reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Zanplo jeśli można wiedzieć to gdzie Ty pracujesz??
z tego co pamietam to chyba niedługo....
Pyciolku z firmie informatycznej tak ogólnie w finansach, rozliczenia, faktury i takie tam :-) Od października tamtego roku.
Zapominajko, ale Ty ambitna jesteś ;-)
Myszko może jak masz skierowanie to jakoś szybko pojdzie, chyba nie beda czekac z taka wewnetrzna sprawa. Chociaż mnie juz nic w tej słuzbie zdrowia nie zdziwi.
Chciałam Maję zapisać do okulisty bo to oko dalej czerwone to terminy za miesiac i to nie kasa chorych tylko prywatnie. Na szczęście po wielu telefonach udalo się zapisac na poniedziałek. W dzisiejszych czasach nawet prywatnie nie da sie szybko wyleczyc.
A tak w ogóle to koncert był świetny, dali z siebie bardzo dużo, bylismy tak blisko sceny że widzieliśmy dokładnie twarze i wysiłek w śpiewaniu i graniu. Gorąco, śmierdząco, ale świetnie.
Warszawa mi się nie spodobała (oprócz Łazienek bo są piekne), chyba nie lubię takich tłumów, tylu samochodów, przeraża mnie to. I to pomieszanie stylów kamienice, a obok budynki ze szkła, wysokie, niskie. Ale jest rzecz na duży plus, nowe autobusy i tramwaje bo u nas to różnie z tym jest.
Ogladalismy wczoraj projekt domku ktory wybralismy na żywo, Państwo nam doradzili, powiedzieli co pozmieniać czego sie wystrzegac i jestem tak pozytywnie nastawiona teraz :-D.
 
reklama
Czesc kochane:)

Meldujemy sie,ze nadal zyjemy mimo rzadkich odwiedzin na bb:-)

no u nas pogoda piekna caly czas...nawet jak jest troszke chlodniej to i tak slonecznie:)
no,ale w koncu w maju na 31 dni padalo 17 wiec za caly czerwiec mam nadzieje:p

Mis moj w pracy,a my obijamy sie w domku, na placu zabaw,albo na jakis spacerkach:)
teraz pilnie poszukujemy rowerka dla niuni,ale ostatnio zadne nam sie nie podobaly....

mam nadzieje,ze moj urwis zaraz zasnie,bo ostatnio to po poludniu cos nie bardzo nam to wszystko wychodzi...
ok uciekam dokonczyc obiadek:) mamy zupke z mlodej kapustki....uwielbiam:)
serdecznie Was wszystkie pozdrawiam:)

Myszko zazdroszcze relaksu....jejku jak mi sie marzy jakies spa:sorry::tak:

Madziu oczywiscie KLIKNIETE!!!!!Julcia urocza jak mamusia:)
Zapominajko nie pamietam czy pisalam....ale GRATULUJE ZDANIA WSZYSTKIEGO!!!
 
Cześć... pamiętacie mnie jeszcze?

wieki tu nie byłam, aż mi głupio :zawstydzona/y:
nie wiem, jakoś zupełnie nie miałam weny...

no i mniej czasu jest bo Młody już nie spi w ciągu dnia ;p

dostał się do przedszkola w drugiej turze, ale do grupy popołudniowej czyli od 13-18, więc jak narazie moje pójście do pracy stoi pod znakiem zapytania. Jest opcja że przeskoczy do porannej jeśli zwolni się miejsce, więc liczę na to ;)

My już po wakacjach niestety, i teraz trzeba czekać cały rok na kolejne , ehhh ;p
 
Myszqa i jak udało się coś załatwić w sprawie zabiegu???
ale fajny weekend za Tobą...zazdroszczę..

Kanuś...super że M pracuje...chyba nie doczytałam że znalazł nową pracę...
trzymam za Was zały czas kciuki żeby wszystko się jakoś poukładało:tak::tak:
dziękujemy za głosik...

Olcia super wakacje za Wami...widziałam fotki....
pochwal się w jakim hotelu byliście i czy jesteście zadowoleni...zawsze będzie kolejne miejsce sprawdzone na wyjazdy z malą

i ponownie prosimy o głosik

http://www.bebiko.com.pl/home/konkur...acz/?item=3289

jeszcze tylko 5 dni Was o nie pomęczę:-D:-D:-D
 
Madziu na razie nic - odpuściłam sobie dzwonienie, stale zajęte albo nikt nie odbiera. W przyszłą środę idę jeszcze do chirurga do LUXMedu i już z kompletem badań po prostu pojadę na izbę przyjęć. Podobno w Wawie czeka się ok 3 miesięcy. Na razie od dwóch dni nie miałam ataku, ale jem prawie wyłącznie chleb z masłem bo się boję. Dziś zrobiłam lekką zupę dla siebie i Jaśka i już mnie zaczęło coś pobolewac wiec wzięłam od razu nospę. Póki co muszę uważac na to co jem.

Aaaa - już zagłosowałam :-)
 
Bidulka....mam nadzieję że Ci szybko ulżą...

w tej sytuacji to chyba nasz wypad do stolicy przełożymy....

dziękujemy za głosik...
 
Madzienko, jestem bardzo zadowolona :)
Byłam w Hotelu Sandra Club z buira podróży Sun & Fun, i szczerze nie widzę żadnych minusow, dzielnica typowo hotelowa, czyściutko, hotel zadbany, czysty, jedzenie w porządku, animatorzy rewelacja, cały dzień jakieś atrakcje, plaża 300m od hotelu, leżaki i parasole bezpłatne , tu mam link do tego hotelu
Opinie Hotel Sandra Club, Hammamet, Tunezja. Opinie o Hotel Sandra Club w Hammamet.
 
reklama
Witajcie dziewuszki:)

Pogoda u nas dzisiaj śliczna
za jakąś chwilę przyjeżdżają do mnie rodzice, bo mają kilka spraw do załatwienia we Wrocku a wieczorkiem jedziemy spowrotem do nich na jutrzejsze sypanie kwiatków :-)

Nie, nie, nie!! I tak mnie nie ruszą do 2 lipca. Nie ma co przekładać :-) Po prostu będę tylko polewać :-D Zaproszenie nadal aktualne i nie chcę słyszeć sprzeciwu :-D
:-D:-D jesteś boska Myszqo, współczuję ataków bólu i mam nadzieję,że szybko znajdą da Ciebie termin zabiegu, no i ,że będzie bezbolesny;-)aaa i zadzroszczę urlopu w czekoladzie, nie podjadałaś podczas masażu?:-p

Madzieńko głosik oddany;-)
Ollciu no to się wybyczyłaś w tym hoteliku:-p
Kanuś super, że zaczęło Wam się jakoś układać:-)
Zanplo super,że wypad i koncert się udał, a gdzie planujecie się budować? - jejku super , ja nawet nie marzę póki co o własnym domku;-)
Anoli jak Twój tato się miewa, miał już operację?
 
Do góry