reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie

Na wstępie wybaczcie mi że nie daje rady nadrabiać co skrobiecie...zwyczajnie brak czasu....czasem jak usiądę żeby coś napisać to ja na złość mała sie budzi...:-(

kana 3mam mocno kciukaski za łatwy i szybki poród!!!!

Nie wiem czy jest ktoś nowo rozpakowany ale jeśli tak to gratuluję!!!

U mnie nie jest lekko....chyba mam słaby pokarm i mała się nie najada więc dokarmiam ją komfortem....no i te cholerne kolki....dziś w nocy prawie nie spałam a Oli tak strasznie płakała...a w dzień tez były już dwie akcje....teraz śpi ale nie wiem jak długo to potrwa....obstawiam 30 minut...:-(

Ściskam Was wszystkie mocno!!!
 
czesc kochane!!Kana,kciukasy zacisniete!!ja w dalej sie turlam a nie wchodze bo mamy gosci i nie ma jak i kiedy!!!buzki dla wszystkich,zajrze pozniej zobaczyc co tam i jak:tak:
 
Witajcie

Na wstępie wybaczcie mi że nie daje rady nadrabiać co skrobiecie...zwyczajnie brak czasu....czasem jak usiądę żeby coś napisać to ja na złość mała sie budzi...:-(

kana 3mam mocno kciukaski za łatwy i szybki poród!!!!

Nie wiem czy jest ktoś nowo rozpakowany ale jeśli tak to gratuluję!!!

U mnie nie jest lekko....chyba mam słaby pokarm i mała się nie najada więc dokarmiam ją komfortem....no i te cholerne kolki....dziś w nocy prawie nie spałam a Oli tak strasznie płakała...a w dzień tez były już dwie akcje....teraz śpi ale nie wiem jak długo to potrwa....obstawiam 30 minut...:-(

Ściskam Was wszystkie mocno!!!

WITAJ ASIEŃKO!!!!!

U nas też problemy z karmieniem.....i niedojadaniem, a co to jest ten komfort:-( jak ją dokarmiasz:baffled: my strzykawką ale powoli zaczynam myślec o butelce:-(
 
WITAJ ASIEŃKO!!!!!

U nas też problemy z karmieniem.....i niedojadaniem, a co to jest ten komfort:-( jak ją dokarmiasz:baffled: my strzykawką ale powoli zaczynam myślec o butelce:-(
Dokarmiam Oliwke Bebilonem Comfort :-( normalnie butelką....Najpierw podaje jej cycola a po cycku dorabiam mleko modyfikowane i mała dopija tyle ile potrzebuje...Pomimo tego że Oli dostaje butle to wcale nie ma problemu z chwytaniem piersi...:-( Nie poddawaj się Słoneczko....głowa do góry...;-)
 
reklama
Do góry