reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cześć dziewczyny! Widzę, że się sporo mamusiek rozpakowało, więc najpierw gratulacje:

KANA - WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE I BUZIAKI DLA CIEBIE I MARICZKI.

MAMUŚKA 2008 - GRATULUJĘ CÓRCI, DUŻA DZIEWCZYNKA Z NIEJ!

ZAPOMINAJKA - I DLA WAS OGROMNE GRATULACJE KOCHANI!

PWA - GRATULUJEMY I ŚCISKAMY MOCNO MAMUSIĘ I DZIECIĄTKO!

Ewushka - Jak dobrze, że jesteś już w domku. Teraz na pewno wszystko będzie już dobrze!!!

Witajcie mamuski.....:-)

My w koncu w domu:-)...za nami juz pierwsza nieprzespana noc...nasz skarbek niestety myli noc z dniem i teraz śpi a w nocy szaleje..


Witam z powrotem Madzienka! Zdróweczka dla maleńkiej!!! U nas podobnie: w dzień spanko, a w nocy "zabawiajcie mnie wszyscy";-) Masz gdzieś poradnię laktacyjną w pobliżu, bo czasem przy różnych problemach z karmieniem pomoc fachowca jest nieoceniona. Poza tym łatwiej wtedy złapać dystans. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

A my mieliśmy dzisiaj bardzo miły dzień. Byłam z Jasiem i Hanią na wigilijce w szkole, w której pracuję, bo zaprosili mnie uczniowie z klasy, w której miałam wychowawstwo. I było przemiło :)
 
KANA, PWA, ZAPOMINAJKO SERDECZNIE GRATULUJE [/SIZ

szczesciary bedziecie z dzieciaczkami przy wigilijnym stole:-)

A ja miałam dzis bardzo zajety dzien, zakupy sobie odpósciłam, bo mogłabym nie wyjsc cało z tych sklepoeych tłoków. Ubrałam więc choinke, przystroiłam domek, no i pierwsze potrawy juz gotowe. Najadłam sie przy tym jak bąk na zapas wrazie W. Postanowilismy z mezem ze uszykujemy wszystko jak co roku, a pózniej zobaczymy jak akcja sie rozegra. Nigdy mi przez mysl nie przeszlo ze swieta w tym roku beda taką niewiadomą:confused: Zazdroszcze kanie bo u niej sie wszystko wyjasnilo i pewnie w swieta juz w domku bedzie:-)
Ciesze sie bardzo bo moi rodzice załozyli internet i mozemy gadac bez ograniczen i jeszcze sie widziec. Tak za nimi tesknie bo nie widzielismy sie od czerwca:-(

Spokojnej nocki zycze:-)
 
Hej Dobry wieczór- ja też chciałabym się podzielić b.dobrą informacją od 10.12.08 jestem szczęśliwą mama malego Igorka. Przyszedł na śwat przez cc w 38 tyg .
Wczesniej dopadla mnie cholestaza watrobowa i tydz spedzilam w szpitalu.
Wlasnie po 8 dniach pobytu w szpitalu drugi dzien jestesmy w domu.
Pozdrawiamy wszytkie rozpakowane grudniówki jak i te które jeszcze w dwupaku czekaja na rozwiązanie
 
Hej Dobry wieczór- ja też chciałabym się podzielić b.dobrą informacją od 10.12.08 jestem szczęśliwą mama malego Igorka. Przyszedł na śwat przez cc w 38 tyg .
Wczesniej dopadla mnie cholestaza watrobowa i tydz spedzilam w szpitalu.
Wlasnie po 8 dniach pobytu w szpitalu drugi dzien jestesmy w domu.
Pozdrawiamy wszytkie rozpakowane grudniówki jak i te które jeszcze w dwupaku czekaja na rozwiązanie
Igorek w dniu narodzin ważył 3300 i mieżył 54 cm:-)
 
reklama
Do góry