reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej

Cyprysiowa super ze zwolniło się miejsce w przedszkolu :-), i zagladaj czesciej do nas :-(, bo smutno tutaj bez Ciebie :-(.

Pytia o kurcze to ale się doprawiłaś, dobrzez ze poszłas do lekarza :tak:.

A mój mały wczoraj zasnął o 21:30 i spał do 3:00 , potem zjadł i obudził sie o 7:00 (oczywiscie po cycku). No i o 7:00 to juz spac mus ie je chciało :dry:, ale z mamusią w łózeczku polulał jeszcze troche.
Mati juz coraz ładniej sie usmiecha, gaworzy i smieje się w głos, a najładniej jak rano się obudzi i jest mega wyspany. Takie cudowne uczucie, jak podchodze do łózeczka a on na mój widok usmiecha się :blink:.

A ja dzisiaj się dowiedziałam ze w całym miescie we wodzie sa jakies bakterie :dry:, trzba na wszystklo wode gotowac nawet do mycia, a najlepsze jest to ze małego kapałam w tej wodzie :no:, a te bakterie juz są o piątku. Jełopy powiesili zawiadomienie tylko w jednym miejscu :angry:. Szkoda gadac. I jeszcze na dodatek dostał jedna butelke mleka sztucznego z ta wodą, co prawda przegotowana ( 10 min gotowana) ale zawsze. Dobrze ze tylko raz dostał butelke.
 
Super, że wszystko się udało!



No to odetchniesz trochę i będziesz częściej z nami!!! Ja też czasem nie wyrabiam z moimi dzieciakami, Jasiek się marudny zrobił ostatnio, a mnie brak cierpliwości :zawstydzona/y:A najlepsze, że jak jest u babci, to aniołek po prostu :sorry2:No ale babcia tylko jemu poświęca czas, ciągle wymyśla jakies zabawy, itp.

Byłam rano u lekarza, mam zapalenie krtani i jakieś szmery na oskrzelach :no:Jeszcze tego mi brakowało. Prawie nie mówię :baffled:


o bidulko kuruj się!!:tak::tak:
 
Pytia kuruj się! - piszę solidarnie bo sama ledwo żyję ,a małemu przeszedł katarek i tyle dobrze.
Witam wszystkie mamuśki. podczytałam wczoraj ,że macie ( nie wszystkie oczywiście)
opory do sexiku a co ja mogę zrobić jak mąż ma do mnie opory:-( od czwartego miesiąca ciąży - nic!
teraz to już raczej nic się nie wydarzy - murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. nie czuję się z tym najlepiej, ale zmusić męża się nie da, niedawno mi powiedział ,że po prostu go nie podniecam:-(
 
Pytia kuruj się! - piszę solidarnie bo sama ledwo żyję ,a małemu przeszedł katarek i tyle dobrze.
Witam wszystkie mamuśki. podczytałam wczoraj ,że macie ( nie wszystkie oczywiście)
opory do sexiku a co ja mogę zrobić jak mąż ma do mnie opory:-( od czwartego miesiąca ciąży - nic!
teraz to już raczej nic się nie wydarzy - murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. nie czuję się z tym najlepiej, ale zmusić męża się nie da, niedawno mi powiedział ,że po prostu go nie podniecam:-(

Co :szok::szok::szok::szok:, nie pociągasz :confused::confused: jak mógł Ci tak powiedzieć ??:wściekła/y::angry::angry:
 
Pytia kuruj się! - piszę solidarnie bo sama ledwo żyję ,a małemu przeszedł katarek i tyle dobrze.
Witam wszystkie mamuśki. podczytałam wczoraj ,że macie ( nie wszystkie oczywiście)
opory do sexiku a co ja mogę zrobić jak mąż ma do mnie opory:-( od czwartego miesiąca ciąży - nic!
teraz to już raczej nic się nie wydarzy - murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. nie czuję się z tym najlepiej, ale zmusić męża się nie da, niedawno mi powiedział ,że po prostu go nie podniecam:-(


Musia normalnie brak mi słów:-:)-:)-( i jak tu człowiek ma być szczęśliwy:-:)-(
 
Pytia, duuużooo zdrówka Ci życzę, aby gardełko szybko wyzdrowiało :tak:

Dzień dobry :-)
Dziękuje kochane za wyrazy współczucia ...

Kurcze poczytałam zaległe posty, ale ni w ząb nie mam ochoty pisać :zawstydzona/y:, jakaś ospała jestem dzisiaj :baffled:, Alan chyba z resztą też bo zasnął mi na rękach :blink:
 
Pytia słyszałam że dobrze jest płukać gardło tantum verde.

Moje dziecko przestało spać w dzień. Czy to normalne? Robi sobie tylko króciutkie drzemki a potem cały czas chce cycka...Przecież nie mogę z nią cały dzień leżeć...
 
reklama
Pytia słyszałam że dobrze jest płukać gardło tantum verde.

Moje dziecko przestało spać w dzień. Czy to normalne? Robi sobie tylko króciutkie drzemki a potem cały czas chce cycka...Przecież nie mogę z nią cały dzień leżeć...

Mi też tak mały robi, lubi sobie "cumlać", ale jak widze, że nie pije to delikatnie zabieram cyca i daje mu smoka, a spać w dzień też już jakiś czas temu przestał tylko drzemie po 5-10 minut :baffled:
 
Do góry