reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas cudne.....ty kiedyś pokazywałaś nam jakieś swoje fotki tulipanów dobrze pamiętam....
Ja też lubie tulipany:tak::tak:

Tygrysku nie pozostaje mi nic innego jak przeglądać stronkę ikei i wzdychać co ja bym sobie kupiła jakbym miała Ikeę w Lublinie:-D:-D
 
reklama
:) niedlugo wiosnma wiec Tulipankow bedzie pod dostatkiem:) chociaz juz chyba sa w sklepach ciete ale drogie narazie...
tak sobie myslalm czy mozna posadzic cebulki tlipanow w donicy w mieszkaniu?? wyrosną????

a co do ikea to Madziu ale jaka masz frajde jak juz z wytesknieniem zawitasz do sklepiku :) hahah gorzej chyba ma portfel :)
 
:) niedlugo wiosnma wiec Tulipankow bedzie pod dostatkiem:) chociaz juz chyba sa w sklepach ciete ale drogie narazie...
tak sobie myslalm czy mozna posadzic cebulki tlipanow w donicy w mieszkaniu?? wyrosną????

a co do ikea to Madziu ale jaka masz frajde jak juz z wytesknieniem zawitasz do sklepiku :) hahah gorzej chyba ma portfel :)
wyrosna, bo czesto kiedys sadzalam
 
Hej

Co do tego bicia ... to moja siostra zwraca uwagę małej, że nie wolno tak, ale niestety zaczęła na to reagować za późno i teraz nic nie daje !!!

Agatkas narożnik śliczny i masz chyba takie same kolory ścian.

Jutro idziemy na balik !!!!!
 
dziekuje mamusiu:) w takim razie sobie zasadze:) a kiedy sie sadzi takie sadzonki?? tak samo jak na dworze??tzn na wiosne czy mozna wczesniej???

Agaciu udanej zabawy:)

a i jeszcze jedno pytanie kwiatowe czy kwiaty w donice przesadza sie o jakis konkretnych porach roku czy mozna to zrobic tez zimą???
 
Kurde mały mi co noc przychodzi do łózka ... jak mam go tego odzwyczaić ?


Tygrys kiedy planujesz nastepne dzieciątko ?
?
 
Aaaaaa i mam jeszcze jedno pytanie .... może orientujecie się, gdzie są jakies hurtownie odzieżowe, gdzie się sklepy zaopatrują?
 
ojej Agaciu a dlaczego mnie o to pytasz???:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2::-D

co do przychodzenia Mateuszka do was nie wiem moj jeszcze spi w zamknietym lozeczku wiec nie mam takiego poblemu....:baffled:

a hurtownie wiesz pod lodzia jest słynny już Tuszyn taki targ ogromniasty z ciuchami ....tam ludzie kupuja do malych sklepow czy na ryneczki ubrania i sprzedawają
 
widze Vive:) witaj::-) jak ty sie czujesz kochana i na kiedy masz termin???

Hej :-) Tak szybko uciekłam, ze nie zauważyłam posta :zawstydzona/y: Termin mam na 15-18 luty, ale już 10-go idę do lekarza na tzw. "odklejenie bieguna dolnego pęcherza płodowego" i mam nadzieję, że coś się zacznie dziać. A czuję się raz lepiej a raz gorzej. Mały ma już tak mało miejsca, że bardzo boli to jego "wiercenie się". Ale jak pomyślę, ze to już końcówka i że raczej to moje ostatnie dziecko, to staram się cieszyć każdym dniem ;-)

Aaaaaa i mam jeszcze jedno pytanie .... może orientujecie się, gdzie są jakies hurtownie odzieżowe, gdzie się sklepy zaopatrują?

Pod Łodzią jest "Ptak" a pod Warszawą "Maksimus" :-)
 
reklama
Tygrysku oj no tak tylko sie pytam ... niedenerwuj się :tak:

Vive to juz całkiem niedługo ...

Dzieki za odp. w sparwie hurtowni.
 
Do góry