reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie ślicznotki;-)



Witaj:-)



Olu bez Ciebie byśmy nie smiały:-D:-D:-D

dzwoneczka jestem za zbiorowym voodoo:-D, cokolwiek co pomoże mi wyjąc dziecko z brzucha!

tygrysek zapraszam do mnie, stoi cały wielki słoik:tak:

Marzycielko ja myslę, że teraz przed świętami pracodawcy raczej nie prowadzą rekrutacji. Ruszy się po Nowym Roku i wtedy sobie odbijecie. Będzie dobrze!!!


A mnie zaczyna już dołować to oczekiwanie, doszukiwanie się oznak itp.
Przestaje wierzyć, że kiedykolwiek urodzę:-(.

Zapominajka juz sie ubieram i biegne tylko o piekarnie jakos zachacze po swierze buleczki do nutelli:-D:-D:-D
 
reklama
Witam mamuśki!
Ola
no właśnie dzisiaj mój tata ma do niego zadzwonić i powiedzieć że już może się nie fatygować do nas bo tu dla niego już pracy nie ma, wczoraj tatko załatwił kogoś nowego jakiś tam znajomy ale widać że konkretny chłopak, przyjechał wczoraj popołudniu i do wieczora położył całą posadzkę :tak: i obiecał że dzisiaj podjedzie i zrobi wykończenie fugi, półki i takie tam małe rzeczy i podobno już dzisiaj będzie można montować brodzik i zlew. Super:-)
Marzycielka Słonko najważniejsze jest pozytywne myślenie, rozumiem że jest wam teraz trudno my byliśmy w identycznej sytuacji w zeszłym miesiącu i dopiero teraz mój M odebrał niby normalną wypłatę ale jest na razie na okresie próbnym wiec wynagrodzenie mniejsze, zero premii, no i na dobrą sprawę nie wiadomo jeszcze czy dostanie umowę na stałe. Więc głowa do góry i się nie smutkaj napewno ktoś się wkońcu do niego odezwie z ciekawą prozycją pracy.

No o u nas samopoczucie tak sobie, mama mnie strasze że się wysypię lada dzień bo już do dłuższego czasu mam takie bóle brzucha bardzo bolesne a od 2 dni to mi poprostu plecy rozsadza z bólu, poprostu nie mogę stać, lerzeć, siedzięć, nic i tak cały czas boli. :-(
 
Dziewczyny jesteście szalone...bez kitu:p hahahaha
Kana , ale o co chodzi:-D:-D:-D:-D hahah
musia Ty tez widze na bombie siedziesz;-) a sasiedzi to mogliby czsami zamknac sie i nie komentowac:wściekła/y:
Ola2in1 przy takiej sprawdzalnosci wrozb Twego lubego to w sobote dopiero Ci sie skurzce porzadne chyba zaczna:-D:-D i moze w niedziele urodzisz;-)
Dunia my tez wszytskie wciaz czekamy, nie jestes sama;-)
Tygrysku myslalam, ze to nie jest normalne - bole przy fenoterolu, ale skoro Ty tak mialas to sie nie stresuje,dzieki
Zozakoza zaraz wstawie moja policjantke i buty:-):-) ale linki, bo nie mam dzisiaj aparatu przy sobie;-)
 
Tygrysku - zapraszam

Kana w takim razie ja się zapisuję :-D Do 18 grudnia chcę urodzić.
Później nie, bo w święta chcę być w domku;-).
 
A tak wogule to jakis remont sasiadak z gory wlasnie rozpoczela i wierca stukaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: glosno jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wlasnych mysli nie slysze:-:)-:)-:)-(

a chcialam sie pochwalic ze ja dzis spalam z czekolada pod poduszka jak sie w nocy przebudzalam na siusiu to zawsze okienko czekoladki pozeralam:-D:-D:-D normalnie mam takie parcie na czekoladowe rzeczy ze nie wyrabiam:confused::confused::confused:
 
