reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Musia co do mężusia.....to szkoda słow....ja nie móie,ze ma Cie wywielbiac ponad wszystko, chociaż to pewnie byłoby miłe...ale bez przesady.....ja nie wyopbrazam sobie bycia z kims kto by mi tak powiedział....a rozmawialiscie o tym????
Kana zgadzam sie w 100% :tak:

Mały jakos tak od samego poczatku ładnie noce przesypiał, tak do 1,5 miesiaca jak zjadł o 23:00 i zasnął to budził sie około 4:00 zjadł od razu zasypiał przy cycu i na kolejne jedzonko budził sie o 7:00 i znowu kima do 10:00-11:00.
Teraz sen mu sie wydłuzył, ale jak juz sie obudzi o 7:00 to ma usmiech od ucha do ucha i ani mysli spac, pogaworzy troche i biore go do siebie do łózka i spimy dalej ale to juz tylko tak do 9:00, czasami do 10:30 z przerwami ;-)
 
reklama
Pytia! Właśnie superaśnie się dogadujemy i mam super dużo miłości od męża, ale mam potężny problem, czuję się TOTALNIE NIEATRAKCYJNA, i od porodu nic nie było :no::no::no: robię co mogę ze swoim ciałem - oczywiście - w miarę możliwości, karmię też piersią, więc za dużo nie mogę też chudnąć - Mam 18kg do schudnięcia , tak bym już chciała coś, ale mam uraz po tym porodzie jakiś- że tam szyli mnie i w ogóle została nadwaga - jakieś opory mam....:no::no: Laski - co tu robić??
Pozdrowionka!!! Buziaki!!
Musisz się przełamać twój mąż kocha Cię i na pewno wszystko się uda
Ja też mam sporą nadwagę, przed ciążą ważyłam 62 kg a teraz 80 :szok: i nie jestem w stanie ruszyć w dół ani odrobinę, też miałam strasznie opory przed seksem szczególnie że miałam poród miednicowy i tak mnie ponacinali że blizna jest bardzo duża i widoczna, ale wczoraj pokonałam ten lęk przed jego reakcją i wcale nie było tak źle; to znaczy ja nadal czuję sie koszmarnie z taką figurą ( na zabiegi w stylu fryzjer czy kosmetyczka nie mam czasu już nie mówiąc o zakupach takich dla siebie zeby sie ubrac w cos fajnego) ale Mariusz zachowywał sie tak jakby tego wcale nie widział i było całkiem miło;-) Nawet Pati spała grzecznie i nie psuła nastroju rodzicom.
Jak urodziłam starszego syna było identycznie tzn przez rok waga stała w miejscu a potem przez kolejne pół roku zrzuciłam całą nadwagę i mam cichą nadzieję ze i teraz tak będzie:tak:
 
Witam mamuski

Cyprysiowa fajnie ze masz gdzie sprzedac Cypka, bedziesz miec więcej wolnego czasu a i synek skorzysta:-) Trzymam kciuki zeby nie bylo problemu z zaklimatyzowaniem się w nowym miejscu:tak:

Pytia na struny głosowe dla mnie zawsze niezastąpiony jest homeowox, po dwóch trzech dniach mi przechodzi:tak:

musia mam nadzieje ze te problemy z sexem to tylko przejsciowe:tak:

Dziewczyny moja Hania tez przestala juz tak długo sypiac w dzien. Trzy godzinki to juz tylko w wozeczku na spacerze:-D
Za to w nocy potrafi przespac od 23 do 5.00 czasem 6.00. Karmie ją wtedy i kładziemy się dalej do 9.00. Zawsze byłam śpiochem, ale nie narzekam bo mogło byc gorzej:tak:

W czwartek idziemy na pierwsze szczepienie i szczerze chcialabym miec juz to za sobą:sorry2:
 
Musia co do mężusia.....to szkoda słow....ja nie móie,ze ma Cie wywielbiac ponad wszystko, chociaż to pewnie byłoby miłe...ale bez przesady.....ja nie wyopbrazam sobie bycia z kims kto by mi tak powiedział....a rozmawialiscie o tym????
Musia zgadzam się z Kaną powinnaś chyba porozmawiać ze swoim mężem bo jeśli piszesz że dogadujecie się dobrze i mówi że Cię kocha to na pewno zrozumie jak Ty się czujesz nieszczesliwa przez jego brak czułości i blizkości może spróbujcie ustalić co mogłoby pomóc jemu się przełamać
 
MUSIA,Ty dobra duszo,milosc do meza az z Ciebie wrzeszczy,ale chwileczke-niech by sie wstrzymal troszeczke z tymi stwierdzeniami...ja nie bylabym dla niego tak uprzejma i dobrotliwa:wściekła/y:Chyba w imie czegos ta figure stracilas,nie tak sobie dla widzimisie...No co za okaz jakis,jak tak mozna....:baffled:

Czesc dziewczynki,ja zadzumiona na maksa,juz mi sie wydaje ze sluch trace,tak mi sie grypsko rzucilo na uszy,gardlo,ogolnie cala laryngologia...Ale podczytuje Was co chwilke tylko nie mam sily trzaskac po klawiszach..Ale musialam te kilka fraz naskrobac,bo chyba bym spokojnie nie wysiedziala...;-)
 
:-Dto moj maly dzis bije rekordy w spaniu jak wstal o 11 na jedzonko tak przespal do 17jednym ciagiem zjadl i znow zasnol oj bede chyba miala super nocke:-D:-D zaloze sie ze jak tylko moj wroci z pracy maly sie obudzi z usmiechem i bedzie sie chcial bawic bo ostatnio upodobal sobie tatusia i zabawy z nim jak sobie gaworza obydwa normalnie jestem zazdrosna:-D:-D
bo ja to jestem ta zla od kapania, przebierania, no i czyszczenia noska czego bardzo nie lubi:-( a tatus od zabawiania

kaja kuruj sie na tym biegunie myslam ze tam grypa nie dotrze a jednak dotarla jestem w szoku w takim zimnie bakterie przertwaja
 
Musisz się przełamać twój mąż kocha Cię i na pewno wszystko się uda
Ja też mam sporą nadwagę, przed ciążą ważyłam 62 kg a teraz 80 :szok: i nie jestem w stanie ruszyć w dół ani odrobinę, też miałam strasznie opory przed seksem szczególnie że miałam poród miednicowy i tak mnie ponacinali że blizna jest bardzo duża i widoczna, ale wczoraj pokonałam ten lęk przed jego reakcją i wcale nie było tak źle; to znaczy ja nadal czuję sie koszmarnie z taką figurą ( na zabiegi w stylu fryzjer czy kosmetyczka nie mam czasu już nie mówiąc o zakupach takich dla siebie zeby sie ubrac w cos fajnego) ale Mariusz zachowywał sie tak jakby tego wcale nie widział i było całkiem miło;-) Nawet Pati spała grzecznie i nie psuła nastroju rodzicom.
Jak urodziłam starszego syna było identycznie tzn przez rok waga stała w miejscu a potem przez kolejne pół roku zrzuciłam całą nadwagę i mam cichą nadzieję ze i teraz tak będzie:tak:
Mopku kochana skoro wiedzieli że maluszek jest ułożony miednicowo to nie zrobili ci cesarki???!!!!!:szok::szok:
 
Musia Wspolczuje sytuacji.Ja mam podobnie tylko ze to moj maz twierdzi ze on byl mi potrzebny tylko do zrobienia dzieci :eek:. Ja poprostu nie mam na nic ochoty, po calym dniu opieki nad dwojka... wieczorem odpoczywam przed tv , obejrze wspolna i ide "spac". Nocki mam od 3 miesiecy przerywane co 2 godziny wiec ani nie wyspana, nerwowa ehhh...

Dziewczyny odswierzylam watek "..brzuszi i buzki..." wstawilam swoje foteczki zrobione przez cyprianka, wstawiajcie tez jakies swoje foteczki.
 
Nie, przez to ze to drugie dziecko
Bałam sie strasznie bo czytałam że dzieciaczki ciezko znoszą taki poród ale za cesarke albo cash 1000 zł albo cie maja w d...:wściekła/y:
Myslałam nawet zeby zapłacić ale lekarze ( 2 ) którzy mi proponowali to na moje pytania o znieczulenie (bo strasznie sie bałam wkłucia w kregosłup) to mówili ze im wszystko jedno a ja wiem ze ogólne znieczulenie to wcale nie zabawa tylko ostateczność i poszłam w koncu do innego szpitala i tam na szzcescie pod dobra opieka urodziłam siłąmi natury , kiedys chciałam opisać poród na wątku porodowym ale jak dałam zatwierdź to mi wszystko zeżarło :crazy:
Mała dostała 10 pkt a to najważniejsze a ja jakos doszłam do siebie wcale tak żle nie było;-)
 
reklama
KAJA bardzo się ciesze,ze wkońcu Cie zobaczyłam na BB po moim wielkim backu:p hahaha wpadaj częściej....:) a tak apropo to malutka ma takiego smaila po mamusi :-):-)
 
Do góry