reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam niedzielnie :-)

Kana :-) i kolejne nowo rozpakowane mamusie ogromne gratulacje i buziaki dla Was i Waszych malutkich pociech ;-):-):-)
 
Cześć Kobietki:-)

Już tak mało brzuchatek zostało prawda? Aż dziw mnie bierze jak to wszystko wyglądało w kwietniu i te początki pisania na bb masakra.. A teraz moja Oli śpi w łóżeczku w różowym pajacyku:-)

Święta razem z dzidzią yupiii:-)


A my czekamy na wózeczek , który ma przyjść jutro . Już się nie możemy doczekać i o kolejność jazdy się kłócimy hehe:-)

Pozdrawiam Was Serdecznie.
 
Witajcie mamunki:-)
:szok::szok::szok: a co tu takie pustki?? :-D:-D

Kanusia gratulki wkońcu sie doczekałas, czekamy na Ciebie i Mariczkę:-)

ale dzisiaj ponury dzien u nas:-(nastroj tez mi sie udziela zimowy i szary, teraz po lekkim spieciu z moim B dochodze do siebie i podczytuje co tam u Was, kurcze dlaczego faceci sa tacy dziwni:wściekła/y:ahhh

Milego dnia Laseczki;-)
 
Paola - trzymaj się nie ty jedna się tak stresujesz, zobacz na Kaję, ta to ma żelazne nerwy!! Będzie dobrze zobaczysz, w ko ńcu i ty urodzisz!

hmmmm...wiem, wiem, że kiedyś urodzę, ale tak bardzo chciałam spędzić święta z Małą już w domciu i wogóle już bym chciała to mieć za sobą:-:)-:)-(

pwa83 dzięki trochę mnie uspokoiłaś-bo myślałam, że jeszcze długa droga przede mną do porodu:baffled:

Kana OGROMNE GRATULACJE:happy:

Agatkas pusto,pusto to nie to co kiedyś, że jak się wchodziło na forum to bite 10 stron do nadrobienia-ale cóż nie ma się co dziwić-prawie wszystkie Grudniówki rozpakowane-tylko parę takich zostało i czekają, czekają i czekają:zawstydzona/y:

Aaaach a ja 5 dzień PO TERMINIE i nic....:-:)-:)-(
 
hmmmm...wiem, wiem, że kiedyś urodzę, ale tak bardzo chciałam spędzić święta z Małą już w domciu i wogóle już bym chciała to mieć za sobą:-:)-:)-(
Paolcia ja tez bym bardzo chciala spedzic swieta z kruszynka:zawstydzona/y:no i przede wszystkim miec to juz za soba:zawstydzona/y:im blizej tym gorzej to znosze i zaczynam wymiekac chyba:szok:
 
Witam!!!
Kana!!!!!!! Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paola - w końcu się doczekasz, cierpliwości... Mała kruszynka będzie wiedziała kiedy jest jej moment na wyjście....;-)
Agatkas - rzeczywiście pusto... W ogóle pusto - także na innych wątkach - nawet na "Opiece..." co mnie dziwi... Wiele dziewczyn urodziło - i już nie pojawia się na forum:-( Ja nie mam monitora oddechu....
Marzycielko - my też z małą Święta spędzimy Yuppi!!!!:-)
Miłego dnia!!!!!!!
 
Paolcia ja tez bym bardzo chciala spedzic swieta z kruszynka:zawstydzona/y:no i przede wszystkim miec to juz za soba:zawstydzona/y:im blizej tym gorzej to znosze i zaczynam wymiekac chyba:szok:


No tak tylko Ty KANKIYA jesteś w ciut lepszej sytuacji-bo święta możesz spędzić w domu-a ja w tym tygodniu będę musiała się wstawić do szpitala-bo we wtorek będzie 7 dni po terminie-a podejrzewam, że tak szybko mi nie zechcą wywoływać porodu-bo wiadomo ŚWIĘTA i personel bęzie raczej sobe bimbał:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Witajcie

Dzisiaj u nas ale wiatr :zawstydzona/y:.
A ja podczytuje co u was, a mały lezy obok mnie i sie rozgląda. Juz teraz coraz mniej spi, ciekawy swiata jest :-D.
Ja tez nie mam monitoru oddechu, sama chyba jestem monitorem, spie tak czujnie jak nigdy, mały tylko sie ruszy to ja juz oczy otwarte, ale to chyba kazda mamusia ma.
 
Do góry