reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
GRATULACJE ZAPOMINAJKO!!!!!

Asieńko dziekuję!!!!Ja swoją dokarmiam Nan'em i powli tracę siły walcząc z mała przy piersi.....
Boję sie że wpadnę w depresję:-:)-:)-:)-(bo łzy same mi leca jak mała męczy sie nie mogac złapać cyca!!!
 
No ładnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostane sama z brzuchem :-).
ZAPOMINAJKO GRATULUJĘ!

Paola jeśli mam iść na wywołanie muszę mięć skierowanie, przynajmniej tak słyszałam. Dowiem się wszystkiego po poniedziałkowej wizycie.
 
To ja chyba ciut dłuższego smska dostałam od Zapominajki, więc pozwolę sobie zacytować:) :
"Urodziłam,a mężuś w roztargnieniu skonfiskował mi tel.i dopiero go odzyskałam. Igorek ma 52cm,3300.urodził się wczoraj o 11.50 przez cc. Wszystko opowiem jak wrócimy do domu.buziaki i dzíękuję za pamięć"

Gratuluję!!!! :)
 
hej !!!

pędzicie z zawrotnym tempie z tymi postami a ja nie ma kiedy tu zaglądac zeby byc na bieząco !!

gratuluje ! i ciesze sie z kolejnych dzieciaczków grudniowych !!!!

ewushka widze ze wróciłaś !! całusy !!!!

Lilik pojechał z P po gwiazdke na choinke bo Liwia oburzona ze jak to choinka moze byc bez gwiazdki !!! w ogóle choinke bedziem miec czadową bo mowie mojemu zeby nie była wieksza jak w zeszłym roku bo nie zmieścimy jej a on wyskoczył mi z taką wielką :szok: i aż strach ja rozpakowac z tego worka najwyzej będzie na pół pokoju a my pod choinką bedziemy siedzieć !

a mnie juz wkurzają te świeta nawet jeszcze sie nie zaczłęy ! ale ten szał na drogach i wogóle ! najgorsze bo nie chce ciągac małej po markeach i jak zaśnie to biegiem i mam raptem niecałe 1,5 godz w powiewach do 2 zeby cos załatwic zanim sie obudzi no chyba ze P zostaje z nią to moge troszke dłuzej bo w razie czego da jej butle z glukozą i ponosi ! a przy dziadkach to se ne da tak !!


no i tak mała juz mnie woła
 
Boję sie że wpadnę w depresję:-:)-:)-:)-(bo łzy same mi leca jak mała męczy sie nie mogac złapać cyca!!!

Madzieńko mam to samo. Mały nie chce ssać i też go dokarmiam butlą. Staram się jak mogę go przystawiać ale też ostatnio ryczałam razem z nim. Bo to jest po prostu walka. Mały ma wogóle problem z ssaniem nawet smoka nie za bardzo umie złapać.
 
Dostałam eska od Zapominajki, ze jest w szpitalu i urodziła, resztę opowie jak wróci.

Zapominajko, jeszcze raz serdecznie gratuluję i czekamy na powrót

To ja chyba ciut dłuższego smska dostałam od Zapominajki, więc pozwolę sobie zacytować:) :
"Urodziłam,a mężuś w roztargnieniu skonfiskował mi tel.i dopiero go odzyskałam. Igorek ma 52cm,3300.urodził się wczoraj o 11.50 przez cc. Wszystko opowiem jak wrócimy do domu.buziaki i dzíękuję za pamięć"

Gratuluję!!!! :)


Serdeczne Gratulacje!!!!!!!!!!!!!:-)

Ale macie produkcję hehe zaraz będę Was nadrabiać.

U Nas Oli rośnie jak na drożdżach i ubiera z dziadkami choinki:-)
Ja dzisiaj kupiłam sobie fajne spodenki więc mam w czym śmigac no i farbe do włosów miedziany kasztan bo trzeba kolor odświeżyć.

Niestety nadal mąż nie znalzł pracy ale mamy coś na oku w razie czego aby mieć na rachunki i chleb.. ehh masakra ta Polska..


Pozdrawiam Was i lecę nadrabiać.
 
reklama
Zapominajko gratulacje i buziaki dla Igorka :-)

A mój Mały smyk niedawno zasnął i już się boję, co to będzie w nocy, bo dzisiaj to on ma dryg do spania :-) Dzisiaj po raz pierwszy sama go wykąpałam-niestety tatuś nie był w stanie mi pomóc :crazy: bo zabalował z kolegami. No ale na szczęście obyło się bez żadnych komplikacji-tzn. komplikacje pojawią się jak się tatuś obudzi :angry: Miałam dzisiaj ubrać choinkę, ale nie wyrobiłam się ze wszystkim-i tak podziwiam siebie za zorganizowanie, bo jak Mały spał to zdążyłam: zrobić pranie (nawet cztery razy, bo mój synuś przy każdym przewijaniu robi siku, jak tylko zdejmę mu pampersa....), wytrzeć kurze, posprzątać łazienkę, kibelek i kuchnię, zapakować prezenty, poprasować, zrobić obiad, pozmywać górę naczyń i ogólnie ogarnąć cały bałagan w domku. Uff, jestem padnięta ;-)
 
Do góry