A tak wogule to jakis remont sasiadak z gory wlasnie rozpoczela i wierca stukaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: glosno jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wlasnych mysli nie slysze:-:)-:)-:)-(

a chcialam sie pochwalic ze ja dzis spalam z czekolada pod poduszka jak sie w nocy przebudzalam na siusiu to zawsze okienko czekoladki pozeralam:-D:-D:-D normalnie mam takie parcie na czekoladowe rzeczy ze nie wyrabiam:confused::confused::confused:
wspolczuje halasu, moze sluchaweczki na uszka i jakas relaksacyjna muza:tak: a co do slodkosci i czekolady to mam to samo:-D:-D ale nie trzymam pod poduszka i staram sie jesc do godz 18, aby dupka dalej nie rosla , bo nie wejde w moje lateksy:-D:-D

Ola2in1 nie no spoko, wygrana byla:-D:-D;-)
 
Kana , ale o co chodzi:-D:-D:-D:-D hahah
musia Ty tez widze na bombie siedziesz;-) a sasiedzi to mogliby czsami zamknac sie i nie komentowac:wściekła/y:
Ola2in1 przy takiej sprawdzalnosci wrozb Twego lubego to w sobote dopiero Ci sie skurzce porzadne chyba zaczna:-D:-D i moze w niedziele urodzisz;-)
Dunia my tez wszytskie wciaz czekamy, nie jestes sama;-)
Tygrysku myslalam, ze to nie jest normalne - bole przy fenoterolu, ale skoro Ty tak mialas to sie nie stresuje,dzieki
Zozakoza zaraz wstawie moja policjantke i buty:-):-) ale linki, bo nie mam dzisiaj aparatu przy sobie;-)

nio jak mimo boli zadne rozwarcie sie nie robi i ktg w normie to lekarz mowi ze to juz taki okres ciazy ze moze bolec niestety:-:)-( mam tylko co kilka dni przychodzic na ktg i kontrolne sprawdzenie szyjki :zawstydzona/y::zawstydzona/y: no chyba ze bede sie zwijala z bolu i zeeby sie uspokoic to w dzwonic do niego albo jechac na izbe sprawdzic rozwoj sytuacji bo to zalezy wszystko od organizmu czasami dziewczyny przy takich boli dostaja rozwarcia i moga zaczasc rodzic a sa takie okazy do ktorych chyba ja sie zaliczam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ze boli a nic sie nie dzieje:-:)-( ale ja sie tylko modle i prosze filipka zeby poczekal jeszcze z tydzien i wtedy niech sie dzieje co chce:tak::tak: a nie wiem czy wiesz ale ja jednak bede milam cesarke:confused::confused::confused: tylko moj lekarz dopiero od 22 grudnia moze mie ciasc gdyz wczesniej wyjezdza ale ja moze porozmawiam z nim ze moze ktos inny przeciez mnie wziasc pod noz bylebym tylko swieta w domku a nie w szpitalu spedzila:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: najbardziej to sie boje tej sytuacji ze filip wlasnie bedzie chcial wyjsc wczesniej niz termin operacji i niezdaze dojechac do szpitala i bedzie zapozno juz na zabieg a on bedzie juz tylkiem na tym swiecie normalnie mam schizy jakies
 
Kankiya o nic....czy ja cos powiedziałam:p hahahaha :laugh2::laugh2::laugh2:
Jak juz wybieramy daty to ja chcałabym najpozniej 13.12. mamusia jest 13.09, babcia 13.05 a Mariczka 13.12..... very si :-):-):-)
 
reklama
wspolczuje halasu, moze sluchaweczki na uszka i jakas relaksacyjna muza:tak: a co do slodkosci i czekolady to mam to samo:-D:-D ale nie trzymam pod poduszka i staram sie jesc do godz 18, aby dupka dalej nie rosla , bo nie wejde w moje lateksy:-D:-D

Ola2in1 nie no spoko, wygrana byla:-D:-D;-)


o kochana na te halasy to nawet sluchawki nie pomoga chyba:baffled::baffled::baffled::baffled: a ja cche uslyszec co nigela gotuje na tvn bo to ostatnio moj ulubiony temat : jedzenie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ma waga 69.9 wiec dopuki nie dorobie sie 70 kg to moge jeszcze jesc ale jak juz zobacze na wadze 70 kg to odstawiam jedzenie i zyje powietrzem:-D:-D:-D
 
Do góry