reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pozdrowie od wszystkich :-)

Ja też jej cholernie zazdroszcze. 4 dni po terminie i nic... :baffled: Jutro w końcu tą wizyte u mojej doktorki mam. Ciągle miałam nadzieję, że jednak do poniedziałku wyląduję w szpitalu, no ale niestety...
 
reklama
Paola - a próbowałaś masaż sutków? Ja zapodałam sexik z rana (dzień po terminie) - lekarz zalecił i jeszcze mówił - 3x dziennie masaż sutków przez 20 min. U mnie zadziałało. Tylko lepiej się najpierw dobrze spakuj - bo masaż może wywołać szybkie i intensywne skurcze.... U mnie tak było - i miałam niedopakowaną torbę - i mąż latał jak szalony po chacie, żeby jeszcze parę rzeczy dopakować:tak: zacznij jak najszybciej - to może Wigilię spędzisz już z Alunią.;-)


Ewelw co do masażu sutków wypróbuję-ale co do sexu to za cholerę nie mogę się przełamać-poprostu mam taką blokadę, że Małej coś może się stać i wogóle.heh

Agaciu a u mnie w szpitalu czekają nie wiadomo na co:baffled:
 
BlackWizard a ja cala noc nie moglam dzisiaj spac i mialam takie uporczywe uczucie, ze rano na forum bedzie pisalo ze sie rozpakowalas, bylam pewna :pP
Ewelw probowalam troche ten masaz, ale na mnie chyba nie dziala/ Jka to robilas tylko tak palcami same brodawki? Okreznymi ruchami, Czy cale piersi??
 
Witajcie

Dzisiaj u nas ale wiatr :zawstydzona/y:.
A ja podczytuje co u was, a mały lezy obok mnie i sie rozgląda. Juz teraz coraz mniej spi, ciekawy swiata jest :-D.
Ja tez nie mam monitoru oddechu, sama chyba jestem monitorem, spie tak czujnie jak nigdy, mały tylko sie ruszy to ja juz oczy otwarte, ale to chyba kazda mamusia ma.
Ja mam dokładnie to samo....niby śpię(czasami się zdarza hahaha) ale słyszę każdy głośniejszy oddech i momentalnie mam otwarte oczy i nasłuch*** ;-)
A jak Ty się czujesz kochana??? Mam nadzieję że już lepiej emocjonalnie i "baby blues" już odszedł w zapomnienie....? ;-)
 
Paola moze jednak. jestes juz 5 dni po terminie, a jak stawisz się w szpitalu to bedzie 7 dni to moze wywołaja. U nas wywołuja juz po 4-5 dniach, tym bardziej jak juz widza ze łozysko jest dojrzałe.

Witajcie mamusie:tak:
Kana gratuluje bobaska:tak::tak:
Paola nie mart sie teraz po porodzie naturalnym szybciutko do domku puszczaja jak jest z dzidzia ok i z mamunia , mnie po cesarce po 3 dobach juz wypisali:tak: a co porodu w swieta i w sylwestra to mowila mi kiedys polozna ze najszybciej sie wlasnie rodzi w swieta i w sylwestra gdyz personel nie zwleka bo tez chca troszke poswietowas wiec napewno nie beda zwlekac z wywolaniem :tak::tak: trzymam kciuki za ciebie kochcana zeby wszystko bylo po twojej mysli a jak tak bardzo sie czegos chce to to sie spelnia:tak::tak:
 
reklama
wiecie co wczoraj stwierdzilam ze ciesze sie ze mieszklam z dala od mamy :-:)-( tak mnie wykanczaja jej telefony i " jej dobre rady":-:)-:)-:)-( ja wiem ze ona chce dobrze ale nie rozumie ze jakbym potrzebowala jakiejs pomocy to bym o nia poprosila:no::no: teraz sobie radzimy sami i jestesmy z tego dumni a ona tego ie rozumie ze chcemy wszystko sami:no::no: wczoraj az sie poplakalam juz z tego wszystkiego z tego nasile uszczesliwiania nas przez nia:-:)-:)-( ech.................. nie wyobrazam sobie co by bylo gdybysmy mieszkaly w tym samym miescie:-:)-:)-( kocham ja i wiem ze chce dobrze ale nic na sile prawda
 
Do góry