reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześć Dziewczyny!!!
Długo mnie nie było ale teraz mam już internet i moge też się pochwalić.
Urodziłam Majke 6 grudnia o 3.20
Mała ważyła 3180g i 56cm oraz 10/10 Apg
 
reklama
zapominajko przeogromne gratulki!!!

Madzienka kochanie...tak bym chciała żeby Ci się udało z tym karmieniem i żeby kruszyna zassała...może spróbuj przed karmieniem podrażnić trochę sutki żeby troszkę stwardniały i żeby mała lepiej go wyczuwała jak bedzie go chwytać...i daj znać co z kapturkami.....3mam kciuki i sciskam Cie mocno!!!;-)
 
Witam wieczorowo

GRATULACJE DLA ROZPAKOWANYCH GRUDNIÓWECZEK

Staram się Was podczytywać ale wiecznie brak czasu, bieganina przy dzieciach no i jeszcze przygotowania do Swiąt
wybaczcie ale nie jestem w stanie wszystkim odpowiadać

Kana trzymam kciuki za szybki poród
Madzienka witaj z powrotem, współczuje problemów z karmieniem, dla mnie karmienie piersią to coś wspaniałego, radziłaś sie połoznej????
trzymam kciuki napewno wszystko sie ułozy i malutka zacznie ssać
Cyprsiowa nie ma to jak goście w nawale pracy, w okresie przedswiatecznym i na dodatek przy noworodku....współczuję

Zapominajko OGROMNE GRATULACJE!!!! dużo zdrówka dla Ciebie i Igorka

U mnie wszystko ok, malutka kochana, dużo śpi w dzień a w nocy "buszuje" więc noce mam zarwane bo chodze po pokojach, raz do malutkiej a potem do starszej córci bo sie ciągle wybudza i tylko mamusia jest wzywana bo na widok tatusia dostaje alergi i wyrzuca tatę z pokoju, jest strasznie cięzko z Natalką, jest tak zazdrosna o siostrę ze szok......
Musze zebrać siły i opisać swój poród bo mam tyły

MIŁEJ NOCKI
 
Oj dziewczyny ja moich zaległości na forum nie nadrobie w życiu... ale wszystkim gratuluje maleństw i jak tylko będe miała więcej czasu to pooglądam sobie wasze zdjęcia oraz pozostałe ważne informacje.

WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM GRUDNIOWICZKOM GRATULUE!!!!
 
Paola jeśli mam iść na wywołanie muszę mięć skierowanie, przynajmniej tak słyszałam. Dowiem się wszystkiego po poniedziałkowej wizycie.



Ojej pierwsze słyszę, żeby trzeba mieć skierowanie-mój ginek nic o czymś takim nie wspominał-ale też się dopytam jak będę w pon.-wogóle ja to idę do niego w pon.aby mnie zbadał i określił czy wszystko w porządku z Dzidzią tak abym mogła przynajmniej Wigilię spędzić w domu bez zagrozenia:baffled:

Zapominajko GRATULACJE;-)


Och Dziewczyny kompletnie jestem zdołowana-wszystkie rodzicie po koleji a u mnie nic-nawet brzuszek się nie opuścił-płakać mi się chcę-zresztą z dwie godziny temu ryczałam jak bóbr z tego wszystkiego....heh:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Już normalnie nie mogę i jeszcze te święta:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry