reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hej witam z kawką:)
dziekuje mamusiu:) kurcze mi moja Juka cos zółknie od dołu tzn liscie zaczynaja zolknac i coraz intensywniej ,....mysle ze to wina ziemi albo za malej doniczki i chce ja przesadzic zeby calkiem nie zmarniala...
 
reklama
Witajcie czwartkowo.
Martynka znowu jakieś dziadostwo złapała i od wczoraj się męczy z gorączką. Mam tylko nadzieję że to nie początki grypy bo w szkole panuje. Na razie leczymy się objawowo i chronimy Natkę żeby nie zaraziła się od siostry.

witam.
Ja juz kawke zaliczylam:-)

Kana to dobrze ze sie unormowalo z kupka:tak:

Kacper tez przychodzi do nas w nocy ale nie co noc ale dosc czesto i tez nie mam pomyslu jak to zwalczyc ,ale musze wam powiedziec ze od wczoraj zaczelam stosowac kare i juz widze malutkie postepy:tak: ale ostatnio Kacper upodobal sobie bieganie po domu nago i za nic nie chce sie ubrac albo biega w pizamce ja go ubieram w co innego a ten sie przebiera i tak wkolo albo majtki zmienia co chwile zalozy jedne chwile pochodzi i wola ze do prania zalozy drugie i to samo:-D

Dagulla oj moja też uwielbia przebieranki. Rajstopki i majciochy to zmienia kilka razy dziennie. I do tego wszystko musi zakładać siama.
 
zdrówka dla Martynki :tak:

no Kacper też sam sie ubiera i czasem zaluje ze tak szybko sie nauczyl:-D

Dzięki.
Oj tak ja tez nie raz żałuję że Nati się wielu rzeczy nauczyła;-):-D Chociaż czasem jest mi jej samodzielność na rękę. Teraz na przykład postanowiła się odpieluszkować:-). A z jakim przejęciem tlumaczy że idzie do łazienki zrobić sobie siku:rofl2::-D
 
Dzień dobry :-)

Vive ma do ciebie pytanko....jaki masz kolorek na wlosach???:) bardzo mi sie podoba:)

tygrusku, to jest z tego co pamiętam czekoladowy brąz z Palette. Tylko miałam nadzieję, ze się szybko zmyje (bo to szampon), a tu d**a. A tak chciałam trochę poeksperymentować :-)

Kana-super, że Mariczka już się nie męczy. Oby tak dalej...

Zdrówka dla wszystkich chorowitków. To przez tę pogodę do bani-mogłoby troche przymrozić, żeby pozabijało te wszystkie wirusy i bakterie :-)
 
Cześć

Piję kawkę ;-)

Mati ma katar, a dzisiaj mamy iść na balik i nie wiem co mam zrobić.


Super, że Mariczka już się nie męczy z kupką biedulka.

Dla Martynki zdrówka ... kurde ta pogoda nas wykączy wiecznie jakieś choroby nam zapodaje.

Normalnie tak piszecie o tych kwiatkach, że mi się tulipanów zachciało :-D
 
reklama
Kakosiu i Madziu dodałyscie mi wiary tym swistakiem hahhaha

dziec mi usypia wiec czas na internetowe szalenstwo hahah

wczoraj kupilam sobie takie parowce do robienia na parze i caly czas zastanawialm sie jak je zrobic tzn opcja garnek i gaza to za duzo roboty itp.... ale sobie przypomnialam ze mam sterylizator mikrofalowy po Fifim i zrobie w nim!!!!! przeciez bytelki byly sterylizowane para wodną to parowce tez sie powinny w tym zrobic prawda???? ale mam normlanie rozwiazanie hahha
 
Do góry