reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kaja my pozbylismy sie smoka gdy Hanai mial 1,5 roku i za bardzo nie kumata jeszcze wtedy była. Poprostu schowalam i tyle. Stala pierwszego dnia i pokazywala palcem an szawke gdzie zawsze lezal, ale ja udawalam ze nie wiem o co chodzi i odwracalam uwage. Nastepnego dnia juz nie pamietala o nim. Nawet usypianie szlo nam niezle bez smoka.
Powodzenia ci zycze, bo chyba im starsze dziecko tym trudniej...

Dziekuje wam kochane za słowa wsparcia...tato juz w domu...wlasnie widzialam go na skypie:)
 
reklama
Witam sobtnio, u nas dzisiaj 12 stopni:crazy: to chyba jakiś żart:-:)eek:
Anoli super,że już po wszystkim i tatko już w domku, teraz to już z górki;-)

Mielismy jutro jechać do mojego wujka na wieś na grila a tu taki klops pogodowy,że chyba nici z planów:-(

miłego weekandu babeczki;-)
 
Hey

Wczoraj dostałam telefon od szefa , że mi dziękują za współpracę ale nie jestem tą osobą , którą by chcieli....

Teraz szukam pracy na nowo.
Szkoda tylko , że nie liczyli się z tym , że się przeprowadziłam i mam rachunki do zapłacenia.
Jestem wku..a :(
 
Marzycielko bardzo współczuję tej sytuacji:-(nawet do głowy mi nie przyszło,że tak Cię potraktują,ale z drugiej strony dopóki nie otrzyma się umowy na czas określony szef może nas potraktować wedle swoich widzimisi i to jest ta okrutna rzeczywistość:-( trzymam mocno kciuki abys szybklo znalazła nową ofertę.
 
No to nieciekawie Cię załatwili Marzycielko. Kurde, mogli chociaż dać ci czas na znalezienie czegoś nowego.

My byliśmy dwa dni u mojej mamci troszkę się polenić. I jak wracalismy pojechalismy do Ikei i kupilismy parę duperelek :-)
Janek mi usnął pół godziny temu, musze iść go obudzić bo później będzie szalał do północy :-D

Dziewczynki ja wiem ze to jeszcze tydzien ale czy już wiecie które przyjeżdzają? Bo muszę zacząć sprzątać jak macie przyjechać :-D I wino zacząć chłodzić :-p
 
dobry wieczór

właśnie oglądam Sabat Czarownic i żałuję, że się nie wybrałam na koncert :-(

anoli-bardzo się cieszę, że z tatą ok i życzę mu dużo, dużo zdrówka

marzycielko-bardzo mi przykro

myszqo-no ja niestety nie przyjadę, nawet nie wiesz jak żałuję...mam nadzieję, że następnym razem się uda :-)
 
Hej;
my własnie wróciliśmy z wojaży :-)

Marzycielko nie wiem, co powiedzieć... strasznie mi przykro. Trzymam kciuki, żeby się ułożyło!

Myszqo, ja na pewno odpadam. Ale liczę, że po wakacjach uda nam się spotkać większa ekipą :-)
 
Ale pusto......

wszystkie weekendują??

witajcie my już w domku...przed południem zebraliśmy się i przyjechaliśmy do Lublina...
Julci bąbel zamienił się w wielki obrzęk
sorry2.gif
sorry2.gif
więc odwiedziliśmy pogotowie...ale brak mi słów na naszą służbę zdrowia...dobrze że ja chodzę tylko prywatnie...
wszystkie panie doktor lezące na biurkach, znudzone bezrobociem i powtarzające tylko no ugryzło, ugryzło, ugryzło...
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

wieczorem jedziemy do mamy naszej koleżanki która jest pediatrą...niech obejrzy Julci nóżkę...

chyba Jula będzie miała problem z tymi cholernymi ukąszeniami
eek.gif
eek.gif
eek.gif
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif


Marzycielko
bardzo mi przykro...dziwni ludzie z tych twoich pracodawców...

Myszqa
na dzień dzisiejszy mój przyjazd też stoi pod znakiem zapytania:wściekła/y::wściekła/y:jak tylko bede miala z kim Jule zostawić to jestem w Warszawie najpóźniej kolo wtorku będę wiedziała czy rodzice moi będą mogli ja wziąć...teściowie maja wesele. a P chyba zostanie na weekend w Rzeszowie bo kończą jakiś projekt:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i maja imprezkę integracyjną...ale na razie nie mówię NIE...może uda się:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry