reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej dziewczynki.
Właśnie wróciłam ze szkoły. Moje dziecko od dziś już oficjalnie ma wakacje. Niestety klasę zdziesiątkowała ospa i były tylko 3 dziewczynki.
Pod szkołą miałam trochę pietra bo mnóstwo samochodów i bałam się jak ja wycofam ale na szczęście się udało i żadnego nie zaczepiłam.

A dziś po południu zaczynam jazdy. Niestety z poprzednim instruktorem się pożegnałam bo zaczął sobie ze mną w kulki lecieć i bałam się że nigdy mi się nie uda skończyć tego kursu. Od dziś będę jeździć z samym właścicielem. Oczywiście proszę o trzymanie kciuków.

Ollcia fajnie że wakacje udane i zaglądaj częściej.
Myszqo trzymam kciuki żeby ból nie dokuczał zbytnio.

A wszystkim chorowitkom życzę zdrowia.
 
reklama
Zanplo no czasem nie mam innego wyjścia i muszę wziąć samochód.

Anoli dobrze że już po operacji oby teraz tata szybko doszedł do siebie.

Ja już w domu. Nikogo nie przejechałam ani za nic nie zaczepiłam. Instruktor był ze mnie całkiem zadowolony. W piątek kolejna jazda.
 
Hejka mamuski:)

Wczoraj tak zachwalalam pogode u nas,ze w nocy byla mega burza i do piatku ma padac deszcz....:( takze dzisiaj siedzimy w ponurym domku i czekamy na lepsza pogode...:sorry2:

Anoli dobrze,ze juz po i teraz oby bylo juz tylko lepiej:)
Kokusiu no to odwazna z Ciebie kobitka...i oby tak dalej:)
Myszqo mam nadzieje,ze szybko znajdzie sie dla Ciebie termin i nie bedziesz sie musiala meczyc z bolem...i atakami....trzymam kciukasy!!!!!!!!
Madziu i mamuski dziekuje za slowa otuchy!!!! kochane jestescie;*

ide po cos do schrupania....jakiegos gloda mam dzisiaj:p
 
Hej dziewczynki.

Ja od soboty siedzę sobie z chłopakami u rodziców :-)

Myszqo-ja niestety nie będę-bo G może przyjechać po mnie 2 lipca i 4 wracamy do domku :-( ale mam nadzieję, że ustalicie jakiś inny termin na spotkanku :-)

anoli-mam nadzieję, że będzie dobrze.

Madzienko-zagłosowane-Jula cudna :-)
 
Witam piatkowo....
Ja z Alexem dzisiaj w domu...a teraz własnie ma kare i siedzi w koncie...:)
Jejciu jak ja nie lubię jak on wraca od mojej mamy.Rozpieszczony jest jak nie wiem co..;/

A wy gdzie????????????????
 
I ja witam piątkowo;-)
Wczoraj byłam z Bianką na procesji, dostała koszyczek i kwiatuszki do sypania,ale nic nam z tego nie wyszło. Bianka wstała lewą nogą i w momencie gdy poszłam z nią do sypiących kwiatki dziewczynek wystraszyła się tłumu i z rykiem wróciłysmy w głąb procesji do mojej mamy. Dopiero pod koniec całego przedstawienia przed kościołem wyszła z wózka i zaczęłą sypać płatkami dookoła i zbierać je spowrotem:-D Dodam póżniej fotkę łobuza;-)Pozatym mam @ i nie chce mi się nigdzie tyłka ruszać:-(

Pyciolku babcie to potrafią rozpieszczać,ale od tego w końcu są, tylko my mamy pózniej przesrane:-D a jak Alex znosi karę, nie wychodzi Ci z kąta?
Vive odpoczniesz troszkę, bo dziadki zajmą się łobuzami;-)
Kokusiu nie pierwsza i nie ostatnia jezdzisz bez ...,a już niedługo i tak dostaniesz czarodziejski papier;-)
Kanuś pogody życzymy:tak:
Anoli zdrówka dla taty, pisz jak coś nowego się dowiesz
 
reklama
no to u nas jest tak...jak cos nabroi albo się na coś uprze czego mu nie wolno to jest ryk...jak u wszystkich pewnie :) hahhaha
... mówie mu że tak nie wolno bo blalalalala...a on dalej swoje...no to mu mówię że jak ma ochotę sobie popłakac to ma iść do sypialni....i on drze się i idzie ;) hahahh
i wyje tam...a jak skończy płakać to wychodzi spowrotem z uśmiechem już na twarzy :)
 
Do góry