reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielko Ania miala wyjsc do domu w piatek, ale to nie bylo nic pewnego, a Agawar powinna ci flaszke stawiac jak nic:rofl2:. Moze mi cos wywrózysz? Twoj niowy suwaczek jest śliczny:-)
 
reklama
Marzycielka dokarmiam bebiko, a co do ryczenia to nawet mi nie mów. wczoraj tak ryczałam ze mnie ten mój nie mógł uspokoić, a jeszcze jak mały płacze i nie wiem czego , nie moge sobie poradzic to już w ogole jest masakra, rycze razem z nim.
Boli mnie tyłek, posladek mam cały siny. :no:
 
blizniaki trzymam kciuki wracaj z dzieciątkiem
Madzienko niemartw sie z dzieckiem napewno wszystko ok. to tylko USG i w szpitalu napewno wszystko się wyjaśni
Myszqa super ze wizyta udana
 
ja nadal w 2-paku
mam pytanko kiedy właściwie jechać do szpitala? co ile minut powinny być skórcze?
od tygodnia odchodzi czop, cały tydzień kórcze lub większe ale bardzo nieregularne, dzisiaj od 14 ciagle mam skórcze i tez nieregularne co 30-10-20-8min
 
reklama
Agawar gratulacje!!!!

Villemo mi położna mówiła że jak bede miała skórcze trwające 30sek co 5 min nasilające się, przez conajmniej godzinę - półtorej - to wtedy mam się zbierać powoli do szpitala:)
 
Do góry