reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Agawara - ogromne gratulacje!!!! Widzę, że dbasz o statystyki, hehehe!!

blizniaki powodzenia:-)

Cyprysiowa długi był pierwszy spacerek?

Misiówka dlaczego tylko grzywka? Moze tez zaszalej...ja poszlam ostatnio do fryzjera i zazyczylam sobie taka fryzurke zeby sie hania nie przestraszyla jak juz wyjdzie, a na to mój kolega, ze chociaz bedzie płakac:-D:rofl2::-D:-D

anoli - a wiesz, że zaszalałam, orżnęłam kłaczory, hehehe.

Agatkas - właśnie Arlets ma rację, podobno mleko działa cuda, jeszcze na gorące piersi są okłady z liści kapusty z lodówy prosto.

Cyprysiowa - przekaż blizniakom gorące i żarliwe fluidki!!

Ola 2 in 1 - super, że już macie mieszkanko tylko dla siebie, wcale ci się nie dziwię, że latasz ze ściereczką!!

anoli - bez problemu kupisz tu Bephanten, normalnie w Bootsie, ja już zakupiłąm wielką tubę na pupcię.

villemo - ja mam zamiar jechać jak skurcze będą co 5 min i zaczną boleć konkretnie, albo jak mi wody odejdą.

Paola - tak, ale taki przepowiadający, który ćwiczy macicę.
 
no kochane ja idę spaciulkować bo mam juz dość, cerowałam, zaszywałam zrobiłam 2 prania potem powiesiłam i padam na nos...;-). Mam nadzieję, że w nocy się coś ruszy i na świecie zjawi się jakiś nowy maluszek...U mnie p-ewnie jezcze nie ale u którejś z Was...nigdy nie wiadomo:tak:
 
Misiówka w takim razie musisz pochwalic sie w albumiku nowa fryzura, to super ze tu kupie ta masc, bo ciagle cos mi musza przysylac i wkurza mnie to, ze nie moge poprostu wejsc do sklepu, apteki etc i kupić:wściekła/y:

Tez juz spadam spać

Dobranoc
 
Mój gin powiedział, że mam jechac do szpitala
-jak skurcze będą co 10 min.
-jak mi odejdą wody
-jak zacznę krwawić

I powoli sie przygotowywać do wyjazdu do szpitala jak mały będzie mniej ruchliwy, bo to znaczy, że zbiera siły przed porodem i czeka nas wielki finał:-)

W poniedziałek będę się umawiać z położną. Bo sobie wezmę do porodu. Tylko troszkę sobie liczy - 600zł :baffled:
Nawet się zaczęłam zastanawiać czy ją brać, ale mój M. powiedział że bierzemy i koniec, ze on będzie spokojniejszy.
 
Marzycielko Ania miala wyjsc do domu w piatek, ale to nie bylo nic pewnego, a Agawar powinna ci flaszke stawiac jak nic:rofl2:. Moze mi cos wywrózysz? Twoj niowy suwaczek jest śliczny:-)

Dzięki;-)
he he czekam na flaszkę:-)
hmmm a Tobie wróżę poród na przyszły tydzień;-)

Marzycielka dokarmiam bebiko, a co do ryczenia to nawet mi nie mów. wczoraj tak ryczałam ze mnie ten mój nie mógł uspokoić, a jeszcze jak mały płacze i nie wiem czego , nie moge sobie poradzic to już w ogole jest masakra, rycze razem z nim.
Boli mnie tyłek, posladek mam cały siny. :no:

A powiedz mi czy twój synek nie ma problemów z zaparciami przez to mleko??
Moja córcia je Nan1 i ma problemy z zapraciami i teraz zastanawiamy się na jakie mleko zmienić bo mojego jest za mało..:-)
A ten baby blues jest OKROPNY!!!!!!!!!! Ja też ryczę jak coś jest nie tak!!


Spadam zaraz spać bo dzisiaj ciężki wieczór mieliśmy i za 3h kolejne karmienie;-)
DOBRANOC:-)
 
dziewczyny od wczoraj mam takie strasznie czerwone dłonie z zewnątrz, trochę mnie swędzą, ale ogólnie to wygląda jakbym normalnie miała jakąś łuszczycę czy coś w tym stylu... niczym nie smarowałam, więc chyba to nie uczulenie, najgorsze mi się to robi wieczorem....aż takie plamy czerwone... nie wiecie co to może być??
 
reklama
Agatkas niestety nie wiem co to moze byc, mi palce robiły sie takie nabrzmiałe i bardzo bolały.

Marzycielka mały nie ma zaparc po tym mleczku. A dzisiaj o dziwo jest na samym moim :-), chyba zaczeło mi wiecej pokarmu nachodzic i zrobiło sie bardziej tresciwe.
mam nadzieje ze mi szybko minie ten baby blues bo czasami niewyrabiam.
 
Do góry