tak mi sie kojarzy bo moj brat tez kupuje takie ciuchy ;-)
dokładnie....... to jest taki sklep undergrande.com .... nio i najgorsze jest to,ze to nie sa takie tanie rzeczy.....sama czapeczka kosztowała 85zł....no kurcze ulica nie chodzi....

A my juz po obiadku....zrobiłam piersiatka smażoe, do tego ziemiaczki, i marcheweczka potarta....mniami:)
 
reklama
Je
nio wiem Madziu tylko niestety to nie jest przez allegro.....i kurcze kombinuje jakby to rozwiązac.....:-:)dry:

dokładnie....... to jest taki sklep undergrande.com .... nio i najgorsze jest to,ze to nie sa takie tanie rzeczy.....sama czapeczka kosztowała 85zł....no kurcze ulica nie chodzi....

A my juz po obiadku....zrobiłam piersiatka smażoe, do tego ziemiaczki, i marcheweczka potarta....mniami:)

Kanus
ja zamęczyłabym ich mailami i wiadomościami na gg:tak::tak::tak::tak:bo nr telefonu nie widzialam

a obiadem mniam mniam....my dzisiaj jemy fryteczki, mięsko gyrosowe i salatke colleslaw:tak:
 
Do góry