reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
hej
zeby bylo smiesznie wczoraj dopadła mnie gorączka i dreszcze do tego cycek boli troche i rana juz ładnie sucha to sie sączyć zaczeła i brzydka sie zrobiła :-(
polece do lekrza tylko mam dzwonic po 18 i zobacze o której mnie przyjmie :zawstydzona/y:
masakra :baffled:
 
witaj Kankiya!!!!termin mam świąteczny:biggrin2:-według OM-24.12, według USG-26.12, czyli prezent pod choinkę:-D:-D:-D, ale mam nadzieje ze nasza dzidzia szybciej będzie chciała zobaczyć mamusie i tatusia:blink: :-D. Czekamy na córeczkę Karolinkę, mam nadzieje ze płeć się nie zmieni:blink:, bo tylko raz udało się doktorce zobaczyć płeć, na kolejnych badaniach już cały czas pokazywała nam pupcie :-D. Ważne żeby była zdrowiutka ta nasza kruszynka lub kruszynek:happy:
 
Arlets - tylko spokój cie uratuje dasz radę na pewno a jak nie to możesz małego podrzucić -mój maluch jeszcze siedzi w brzuszku a mam wrażenie jakbym cały żłobek mogła wykarmić:confused:
już poprzednio z córą tak miałam jak byłam w szpitalu to Klara piła jak smok a i tak odciągałam pokarm i oddawałam położnym żeby mogły nakarmić jednego wcześniaczka którego mama nie mogła sama. Mam nadzieję że mu smakowało. Nawet bym się zgodziła gdyby mi go też przynieśli do cycka ,ale był w cieplarce i chyba jego mama nie byłaby zachwycona.

Może też napiszę taką odezwę:

Panie Michale - wychodzimy!!!:happy:
 
Eee, o te dywaniki to się nie martwcie. To sa takie z gałganków - IKEA. Wsadzam toto do wanny zalewam wadą z płynem do prania i deptam nogami bez przewracania ( bo za ciężkie jak nasiąkną) a w ręce gazetka albo książka- można nawet nie patrzeć jak się woda robi brudna. A potem wystarczy wyjąc korek, zalać jescze raz czystą wodą i znowu pospacerować w miejscu . Na noc zostawiam żeby obciekło i potem już nie jest takie ciężkie i m,ożna suszyć.
 
karolusia masz racje zdrowko najwazniejesze:tak: Karolinka powiadasz to tak jak ja:-D:-D nie chce nic mowic, ale Karolcie to lobuziary:-D:-D

Musia teraz tak patrze Ty jestes z Raciborza a ja urodzilam sie na slasku w Kedzierzynie-Kozlu:-)

Justynko daj znac po wizycie i wracaj szybko do zdrowia;-)
 
ja znow ponad godzine przelezalam plackiem na wyrku z z sekundnikiem w reku liczas skorcze wrrrrrrrrrrrrrrrrr:crazy::crazy::crazy::crazy: ale juz minely :wściekła/y::wściekła/y: jak ja mam sie tak meczyc jeszcze dwa tygodnie to ja dziekuje:-:)-(
a teraz szamam pierozki ruskie z barszczykiem czerwonym :tak::tak::tak:
okna u sasiada na gorze wymienione wiec korki z uszy moglam juz wyciagnac i taka bloga cisza teraz nastala:huh::huh::huh::huh::huh::oo2::oo2: a wogule to sluchajcie ja mieszkam na 3 pietrze wiec ta sasiadka u ktorej halasowali na 4 i te okna stare co miala to fachowcy:baffled: je pocieli w kawalki i te drewno w kawalkach z okien zucali z 4 pietra na ziemie:szok::szok::szok: a chcialam nadmienic ze zaraz obok jest chodnik gdzie chodza ludzie i wejscie do klatki:szok::szok::szok::szok::szok:
 
cześć dziewczyny!
Meldujemy się po KTG- Bartuś przespał większość badania, dopiero jak położna potrząsnęła moim brzuchem to się obudził :-D. Termin mamy na piątek, ale usłyszałam, że Mały do wyjścia się jeszcze nie szykuje, bo czynności skurczowej nie ma. Ale wiadomo- różnie z tym bywa :-).
musia- to od razu masz to ugniatanie dywaników zamiast spacerku, który też przez lekarzy jest zalecany ;-).
karolusia- witam i ja na forum :tak:
arlets- miło, że wróciłaś :-)
 
reklama
Do góry