reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Madzienka napisała:

"Hej kochane:) u nas wszystko bez zmian w porzadeczku.... nudy w szpitalu,ale mam nadzieje, ze juz niedlugo :} i bedziemy w domku...zamierzam zaczac potajemnie pic liscie malin moze cos ruszy sie :} rozmawialam z moja ginka i powiedziala,ze jak Jula sama nie wyjdzie w tym tygodniu to po niedzieli troszke pomoze jej :} A moze pelnia pomoze:} pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i buziole:* "
 
reklama
Może zrobię jakiś plan.: np umyję schody na klatce od 4 piętra w dół w ramach wolontariatu...

:-D:-D:-D:-D:-D szalona

Madzienka napisała:

"Hej kochane:) u nas wszystko bez zmian w porzadeczku.... nudy w szpitalu,ale mam nadzieje, ze juz niedlugo :} i bedziemy w domku...zamierzam zaczac potajemnie pic liscie malin moze cos ruszy sie :} rozmawialam z moja ginka i powiedziala,ze jak Jula sama nie wyjdzie w tym tygodniu to po niedzieli troszke pomoze jej :} A moze pelnia pomoze:} pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i buziole:* "

No to może już w przysżłym tygodniu będziesz mamusią Madzienka czego bardzo Ci życzę:-)

Dziewczyny dzięki za wsparcie my też myślimy , że teraz po prostu zastój jest a po nowym roku sie odezwą:-)

Ale jesteście aparatki kobitki :-D:-D:-D humorek mi poprawiłyście .
I wiem jak trudny jest ostatni miesiąc ciąży bo sama długo Wam się żaliłam tu na BB :tak::-D
Musicie się wstrzymać jeszcze a potem będzie jeszcze ciekawiej heh
 
Madzienka napisała:

"Hej kochane:) u nas wszystko bez zmian w porzadeczku.... nudy w szpitalu,ale mam nadzieje, ze juz niedlugo :} i bedziemy w domku...zamierzam zaczac potajemnie pic liscie malin moze cos ruszy sie :} rozmawialam z moja ginka i powiedziala,ze jak Jula sama nie wyjdzie w tym tygodniu to po niedzieli troszke pomoze jej :} A moze pelnia pomoze:} pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i buziole:* "
dzieki Kanusia za swieze wiesci;-) pozdrow Madzienke od nas i przeslij buziaczki;-)
Jesli chodzi o male dzieciaczki to ponoc uwialbiaja dzwiek chodzacej pralki , bo kojarzy im sie z biciem serca matki jak byly w brzuszku:-D:-D
 
No trochę lepiej po kąpieli ( rzeczywiście pomaga na ból , tylko szkoda że nie mogę zostać w wannie na zawsze)
przemyślałam sprawę mycia schodów, nie lubię tej rudej małpy co niby ma je czasami umyć ,ale posady jej odbierać nie będę :dry: niech ma!
0dkryłam za to za szafą dwa dywaniki , które obiecałam już dawno rozdać,jak tylko je wypiorę - to chyba je wypiorę:happy2:.
kolejny genialny chińczyk wymyślił kiedyś,że "jak nie możesz zająć myśli , to zajmij ręce" i to w sumie działa i to podwójnie skutecznie, i nerwy koi i robota zrobiona.
Fajnie by było wybrać się może po prezenty świąteczne, ale córcia wróciła właśnie ze szkoły przemoczona. Rzeczywiście za oknem tak,że bez wycieraczek na okularach lepiej nie ryzykować życia. 100% wody w powietrzu i to w połowie zamarzniętej.Brrrrrrrr.....
A Mój dzisiaj musiał się stawić w WKU , żeby kartę mobilizacyjną odebrać:szok:
to nawet się składa że nie rodzę bo tam nie ma wymówek- ojczyzna wzywa!
Co parę miesięcy tak go męczą już od lat ( nawet się szkolenia specjalne odbywają - jednodniowe) i raczej tak będzie do emerytury :confused: ale skoro jeszcze nie rodzę to sobie może jechać.
 
Cześć!!! :-)
my od wczoraj w domu
stres niesamowity bo nie dość że ja zmęczona to nie wiem czy ten nasz Smerfik jje czy nie czy mam pokarm czy co się dzieję....\
z paniki aż dałam mu sztuczne mleko bo nie jadł z 6 godzin
ciężko mi go wybudzić, spał całą noc bez jedzenia
jak to u Was jest ??? laktator jak przystawiam to mi nic nie leci ale jak nacisne pierś to pojawi się jakaś tam zawsze kropla...
nie wiem co robic - mam nadziję że szybko to się uspokoi bo mi go żal
Foto Życzenie - Kartki
pozdrawiamy
 
witaj zatem wśród nas!
I od razu pozdrowienia dla wszystkich mamuś , które dołączyły jak mnie nie było
i jeszcze gratulki dla rozpakowanych

niestety oglądanie zdjęć noworodków wyprowadza mnie z równowagi bo Pan Michał jeszcze się ukrywa ale jak już ruszy do ofensywy to wszystkie wasze cudeńka sobie pooglądam:tak::tak:
 
reklama
Cześć!!! :-)
my od wczoraj w domu
Witaj kochana, Twoj smerfik przesliczny:tak::tak: tez bym calowala i wachala:-D bo kruszynki tak slicznie pachna..;-)co do karmienia to Ci nie pomoge:zawstydzona/y: ale mam nadziej, ze unormuje Ci sie i bedziesz miala wiecej pokarmu;-)

Musia Ty dopiero teraz z wanny wyszlas:szok:? od ranca tam siedzialas:-D:-D co do szorowania dywanikow to moze odpusc sobie, bo to meczace moze znajdz sobie lzejsze zajecia, bo jak mama sie meczy to dzidzia w brzuszku tez:tak:
Karolusia witaj i spowiadaj nam sie tutaj na kiedy masz termin, jaka plec dzidzi , jakie imie i skad jestes?:-D
 
Do góry