reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No tak tylko Ty KANKIYA jesteś w ciut lepszej sytuacji-bo święta możesz spędzić w domu-a ja w tym tygodniu będę musiała się wstawić do szpitala-bo we wtorek będzie 7 dni po terminie-a podejrzewam, że tak szybko mi nie zechcą wywoływać porodu-bo wiadomo ŚWIĘTA i personel bęzie raczej sobe bimbał:baffled::baffled::baffled:
Paola moze sie zacznie samo bez wywoływania juz dzisiaj :tak:, i swietabyłabys w domu z malenstwem, a jak nie to i tak beda to twoje najpiekniejsze swieta bo bedziesz z kruszynka, co prawda w szpitalu, ale z dzidziusiem przy sobie.
 
Paola moze sie zacznie samo bez wywoływania juz dzisiaj :tak:, i swietabyłabys w domu z malenstwem, a jak nie to i tak beda to twoje najpiekniejsze swieta bo bedziesz z kruszynka, co prawda w szpitalu, ale z dzidziusiem przy sobie.


Oj Agaciu Dzięki za dobre słowa-ale wątpie aby coś ruszyło....i raczej też wątpię abym miała już Małą w święta nawet i w szpitalu:zawstydzona/y:
 
Witam niedzielnie....ale pustki dzisiaj

aleskandra40 GRATULUJE SYNKA

Agatkas trzymaj się będzie dobrze, już niedługo będziesz Zuzię tuliła i wtedy będą Ci leciały łzy ale szczęścia
ja tez nie mam monitora oddechu, śpie bardzo czujnie jak każda świeżo upieczona mamusia

Wczoraj ubrałam choinkę, żywą zeszłoroczną "uchowała" się na balkonie, troszkę zdziczała ale zawsze żywa:-):-):-)

Dziewczyny jakie macie foteliki samochodowe? ja mam DELTIM ale chyba starszego typu bo mam wrażenie ze jest on dosyć głeboki i dziecko sie zapada, kegosłup tak jakos dziwnie wygiety jest...mam obawy czy malutka może w nim już siedzieć, postaram sie wkleić zdjęcie fotelika to zobaczycie
 
Paola moze jednak. jestes juz 5 dni po terminie, a jak stawisz się w szpitalu to bedzie 7 dni to moze wywołaja. U nas wywołuja juz po 4-5 dniach, tym bardziej jak juz widza ze łozysko jest dojrzałe.
 
reklama
Paola - a próbowałaś masaż sutków? Ja zapodałam sexik z rana (dzień po terminie) - lekarz zalecił i jeszcze mówił - 3x dziennie masaż sutków przez 20 min. U mnie zadziałało. Tylko lepiej się najpierw dobrze spakuj - bo masaż może wywołać szybkie i intensywne skurcze.... U mnie tak było - i miałam niedopakowaną torbę - i mąż latał jak szalony po chacie, żeby jeszcze parę rzeczy dopakować:tak: zacznij jak najszybciej - to może Wigilię spędzisz już z Alunią.;-)
 
Do góry