reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tygrysku o Twojej cesarce pamietam ;-) tylko termin do dupy:baffled: no a jak masz doczekac do 22 , to na Twoim miejscu oszczedzalabym sie troszke.. nie wiadomo co Filipkowi przyjdzie do glowy, ale jestes pod stala kontrola lekarza, wiec nie masz powodow do obaw:tak:
Co do odstawiania fenoterolu to ja Niunia juz chyba nie mam szyjki, wiec jak zdejma mi krazek to zrobi sie rozwarcie i...:baffled:chcialabym jeszce troszke wtrzymac, zobaczymy:-(
co do wagi ja juz mam 70... od dwoch miesiecy i mam ndzieje, ze juz nie urosnie

Kana masz jakies newsy od Madzienki?? moze juz urodzila??:szok:
 
reklama
Kankiya, Musia, Zapominajka, Kana, jeszcze chwilkę i sie doczekacie, same nie będziecie mogły uwierzyć że tak szybko zleci.

Yoka, pisz mi tak częściej, poskutkowało i nockę zaliczam do udanych, Moja Królewna chyba towarzyska, bo byliśmy wczoraj u babci na imieninkach i cały czas spała przy cycusiu, az sie bałam nocki, a w nocy też 3 razy cycu i błogi sen, Boże jak ja Ją kocham.

Tygrysku, pocieszę Cię, ze jak leżałam na położniczo-noworotkowym, to też ciągle stukali, bo piętro nizej jakiś remont.:crazy:

Marzycielko, głowa do góry wszystko ise z czasem ułoży, u nas niestety też nie zaciekawie, ale mam nadzieję, ze sytuacja się unormuje.

Co do brzuszka, to ja wogóle nie zauważyłąm zeby mi opadł i skurcze przepowiadające miałąm wogóle niebolesne, a urodziłąm praktycznie z dnia na dzień, wiec sie nie załamujcie, bo może już dziś lub jutro nadejdzie Wasza magiczna chwilka, czego Wam z całego serducha zyczę
 
Kankiya masz racje jeszcze troszke trzeba sie pooszcedzac ale juz niedlugo:-):-):-):-)

Zapominajka ale masz wypasiony napis pod suwaczkiem:-D:-D:-D
 
Kankiya, Musia, Zapominajka, Kana, jeszcze chwilkę i sie doczekacie, same nie będziecie mogły uwierzyć że tak szybko zleci.

Yoka, pisz mi tak częściej, poskutkowało i nockę zaliczam do udanych, Moja Królewna chyba towarzyska, bo byliśmy wczoraj u babci na imieninkach i cały czas spała przy cycusiu, az sie bałam nocki, a w nocy też 3 razy cycu i błogi sen, Boże jak ja Ją kocham.

Tygrysku, pocieszę Cię, ze jak leżałam na położniczo-noworotkowym, to też ciągle stukali, bo piętro nizej jakiś remont.:crazy:

Marzycielko, głowa do góry wszystko ise z czasem ułoży, u nas niestety też nie zaciekawie, ale mam nadzieję, ze sytuacja się unormuje.

Co do brzuszka, to ja wogóle nie zauważyłąm zeby mi opadł i skurcze przepowiadające miałąm wogóle niebolesne, a urodziłąm praktycznie z dnia na dzień, wiec sie nie załamujcie, bo może już dziś lub jutro nadejdzie Wasza magiczna chwilka, czego Wam z całego serducha zyczę


jeju to jak te malutkie dzieciaczki spaly w takim halasie:szok::szok::szok::szok::szok::-:)-:)-:)-( ide po korki do uszu bo naprawde zaraz mnie rozerwie ze zdenerwowania:baffled::baffled::baffled:
 
Tygrysku, Maluszkom takie rzeczy raczej nie przeszkadzają, ja przy swoich chłopakach odkurzałam jak spali i przy Malutkiej teraz też, na razie jej nie przeszkadza, zobaczymy jak później.

Zapominajko, Igorek jeszcze nie wyszedł, a ty już na niego krzyczysz, czekaj odwdzięczy Ci się chłopak już niedługo on będzie rządził w Waszym domku:-D:-D

A ciekawe jak tam Anka34, kiedy ma mieć tą cesarke?

Teraz już spadam, bo trzeba jakiś obiadek przygotować
 
No własnie, maluszki nawet lubią różne hałasy, zwłaszcza te jednostajne, szumiące. Pamiętam, że jak Jaś nie mógł zasnąc, to włączaliśmy mu suszarkę :-D Odkurzacz też go zresztą usypiał. A Hania teraz też śpi w najlepsze, mimo że Jaś szaleje wokół niej na swoich autkach.
 
DWUPAK!!!! ---------> Jak już kiedyś urodzę i usłyszę to słowo to będą mnie w kaftanie zabierac :rofl2:

Noc miałam masakryczną. Mały szalał a ja co 15 minut do kibelka bo mi po pęcherzu skakał. A teraz śpi. No jasne, po takiej nocy trzeba odpocząc :-D
No chyba, ze odpoczywa przed godziną zero. To nie będę się złościc :-)

Bliźniaki Anka już urodziła :-) 4.12
 
reklama
Bliźniaki ja własnie na to liczę, bo jestem juz tak zmęczona opuchlizną i ograniczeniami brzuchowymi, że ledwo daję radę;-).

U mężowego w pracy zakłady przyjmują:dry:, podobno 16 wygrywa:-D
 
Do góry